Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: saszka
Czw 14 Wrz, 2023 21:48
Rasputin
Autor Wiadomość
KASIAIKRZYS 

Dołączyła: 22 Lut 2014
Posty: 259
Skąd: Poznań Stare Miasto
Wysłany: Nie 19 Cze, 2016 12:17   

Mori coś w tym jest że Panowie lubią swoje towarzystwo...

Krówki razem czyli chłopak ciągnie do chłopaka :twisted:






Jeśli chodzi o Rastiego no cóż patrząc teraz wszystkie koty - Rezydenci siedzą w małym pokoju, a Rasti na kanapie z człowiekami w dużym pokoju :P

Fakt jest taki, że Rasti szuka kontaktu tylko z Hubą (minimalnego) i tylko wtedy gdy najdzie go ochota na zabawę lub dostanie tzw. głupawki-biegaczki. Jakoś nie zaobserwowaliśmy u Rastiego, że szuka kontaktu z innymi kotami - raczej tak na zasadzie ok są to są. Można czasem z nimi pobrykać ale jak nie chcą to też nic się nie stanie - jak co to pogonię myszkę piłeczkę lub piórko... Ale może dlatego tak to wygląda, że Rezydenci zachowują się jak "stare" baby ( nie obrażając Huby) i unikają kontaktu z Rastim. To nie znaczy, że Rasti nie sprawdzi się jako kot na dokocenie - myślę że jak trafi na kota o podobnym temperamencie i takiego który nie da sobie wejść na głowę będzie naprawdę fajnie.

Przed chwilą koty dostały swój prywatny trawnik wkrótce wrzucimy zdjęcia :D
_________________
Pozdrawiamy Kasia i Krzyś
 
 
jaggal 

Dołączyła: 13 Cze 2015
Posty: 5507
Skąd: Poznań, Winogrady
Wysłany: Nie 19 Cze, 2016 13:31   

Bosko się na to patrzy :)
_________________
A kim to jesteś, rzekł dumny lord, że muszę ci się kłaniać?
Jedynie kotem innej maści, takiego jestem zdania!
W płaszczu czerwonym albo złotym, lew zawsze ma pazury
Lecz moje równie ostre są i sięgną twojej skóry.
 
 
KASIAIKRZYS 

Dołączyła: 22 Lut 2014
Posty: 259
Skąd: Poznań Stare Miasto
Wysłany: Sob 25 Cze, 2016 11:20   

Witam po przerwie... U naszego Rastiego wszystko w porządku łobuzuje, śpi i balkoninguje na całego. W między czasie przekąsi coś dobrego, a apetyt mu dopisuje i Cosma mu nadal smakuje oj smakuje :P

Oczywiście przez upały kotowate bardziej niż zwykle zalegają na posłaniach i więcej śpią ale to w końcu nie dziwi bo nas człowieków też troszkę "dobija" ta temperatura. Ale nie narzekam niech lato będzie ciepłe z odrobiną deszczu ::

Ostatnio troszkę zaostrzyło się między panami - reagujemy tylko wtedy gdy bywa ostro. Jednak o dziwo krew się nie leje i nawet śladów na pyszczkach nie widać. Huba jednak chodzi jakiś taki obrażony - nie wiem czy na Rasputina czy na nas. Choć nadal ukradkiem sprzedaje baranki człowiekowi.

Rasti polubił nawet wyczesywanie ale trzeba je przerywać i dać szczotkę do powąchania. Uwielbia patrzeć jak inne koty są czesane dziwne miny wtedy robi... :twisted:

Rasputin na balkonie na trawniku zrobionym przez Krzysia :)



no i ten języczek Rastiego



edit brynia: zmniejszyłam za duże zdjęcia
_________________
Pozdrawiamy Kasia i Krzyś
Ostatnio zmieniony przez brynia Pią 15 Lip, 2016 09:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 25 Cze, 2016 11:31   

super ten trawniczek ::
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Nie 26 Cze, 2016 12:08   

sama bym na takim trawniku się pokulała ::
 
 
KASIAIKRZYS 

Dołączyła: 22 Lut 2014
Posty: 259
Skąd: Poznań Stare Miasto
Wysłany: Nie 26 Cze, 2016 20:50   

