Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: saszka
Czw 14 Wrz, 2023 21:48
Rasputin
Autor Wiadomość
KASIAIKRZYS 

Dołączyła: 22 Lut 2014
Posty: 259
Skąd: Poznań Stare Miasto
Wysłany: Sob 26 Lis, 2016 18:04   

Filmik naprawdę niedługo wrzucę ale ostatnio taki gorący okres mieliśmy - nie chodzi o kotki ale nas człowieków. Krzysiek choruje problemy z okiem ostry dyzur i te sprawy. Ja wyjazd służbowy. Ech... Cóż życie.

Jedynie na kociambry można liczyć i na ich wieczną i bezinteresowną miłość i przyjaźń.

Rasputinek przekochany :aniolek: . Już nie protestuje za bardzo jak go bierzemy na ręce, właśnie wczoraj sobie wspominaliśmy jaki to dzikus był. Jak go się troszkę bałam na początku i nie ufałam :wink: A teraz to niebiański kot. Na wszystko po prostu musi przyjść swój czas. Musieliśmy się wszyscy poznać i zrozumieć i nauczyć się swoich zachowań. Teraz bez obawy przytulam się do niego i czasem skradnę buziaka :D

Czasem sobie powtarzam jak ktoś chce kota lelocha to nie Rasputina :: bo on uwielbia wszelakie pieszczochy zwłaszcza po głowie karku i pod bródką. W trakcie takich pieszczoch zawsze chwyta delikatnie rękę zębami jak przestanę go drapać na zasadzie no ej jeszcze to takie fajne. Albo liże rękę, obwąchuje a potem wciera w nią głowę zostawiając swój zapach. Uwielbiam to :D

Gadułą jakim był takim jest - rozmawia nawołuje , czasem pyskuje :twisted: no i głosik nadal nieodpowiedni do postury Panicza - piskliwy jak u dziewczyny.




_________________
Pozdrawiamy Kasia i Krzyś
 
 
KASIAIKRZYS 

Dołączyła: 22 Lut 2014
Posty: 259
Skąd: Poznań Stare Miasto
Wysłany: Sob 17 Gru, 2016 16:49   



Wiem wiem że samowolka z tym filmem ale co miałam zrobić chłopak miał parcie na szkło więc nie mogłam mu odmówić :lol:

Rasputinek dziś zobaczył pewnie pierwszy raz choinkę z ozdobami w domowych pieleszach - no cóż zero zainteresowania. Miałam obawy co do niego bo pozostała trójka rezydentów zna już choinkę i ozdoby na niej wiszące. Myślałam że będzie demolka ale Rasputinek jak to przystało na poważnego kocura tylko powąchał - potarł pyskiem jedną gałązkę i oddalił się na swoje ulubione miejsce na sofie. Oglądając z dystansu co Pańcia robi. Teraz kociambry śpią więc może później okażą odrobinę zainteresowania nowym (starym :wink: )elementem wystroju.

Może Rasti pozwoli sobie zrobić świąteczne zdjęcie :P
_________________
Pozdrawiamy Kasia i Krzyś
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17284
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 10 Sty, 2017 11:51   

Co u Rastiego?
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
KASIAIKRZYS 

Dołączyła: 22 Lut 2014
Posty: 259
Skąd: Poznań Stare Miasto
Wysłany: Nie 15 Sty, 2017 18:49   

Praca zabrała nam cały wolny czas , Ja niestety trochę pochorowałem wcześniej i nie było szans na siadanie dłuższe do kompa ...
Rasputin sypia razem z Hubą .Razem się bawią , razem spuszczają sobie łomot .
Potrafi wskoczyć na człowieka i udeptać oznajmiając - teraz będziemy leżeć a Ty człowiek będziesz mnie drapać ;-). Wielki chłop z Rastiego ale głosik nadal ma jak osesek.
Może po niedzieli wrzucimy kilka fotek z życia futra
Krzyś
_________________
Pozdrawiamy Kasia i Krzyś
 
 
KASIAIKRZYS 

Dołączyła: 22 Lut 2014
Posty: 259
Skąd: Poznań Stare Miasto
Wysłany: Wto 31 Sty, 2017 17:37   

