Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: fuerstathos
Sob 31 Gru, 2011 17:26
Muszkieterowie - Gorczyczewskiego 8 i 10 (chyba)
Autor Wiadomość
puss 
mała Dominiu [*]

Wiek: 43
Dołączyła: 07 Maj 2007
Posty: 303
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 26 Cze, 2007 16:07   

nie wiem co jest bardziej pilne - maluszki, czy D'Artagnanka, która musi w piątek wyjść z lecznicy, a nie ma dla niej DT i będzie musiała wrócić na klomb...
nie mam siły ani możliwości jej pomóc.
_________________
 
 
puss 
mała Dominiu [*]

Wiek: 43
Dołączyła: 07 Maj 2007
Posty: 303
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 27 Cze, 2007 08:34   

D'Artagnanka jest agresywna. w piątek wraca na klomb. Fiolka i Szyszka będą u mnie.
w takim razie zostaną 2 lub 3 maluchy, które na razie są z mamusiami.
jeśli je złapię, to poproszę Ewę o pomoc w ich przechowaniu.
_________________
 
 
drevni.kocur 
Drevni Kocur

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 2268
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 27 Cze, 2007 11:52   

puss napisał/a:
D'Artagnanka jest agresywna. w piątek wraca na klomb. Fiolka i Szyszka będą u mnie.
w takim razie zostaną 2 lub 3 maluchy, które na razie są z mamusiami.
jeśli je złapię, to poproszę Ewę o pomoc w ich przechowaniu.


Kiedy po nie jedziesz?
Mamusie trzeba by też ciachnąć.

Na czym polega agresja D'artagnanki?
 
 
puss 
mała Dominiu [*]

Wiek: 43
Dołączyła: 07 Maj 2007
Posty: 303
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 27 Cze, 2007 12:29   

sytuacja wygląda tak: kotki mogę zabrać w każdej chwili, bo to jest po drodze ode mnie z pracy do domu (oczywiście nie wiem ile z nich uda mi się złapać i czy w ogóle mi się uda). nie mam jednak samochodu i muszę czekać aż z pracy wróci mój chłopak, który wcale nie ma zamiaru wozić mnie z kotami i zabronił mi ratować więcej maluchów niż już uratowałam. mogę jechać do lecznicy taksówką, ale później mogę je tylko tam zostawić, bo do domu ich już nie zabiorę. mamusie są dwie, obie do sterylki, ale nie mam ich gdzie przetrzymać ani przed ani po. obecnie mam w mieszkaniu (47 m2) 3 koty własne, 3 dorosłe tymczasy i 2 maluszki, z których jeden jedzie w piątek do nowego domku (oby), a na jego miejsce wskakuje Szyszka, bo teraz siedzi na garnuszku Joli na Mieszka. jakieś maluszki może ewentualnie od niedzieli przechować ania57, ale tylko do połowy lipca, bo później ma urlop. niestety NIKT nie pyta o moje doroślaczki, ani o maluszki :(

nie wiem jak wygląda agresja D'Artagnanki. Jolek napisała tylko, że im dłużej kicia jest w lecznicy, tym jest bardziej agresywna. pewnie ze strachu. karmicielka się załamie, że mała wraca na klomb, bo to był najbardziej proludzki kot z tych dzikunów, ale nie ma szans na DT dla niej.

no i to tyle...
Ostatnio zmieniony przez puss Sro 04 Lip, 2007 11:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
puss 
mała Dominiu [*]

Wiek: 43
Dołączyła: 07 Maj 2007
Posty: 303
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 29 Cze, 2007 12:22   