Ja też ale Krzysztof nie chce zrobić większego :wink:
Zawsze koty na pierwszym miejscu :P
_________________
Pozdrawiamy Kasia i Krzyś
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17287
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 29 Cze, 2016 01:57   

Huba chyba ogólnie nie przepada za męską konkurencją, prawda? U mnie z Kanso darli koty raz po raz :roll:
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
KASIAIKRZYS 

Dołączyła: 22 Lut 2014
Posty: 259
Skąd: Poznań Stare Miasto
Wysłany: Nie 03 Lip, 2016 12:06   

Bo Huba to Szef :P
No i nie podobają mu się zaloty Rastiego.
Dziś Rasti upatrzył sobie nowy obiekt a mianowicie Krzysztofa. Ciągle jest w pobliżu jakby chciał mu powiedzieć "no koleś cały tydzień ciebie nie było wracaleś późno jak ja już spałem więc zajmij się teraz kotkiem". Ech te Chłopy :twisted:
_________________
Pozdrawiamy Kasia i Krzyś
 
 
KASIAIKRZYS 

Dołączyła: 22 Lut 2014
Posty: 259
Skąd: Poznań Stare Miasto
Wysłany: Wto 05 Lip, 2016 21:38   

Dziś odbyła sie Akcja Koci Pazur :wink:
O dziwo Rasputin wspaniale się zachował wręcz zaskoczył nas czlowieków. Byłam pełna obaw ubrałam się conajmniej jak saper z obawy bolesnego podrapania a tu taka niespodzianka. Pełna współpraca zero narzekania ze strony Rastiego. Zuch chłopak :P zasłużył na nagrodę :: zjadł ją ze smakiem nasz slodziak :aniolek:
_________________
Pozdrawiamy Kasia i Krzyś
 
 
KASIAIKRZYS 

Dołączyła: 22 Lut 2014
Posty: 259
Skąd: Poznań Stare Miasto
Wysłany: Sob 09 Lip, 2016 11:26   

Rasputin polubił kartony naoglądał się jak Huba rezydent przesiaduje w kartonie więc i on nie może być gorszy... na szczęście nie drapie kartonów tylko się w nich wyleguje :P

Ostatnio Rasti często dostaje "głupawek" biega po mieszkaniu jak szaleniec goniąc wszystko co stanie mu na drodze czy to któregoś z rezydentów czy też wyimaginowego przeciwnika :lol: czasem się boję że sobie zrobi krzywdę ale jak to się mówi kot zawsze spada na cztery łapy - nigdy nic się nie stało choć czasem strasznie to skakanie po meblach wygląda ::



edit brynia: zmniejszyłam za duże zdjęcie
_________________
Pozdrawiamy Kasia i Krzyś
Ostatnio zmieniony przez brynia Pią 15 Lip, 2016 09:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17287
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 11 Lip, 2016 04:26   

toteż zawsze powtarzam: grunt to szafy przesuwne i wszystko-co-może-się-stłuc pochowane ;)
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
KASIAIKRZYS 

Dołączyła: 22 Lut 2014
Posty: 259
Skąd: Poznań Stare Miasto
Wysłany: Pon 11 Lip, 2016 13:05   

Po pierwszym kocie to zrozumieliśmy :P
Ale cóż miłość i radość którą dają futra wynagradzają każdą "stratę" materialną...bo to tylko rzecz nabyta.
A kot nas wybiera i kocha :D
Rasti też pokocha swojego człowieka i pokaże mu swoje przywiązanie :P
_________________
Pozdrawiamy Kasia i Krzyś
 
 
KASIAIKRZYS 

Dołączyła: 22 Lut 2014
Posty: 259
Skąd: Poznań Stare Miasto
Wysłany: Sro 13 Lip, 2016 12:34   

Przygotujcie się na dreszcz emocji...
Tylko dla ludzi o mocnych nerwach...
To wydarzyło się naprawdę.... :twisted: :P ::



To Rasputin tak tak... niemożliwe a jednak... ::





Tak leżał i spał prawie 2 godziny :lol:

edit brynia: zmniejszyłam za duże zdjęcia
_________________
Pozdrawiamy Kasia i Krzyś
Ostatnio zmieniony przez brynia Pią 15 Lip, 2016 09:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 13 Lip, 2016 12:35   

jaka dzidzia :lol:
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17287
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 15 Lip, 2016 03:02   

:brawo: przesłodki :love:
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]