Rasputin otrzymał nowe przezwisko :"Taśma klejąca" :wink:
A dlaczego takie - bo to mega przylepa w stosunku do Mojego Krzysia- po prostu chłopy przypadły sobie do gustu. Nie rozstają się prawie na milimetr jak są razem. Troszkę jestem o to zazdrosna bo zwykle to Kociaki mnie sobie wybierały jako dowódcę, przyjaciela karmiciela :P
No ale cóż Krzyśkowi też się należy miziak-kot-towarzysz :lol: hi hi hi
Pozdrawiam cieplutko

Kaśka
_________________
Pozdrawiamy Kasia i Krzyś
 
 
KASIAIKRZYS 

Dołączyła: 22 Lut 2014
Posty: 259
Skąd: Poznań Stare Miasto
Wysłany: Wto 21 Lut, 2017 07:22   

Decyzja podjęta . Rasputin zostaje z nami .
Okazuje się że wewnątrz tego "tygrysa" który terroryzował wszystko co było w jego zasięgu siedzi maleńki pluszak i taki jest jego prawdziwy charakter ..
_________________
Pozdrawiamy Kasia i Krzyś
 
 
Marianna 

Dołączyła: 10 Lut 2017
Posty: 1027
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 21 Lut, 2017 08:01   

Ale cudnie :aniolek:
Cudowne wiadomości!
 
 
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Wto 21 Lut, 2017 08:28   

::
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 21 Lut, 2017 09:22   

:aaa: :aaa: :aaa:
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17284
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 21 Lut, 2017 14:58   

:turla: Huba chyba się cieszy :)
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
KASIAIKRZYS 

Dołączyła: 22 Lut 2014
Posty: 259
Skąd: Poznań Stare Miasto
Wysłany: Wto 21 Lut, 2017 16:44   

To My się cieszymy - pokochaliśmy Maluszka bardzo a zwłaszcza Krzyś. Nie wyobrażamy sobie życia bez całej czwórki. Uzupełniamy się Ludzie i Koty - to cudowne uczucie jak wiesz że jesteś komuś potrzebny i jak masz dla kogo żyć :aniolek:
_________________
Pozdrawiamy Kasia i Krzyś
 
 
Marianna 

Dołączyła: 10 Lut 2017
Posty: 1027
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 21 Lut, 2017 18:54   

Ślicznie napisane :tan:
 
 
KASIAIKRZYS 

Dołączyła: 22 Lut 2014
Posty: 259
Skąd: Poznań Stare Miasto
Wysłany: Pon 27 Lut, 2017 22:18   

Morri napisał/a:
:turla: Huba chyba się cieszy :)


Wpadnij razem z Małżem zobaczyć jak dokazują .. Nawołują się jak tylko jeden drugiemu zniknie ,,
Myślałem o Rastim że to straszna menda w pierwszym kontakcie bo całe ręce miałem pocięte .. Ale coś miał w sobie.. potem to na mnie przeszło :wink: a niech sobie chodzi - nie takie rzeczy chodzą mi po głowie :wink:


4 koty w domu a nie ma co przytulić.. Gdy byliśmy u Morri tez tak było i u Natalii .. Teraz rozumiem dlaczego bierze się kolejnego ..

Krzyś
_________________
Pozdrawiamy Kasia i Krzyś
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17284
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 24 Mar, 2017 13:56   

:lol: :lol: :lol:
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
KASIAIKRZYS 

Dołączyła: 22 Lut 2014
Posty: 259
Skąd: Poznań Stare Miasto
Wysłany: Sro 13 Wrz, 2023 16:32   

Wczoraj w nocy Rasputin odszedł .

Po trzech latach cewnikowania i faszerowania lekami ..
Nikt nie powinien słyszeć diagnozy że kot w najlepszym wypadku nie dożyje poranka w najgorszym wypadku będzie się dusić całą następna dobe lub dwie. . Że nie ma szans na operację bo nie przeżyje znieczulenia Nikt nie powinien musieć podejmować decyzji...
Została z nami 4 kotów i pustka...


Przepraszam na tą chwilę nic więcej . Kasia bardzo to przeżywa więc proszę do niej nie pisać
_________________
Pozdrawiamy Kasia i Krzyś
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]