Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: saszka
Czw 14 Wrz, 2023 20:48
Rasputin
Autor Wiadomość
brynia 
TheDżenders ThePasiuczers

Dołączyła: 28 Lip 2007
Posty: 13092
Skąd: Ziemia
Wysłany: Pią 15 Lip, 2016 08:21   

Proszę pamiętać o ograniczeniach dotyczących zdjęć. :patyk:
 
 
KASIAIKRZYS 

Dołączyła: 22 Lut 2014
Posty: 259
Skąd: Poznań Stare Miasto
Wysłany: Pią 29 Lip, 2016 15:59   

Dawno nie pisałam teraz nadrabiam :wink:
U Rastiego super - chłopak z dnia na dzień się zmienia staje się coraz bardziej otwarty na człowieka.
Zaczyna podchodzić sam lub na zawołanie i domagać sie pieszczot :P
A co przy tym gadania i "śpiewania" jak my to mówimy.
Codzienne ranne gonitwy z Huba są już normą, nawet nie musimy sprawdzać godziny bo Panowie są dokładni jak szwajcarskie zegarki 4:30 :twisted: ale nam to nie przeszkadza jak im to sprawia radość.
_________________
Pozdrawiamy Kasia i Krzyś
 
 
KASIAIKRZYS 

Dołączyła: 22 Lut 2014
Posty: 259
Skąd: Poznań Stare Miasto
Wysłany: Pon 01 Sie, 2016 18:31   

_________________
Pozdrawiamy Kasia i Krzyś
 
 
KASIAIKRZYS 

Dołączyła: 22 Lut 2014
Posty: 259
Skąd: Poznań Stare Miasto
Wysłany: Pon 01 Sie, 2016 18:33   

_________________
Pozdrawiamy Kasia i Krzyś
 
 
KASIAIKRZYS 

Dołączyła: 22 Lut 2014
Posty: 259
Skąd: Poznań Stare Miasto
Wysłany: Sob 06 Sie, 2016 10:29   

Krótki opis do filmów powyżej - Rasputin okazało się że uwielbia oliwki a raczej zalewę z oliwek - prawie się trząsł jak Krzyś podjadał sobie oliwki. A ten wręcz domagał się ich :wink:nic mu nie było po ich zjedzeniu żadnych przebojów kuwetkowych a Kocio był przeszczęśliwy. Na filmie też widać jak Rasti zachowuje się w stosunku do człowieka - nigdy mnie nie ugryzł tylko chwyta zębami i podgryza, tak samo jest jeśli chodzi o używanie pazurów - nie drapie agresywnie jedynie chwyci łapkami dając do zrozumienia że coś mu się nie podoba. Rasi jest kochany zaczyna domagać się pieszczot - zwykle gdy już pora wyjść do pracy to wtedy ładuje się na kolana i podstawia łepek :P
Ugniatanie wieczorne weszło mu już w zwyczaj - nigdy się nie położy na fotelu gdy nie poprawi sobie kocyka (choć zawsze wieczorem kocyk jest przez człowieków wygładzony - ale myślę że nie jesteśmy w tym przedmiocie profesjonalistami)

Jest naprawdę kochany :aniolek:



i chyba się troszkę zaokrąglił :twisted:

_________________
Pozdrawiamy Kasia i Krzyś
 
 
KASIAIKRZYS 

Dołączyła: 22 Lut 2014
Posty: 259
Skąd: Poznań Stare Miasto
Wysłany: Wto 16 Sie, 2016 17:20   

Cóż stało się Rasti dobierał się do Hubiego :wink:
Niestety nie mamy zdjęć i filmów aby pokazać czułości chłopaków ale myślę że to nie ich ostatni występ :D
Wieczorem Huba położył się obok mnie po chwili dołączył do nas Rasputin... i wtedy to się stało Rasti zaczął lizać (miziać) Hubiego. Czy to znaczy, że Rasti uznał że to Huba jest tu szefem, czy poprostu :lol: chciał okazać swoją miłość :P
Jak tylko uda mi się uchwycić podobną sytuację podzielę się nią bez zwłoki (bezzwłocznie) :P
_________________
Pozdrawiamy Kasia i Krzyś
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 17 Sie, 2016 22:59   

Bo jak tu nie kochać Hubiego :serce:
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
KASIAIKRZYS 

Dołączyła: 22 Lut 2014
Posty: 259
Skąd: Poznań Stare Miasto
Wysłany: Sro 24 Sie, 2016 07:23   

Kochany Chłopczyk :aniolek:
Miziak i przylepa nam się robi. Co noc przed snem krąży koło człowieka aby otrzymać porcję mizianek. A przy tym zazdrosny jak inny kot jest pieszczony :wink: wtedy pakuje swój futrzasty tyleczek między człowieka i kota - bo on musi być najważniejszy. No i Rasputin wygrywa zawsze człowieka na wyłączność :oops:
Potem przed snem pomolestuje Hube i kładzie się spać mówiąc wszystkim domownikom w swoim języku dobranoc.
_________________
Pozdrawiamy Kasia i Krzyś
 
