Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Nie 22 Maj, 2016 19:11
Minik
Autor Wiadomość
KASIAIKRZYS 

Dołączyła: 22 Lut 2014
Posty: 259
Skąd: Poznań Stare Miasto
Wysłany: Czw 14 Kwi, 2016 19:57   

Dzisiaj pierwszy raz kociambry nie zostaly rozdzielone w ciagu dnia. Stwierdzilismy że już nadszedł ten moment aby były razem. Po powrocie do domu nie zostaliśmy armagedonu :wink:
Wszystko było w najlepszym porządku i nawet zmiana w zachowaniu całej czwórki. Wiekszy luz i spokój. Po otwarciu drzwi wszystkie przyszły się przywitać nadstawiając pupy do drapania...
A potem wszystkie stanęły pod drzwiami kuchni, dając znak człowiekowi że przecież są bardzo głodne (dostęp do suchej karmy nieograniczony)
Takie momenty cieszą bardzo.
Teraz koty dostały nową zabawkę gruchającą piłeczkę radość przeogromna zwlaszcza Minik biega jak szalony. Trzeba będzie pamiętać aby ją schować na noc bo znając charakterki kotów wpadną na pomysł zabawy tą piłeczką w środku nocy :P
Kasia
_________________
Pozdrawiamy Kasia i Krzyś
 
 
KASIAIKRZYS 

Dołączyła: 22 Lut 2014
Posty: 259
Skąd: Poznań Stare Miasto
Wysłany: Czw 14 Kwi, 2016 20:04   

Czyż nie jestem The Best



Mam wszystko pod kontrolą w dzień i w nocy (oczy dookoła głowy) :P


_________________
Pozdrawiamy Kasia i Krzyś
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 14 Kwi, 2016 22:51   

Super wieści :)
 
 
KASIAIKRZYS 

Dołączyła: 22 Lut 2014
Posty: 259
Skąd: Poznań Stare Miasto
Wysłany: Pią 15 Kwi, 2016 21:48   

Minik ugniata człowieka do spania :wink:

Na twardym spać nie będzie
_________________
Pozdrawiamy Kasia i Krzyś
 
 
Cotleone 
Don Vito & co

Dołączyła: 11 Maj 2015
Posty: 2739
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 16 Kwi, 2016 13:02   

Jaki słodziak :: I te prążki :love: Jak ja uwielbiam prążkowane tygrysy :serce:
_________________
Mruczenie jest bardzo ważne. Mruczenie wygrywa za każdym razem. (T. Pratchett)
 
 
KASIAIKRZYS 

Dołączyła: 22 Lut 2014
Posty: 259
Skąd: Poznań Stare Miasto
Wysłany: Sob 16 Kwi, 2016 21:06   

Przed momentem :lol: to co ujrzałam tego się nie spodziewałam Huba leżał na dywanie podszedł do niego Minik położył sie obok i zaczął lizać Hube po głowie :D Pierwszy raz w moim życiu z kotami zobaczyłam na żywo coś takiego. Niestety nie zdążyłam nagrać tego wydarzenia ale może wkrotce będzie powtórka takiego "przyjacielskiego" miziania. Minik zmienia rezydentów?! Fajny z niego kocio chłopak się robi.
Dziś mieliśmy też odwiedziny innych czlowieków. Minik wyluzowany usiadł na parapecie i wszystkich obserwował. Pokazał też jaki z niego kot nakolankowy. A potem położył się na kocyku i smacznie zasnął :wink:
_________________
Pozdrawiamy Kasia i Krzyś
 
 
KASIAIKRZYS 

Dołączyła: 22 Lut 2014
Posty: 259
Skąd: Poznań Stare Miasto
Wysłany: Sob 23 Kwi, 2016 11:16   

Dzień Dobry po krótkiej przerwie :wink:

Podczas mojej nieobecności w domu kociambry dzielnie znosiły moją nieobecność - po powrocie codziennie wieczorem przed zaśnięciem "okupują" mnie w łożeczku na zasadzie kto pierwszy ten lepszy :P


Porannki natomiast należą do Minika jakby wiedział że przez parę godzin nie będzie człowieka obok :wink:


Mijają trzy tygodnie pobytu Minika w domu tymczasowym - troszkę się uspokoił ale nadal chce być szefem w stadzie niestety rezydenci nie ułatwiają mu zadania - ciągle kłody pod nogi. Wciąż masę radości z tymi sierściuchami co chwilę coś nowego wymyślają - a to okupują karton w którym przyszły zabawki ( zabawki raczej be są ) za to karton mega frajda. Czy to duży czy to mały kot się i tak w nim zmieści. Minik pobija wszystkie koty jeśli chodzi o wpasowanie się w katon :cool:

