Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Sro 04 Sty, 2017 08:53
Jaga
Autor Wiadomość
jaggal 

Dołączyła: 13 Cze 2015
Posty: 5507
Skąd: Poznań, Winogrady
Wysłany: Wto 27 Cze, 2017 20:45   

Aireen napisał/a:
Oj post się zdublowal - proszę usunięcie tego pierwszego. Tak to jest jak trzeba pisać z komórki i dawno nie pisało na forach bez możliwości edycji...

zrobione :)
_________________
A kim to jesteś, rzekł dumny lord, że muszę ci się kłaniać?
Jedynie kotem innej maści, takiego jestem zdania!
W płaszczu czerwonym albo złotym, lew zawsze ma pazury
Lecz moje równie ostre są i sięgną twojej skóry.
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17287
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 27 Cze, 2017 21:20   

Cudnie czytać, że rodzina taka szczęśliwa :) Dziękujemy Wam :serce:
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
Nadira 
Szatan wcielony

Dołączyła: 05 Paź 2013
Posty: 3974
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 28 Cze, 2017 11:59   

Jak ona ślicznie wygląda i jaka zadowolona :D Super wieści i uściski dla całej Rodzinki! :love:
 
 
żabcia 

Wiek: 60
Dołączyła: 30 Kwi 2016
Posty: 125
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Sro 28 Cze, 2017 21:41   

O mój Boże jaka ona śliczna. Bardzo Wam dziękuję i mam nadzieję, że od czasu do czasu dacie znać co u naszej/Waszej Krówki.
Pamiętam, że ją wzięliśmy bo baliśmy sie, że nikt jej bez oczka nie pokocha. Ale...... kocha się sercem a to nie jest tak powierzchowne, żeby patrzeć tylko na "kompletność" i urodę kociaka. Zresztą ona jest przeeeepiękna.
Cieszę się,że trafiła do Was. Pozdrawiam
_________________
Violetta
 
 
Aireen 

Wiek: 39
Dołączyła: 19 Paź 2016
Posty: 31
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 29 Cze, 2017 00:14   

Brak oczka nigdy nie był dla nas problemem. Ja nawet mam sentyment do takich "piratów" i tak naprawdę nie zauważam braku. Dla mnie jest śliczna: pucułowate policzki, mała mordeczka i spokojne lub bystre spojrzenie - w zależności od nastroju . Witać, że to dziewczynka <3 Postaram się dawać o niej znać co jakiś czas:-)
 
 
żabcia 

Wiek: 60
Dołączyła: 30 Kwi 2016
Posty: 125
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Pon 18 Gru, 2017 20:25   

Witam,
co słychać u Jaggusi? Już niedługo mija rok, gdy Jagga znalazła kochający dom. A my wciąz pamiętamy. Pozdrawiam
_________________
Violetta
 
 
Aireen 

Wiek: 39
Dołączyła: 19 Paź 2016
Posty: 31
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 10 Kwi, 2020 17:20   









Jagusia pozdrawia! Jest naszym najukochańszym stworzonkiem na świecie :serce: Ma się dobrze, jest wesoła i niezwykle rozmowna. Z chodzeniem i bieganiem radzi sobie nadal świetnie. Robi to po swojemu, ale skutecznie :wink: Uwielbia bieganie za rzuconym kawałkiem suszonego mięska. Czeka na tą zabawę i prosi siedząc przy fotelu i wpatrując się w nas wymownie. Gdy tylko słyszy dźwięk otwierania pudełka z przysmakiem - zaczyna śpiewać i przebierać nóżkami.

Nie wiem czy wiedzieliście, ale Jagusia jest niezwykle dobrze wychowana i odpowiada "na zdrowie" za każdym razem, gdy ktoś kichnie. Nawet przez sen :shock: I jak tu jej nie kochać? W nocy śpi zwykle z nami, wtulona we mnie lub męża. Potrafi mruczeć jak traktor! A w dzień przebywa zawsze blisko nas. Obserwuje nas w pozycji "bochenka chleba" lub śpi na najbliższym fotelu lub kanapie.

Dietę ma wzorową, wg kocich dietetyków. Wysokomięsna mokra karma bez zbóż i od czasu do czasu surowe mięsko do czyszczenia ząbków. Trzyma linię, już nie jest kluską. Uwielbia puszki z rybą i surowe kawałki kurczaka ;-) To naprawdę cudowny kot! Jedyne co sprawia nam kłopot, to to, że bardzo lubi gryźć wszelkie kable w domu i niestety również folię. Tu musimy bardzo ją pilnować i zabezpieczać wszystkie kable i wyrzucać na bieżąco foliowe opakowania. Robi to zwykle rano, gdy jest głodna. Przestaje, gdy tylko dostanie jeść. Tak próbuje zwrócić na siebie uwagę lub daje upust swym emocjom; :wink: Odczekuję chwilkę, zajmuje ją czymś i wtedy daję jeść. Niestety chyba zdążyła już skojarzyć tą czynność z jedzeniem, więc próbuję to zmienić.

Jestem bardzo wdzięczna Fundacji i wszystkim osobom, które zaopiekowały się Jagą. Nie wyobrażam sobie naszego domu bez niej <3
 
 
Neda 

Dołączyła: 05 Wrz 2016
Posty: 3061
Skąd: Suchy Las
Wysłany: Pią 10 Kwi, 2020 17:49   

Ojjj, znam problem z kablami bardzo dobrze :roll: , ale u mnie problem jest w kociej głowie, nie w pustym żołądku - tym niebezpieczniej.
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 10 Kwi, 2020 18:32   

Jak mnie cieszą takie wieści :)
 
 
Chitos 

Dołączyła: 05 Cze 2015
Posty: 3127
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 10 Kwi, 2020 22:11   

Cudownie widzieć Jagusie :) :) :)
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Pią 10 Kwi, 2020 22:53   

I to w takim domu :aniolek:
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Sob 11 Kwi, 2020 19:57   

Jaka ona kochana....Dziękuję wam, że jest z wami i że ją kochacie ;-)
 
 
żabcia 

Wiek: 60
Dołączyła: 30 Kwi 2016
Posty: 125
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Sro 15 Kwi, 2020 23:49   

Hura, hura, hura. Dzięki za wiadomości o Jagusi. Minęło sporo czasu a my ciągle ją pamiętamy i wspominamy. Bardzo nas cieszy Wasza wzajemna miłość. Widać, że kicia wypiękniała i jest jej u Was dobrze. Śliczny pyszczek, wygląda jakby nieustannie puszczała do Was oczko. Wiem, że ma z Wami cudowne życie ale i tak tęsknię za nią, jak za każdym kotkiem, który choć przez chwilę gościł w naszym domu. :aniolek: Mam nadzieję, że od czasu do czasu podzielicie się z nami kolejnymi wiadomościami o kiciuni. No i fotkami. A moze jakiś filmik, choć króciutki? Wymiziajcie, proszę kicie od nas. :lol:
_________________
Violetta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]