 
KASIAIKRZYS 

Dołączyła: 22 Lut 2014
Posty: 259
Skąd: Poznań Stare Miasto
Wysłany: Sro 24 Sie, 2016 19:00   

Tak jak wcześniej pisałam Rasti to mega kociak
poniżej ostatnie zdjęcia




Rasputin pozdrawia serdecznie i czeka na swego człowieka...
_________________
Pozdrawiamy Kasia i Krzyś
Ostatnio zmieniony przez brynia Sro 24 Sie, 2016 21:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
KASIAIKRZYS 

Dołączyła: 22 Lut 2014
Posty: 259
Skąd: Poznań Stare Miasto
Wysłany: Nie 11 Wrz, 2016 09:59   

Dzień Dobry,

Znalazłam sposób aby uniknąć porządków w domu proste zadanie jak sie ma koty :wink:

Siadam (zalegam) na sofie a po chwili Panowie Huba i Rasti przybiegają i zajmują newralgiczne miejsca - nie mam serca ich przegonić. No i w taki sposób mam wymówkę że nie mogłam nic zrobić bo kot na mnie leżał :twisted:

Coraz częściej tak wyglądają stosunki Rastiego do człowieka ( choć na początku były obawy) teraz to nawet Krzyś często powtarza biorąc Rastiego na ręce "Fajny z ciebie kocio" ::






_________________
Pozdrawiamy Kasia i Krzyś
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 11 Wrz, 2016 12:39   

:love: :love: :love:
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 20 Wrz, 2016 01:58   

Hubi :love:
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
KASIAIKRZYS 

Dołączyła: 22 Lut 2014
Posty: 259
Skąd: Poznań Stare Miasto
Wysłany: Wto 27 Wrz, 2016 06:44   

Jak nie kochać tego malucha :P
Rasti zaczął spać z czlowiekami zajmuje miejsce miedzy nami oczywiście zdecydowanie walczy o swoją część łóżka.
Zaczyna też mruczeć gdy czlowieki okazują mu swoje uczucie. To niesamowite jak z kota ulicy przemienia się w kota domowego :D
Można by go schrupać całego :P
_________________
Pozdrawiamy Kasia i Krzyś
 
 
KASIAIKRZYS 

Dołączyła: 22 Lut 2014
Posty: 259
Skąd: Poznań Stare Miasto
Wysłany: Nie 09 Paź, 2016 11:01   

Dzień Doberek

Rasputin miewa się wspaniale. Robi się z niego dorodny kocur zastanawiam się czy jeszcze urośnie już i tak rozmiarami zaczyna dorównywać Mani rezydentce ( nie w grubości ale w wielkości). Do jakiego wieku koty rosną??

Rasputin już zintegrował się z kocią rodziną nie jest dominujący chyba wie że Huba tu jest szefem. Rasputin jest cieniem Huby i zwykle Panowie spędzają czas ze sobą. Prym wiodą w wymyślaniu wszelakich kocich zabaw. To gonitwy za sobą i pacanie po pupach, to skakanie na siebie w "krwawych" walkach gdzie więcej jest uciechy niż złośliwości, to okupowanie kartonów na zasadzie kto pierwszy ten lepszy czy też korzystanie z kuwety (to ja utworzyłem większą górkę i to ja rozrzuciłem więcej żwirku). W jednym wygrywa Rasputin w gadaniu i dawaniu znaku że istnieje, oj potrafi to nawoływać i wołać kocich towarzyszy czy też człowieka. Na każde swoje wezwanie oczekuje odpowiedzi a spróbuj nie odpowiedzieć to podejdzie i będzie się patrzył na ciebie i czekał. Wystarczy wtedy zagadać o co chodzi Kiciu no i człowiek przegrywa, bo wówczas pogawędka zaczyna się i zdaje się nie mieć końca.
Rasputin zauważa brak któregoś z nas w domu w tym miesiącu byłam dwukrotnie poza domem w sprawach służbowych - Rasti wciąż mnie szukał coś mu nie pasowało - nawet kładł się koło Krzysia szukają u niego pociechy - na zasadzie niech już Pańcia wróci.
Zmiany jakie w nim zachodzą nawet nas zaskakują.
Krzyś bardzo lubi "molestować" wszystkie koty ale ostatnio upatrzył sobie Rastiego nosi go na rękach a on tylko troszkę protestuje na zasadzie chłopie przecież inni patrzą a ja wielki kocur mi nie wypada być jak dzieciok :P

Teraz cała zgraja śpi oczywiście blisko mnie więc skorzystałam z okazji aby opowiedzieć co się u nas dzieje.

Pozdrawiamy w ten niedzielny jesienny dzień ::
_________________
Pozdrawiamy Kasia i Krzyś
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 13 Paź, 2016 04:43   

Koty rosną do drugiego roku życia :) Potem już tylko wszerz ;)
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]