Nadal wieczorne zabawy "męczą" Minika na maksa potem siada na fotelu i tylko łapką macha bo tak już jest zmęczony :lol: ( a uwielbia zabawy z człowiekiem i z Hubą)
_________________
Pozdrawiamy Kasia i Krzyś
 
 
KASIAIKRZYS 

Dołączyła: 22 Lut 2014
Posty: 259
Skąd: Poznań Stare Miasto
Wysłany: Sob 23 Kwi, 2016 14:59   

Minik kolejny raz mnie zaskoczył. Wolna sobota a on nie zostawia mnie dziś nawet na chwilę. Ciagle mi towarzyszy jest moim cieniem nawet w hmmmm tam gdzie król chodzi piechotą jest ze mną :wink: ok rozumiem jak sie myję czy robię porządki ale na :oops: na tronie. No krótko ładuje się wciąż na kolana. Dziś przechodzi samego siebie mały Miziak. Ale już nie narzekam w końcu to znaczy że człowiek jest dla niego ważny.

Jutro czeka nas mega wydarzenie będzie obcinanie pazurków całej gromadce już się denerwuję. Dam znać jak minęła operacja pazur. Czy człowieki przetrwają :P
_________________
Pozdrawiamy Kasia i Krzyś
 
 
KASIAIKRZYS 

Dołączyła: 22 Lut 2014
Posty: 259
Skąd: Poznań Stare Miasto
Wysłany: Pon 25 Kwi, 2016 21:37   

W najbliższą sobotę Minik będzie miał gości proszę trzymać kciuki za chłopaka :P
_________________
Pozdrawiamy Kasia i Krzyś
 
 
KASIAIKRZYS 

Dołączyła: 22 Lut 2014
Posty: 259
Skąd: Poznań Stare Miasto
Wysłany: Pon 02 Maj, 2016 11:10   

Chcielibyśmy poinformować wszem i wobec że Minik szykuje się do PA - pod koniec maja będzie przenosić się do swojego domu stałego :D
_________________
Pozdrawiamy Kasia i Krzyś
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17287
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 02 Maj, 2016 12:15   

:pijaki:
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
KASIAIKRZYS 

Dołączyła: 22 Lut 2014
Posty: 259
Skąd: Poznań Stare Miasto
Wysłany: Nie 08 Maj, 2016 11:21   

Witam,

Dni mijają beztrosko. Minik coraz bardziej się zmienia w fantastycznego kotka z każdym dniem znika u niego chęć dominacji. Zaczyna przypominać swoim zachowaniem Hubę. Minik nad wszystko szuka kontaktu z człowiekiem teraz już całe noce spędza w łóżku wtulony w któregoś z nas. A jak się go zacznie miziać od razu nawet przez sen włącza swoje mruczando. Jeśli chodzi o jedzenie to też już zrozumiał że ma dostęp do karmy i nie pochłania wszystkiego od razu.

Jest naprawdę kochany...
_________________
Pozdrawiamy Kasia i Krzyś
 
 
KASIAIKRZYS 

Dołączyła: 22 Lut 2014
Posty: 259
Skąd: Poznań Stare Miasto
Wysłany: Nie 22 Maj, 2016 09:55   

Właśnie szykujemy się do przeprowadzki Minika do DS. Godzina "W" wybije o 11.00 jak Przystojniak znajdzie się w swoim domu. Powodzenia Maluszku. Trzymamy kciuki!!!!
_________________
Pozdrawiamy Kasia i Krzyś
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4702
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 22 Maj, 2016 10:25   

KASIAIKRZYS napisał/a:
Właśnie szykujemy się do przeprowadzki Minika do DS. Godzina "W" wybije o 11.00 jak Przystojniak znajdzie się w swoim domu. Powodzenia Maluszku. Trzymamy kciuki!!!!


powodzenia!!
 
 
KASIAIKRZYS 

Dołączyła: 22 Lut 2014
Posty: 259
Skąd: Poznań Stare Miasto
Wysłany: Nie 22 Maj, 2016 22:33   

Się poryczała się jak my wyszli ... ta ONA ... Kasia ...

a mówiłem ostrzegałem że Minik to jest diaboł wcielony ...
Że człowieków se umi zawinąć wkoło ... ogona
Samolub jeden .. wiedziałem ..a ta ONA KASIA nie wiary dawała...
Ani nie zadzwonił ,eski nie posłał ....

A człowieki Nowe przysłali foty że ten ON ZDRAJCA jeden .. że mu dobrze że na kolana wsiada .. że swój karton karton też ma do zaanektowania ...
Normalnie MAUPA jedna ...




Kurne jakie wyro puste .. chyba se golnę na dobranoc takiego potrójnego i byle spać nie myśleć ...

Że do Kasi nie zadzwonił to ok ale do MNIE?


DO MNIE???? ....ZDRAJEC!

W środę se innego zawezmę !
_________________
Pozdrawiamy Kasia i Krzyś
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]