Muniek wczoraj poszedł do nowego domku :D
odebrałam Szyszkę i teraz Szyszka, maluch z ADHD, rozrabia z Emilką.
Fiolka jest smutny, ale rozkosznie słodki.
Domino, moja tymczaska z Korabiewic, okazała się kotem nerkowym. jeżdżę z nią na kroplówki teraz.
Łatek - kotek z Poznania, z okolic M1, jest absolutnie kotem jedynakiem, i terroryzuje mi wszystkie koty w mieszkaniu.
ponieważ Domino jest nerkowa, na razie muszę się wyłączyć z pracy z kotami.
dzisiaj odbieram D'Artagnankę i zawożę ją z powrotem na Gorczyczewskiego :(
_________________
 
 
puss 
mała Dominiu [*]

Wiek: 43
Dołączyła: 07 Maj 2007
Posty: 303
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 02 Lip, 2007 13:22   

zapomniałam powtórzyć moją prośbę - czy któraś z Pań z zarządu mogłaby złożyć skargę w imieniu Fundacji na tego administratora? bo on dalej dręczy te karmicielki i kamienuje koty :(
_________________
 
 
drevni.kocur 
Drevni Kocur

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 2268
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 02 Lip, 2007 20:02   

ok, dziś się tym zajmę
 
 
puss 
mała Dominiu [*]

Wiek: 43
Dołączyła: 07 Maj 2007
Posty: 303
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 06 Lip, 2007 15:45   

Ewa, nie wiem jak mam Tobie dziękować, że pomożesz kotom z Gorczyczewskiego.
ja teraz zupełnie nie mam głowy do niczego - naprawdę.
jakbym miała w czymś pomóc, to daj mi znać.
_________________
 
 
drevni.kocur 
Drevni Kocur

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 2268
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 06 Lip, 2007 20:24   

Mama krówka i mała krówka już u mnie. :)





Obie już przebadane przez wetę. Mamie na pierwszy rzut oka nic nie dolega, mała ma pełno wszołów i oczy do leczenia, szczególnie jedno nieciekawie wygląda, ale ogólnie jest w niezłej formie. Dostała gentamycynę, jeśli pomoże, to na tym poprzestaniemy.

Na razie obserwacja - jak jedzą, co w kupie słychać ;) Później powoli odstawiamy małą i przysposabiamy ją do adopcji, a mamę przygotowujemy do kastracji.

Za 2 dni kotki zostaną odpchlane, a ca 4, jak wszystko będzie dobrze - odrobaczane.

Mama krówka wróci na Gorczyczewskiego po kastracji, bo raczej płochliwa jest. Dużo dsisiaj przeszła i mocno się nastresowała. Łapanka poszła dość sprawnie, nawet nie pół godziny i było po wszystkim. Ale później, to kotka aż dyszała z paniki. Musi się trochę uspokoić zanim zaczniemy w nią ładować środki przeciw robakom.

Mała krówka natomiast jest słodka i ufna. Taki gamoniek niezdarny z niej. :serce:
Myślę nad imieniem dla niej. Chyba Gapcia najbardzej pasuje. :)


Kasiu, niestety nie było dzisiaj czasu na rekonesans w sprawie tego szajbusa, co w koty rzuca kamieniami. Jak przyszłam, to koty już dostały jeść i trzeba było szybko klatkę rozstawiać, później zaś kotka mocno się rzucała i dyszała, więc pojechałam z nią prosto do weta i do domu. Ale nie odpuścimy mu, obiecuję.
 
 
marinella 

Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sty 1970
Posty: 9176
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 06 Lip, 2007 20:30   

sama słodycz

Ania słysze tez coś rudego łapie
jutro zrobię porządek w ogłoszeniach
_________________
 
 
fuerstathos 
czyli Ania Fufu ;)

Wiek: 28
Dołączyła: 15 Cze 2006
Posty: 8458
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 06 Lip, 2007 21:10   

Jakie fajne dziewczyny :)
A mamuśka taka trochę 'adolfinowata" czy brudna?
_________________
 
 
pantea 

Wiek: 98
Dołączyła: 30 Paź 2006
Posty: 3958
Skąd: Poznań - Rataje
Wysłany: Pią 06 Lip, 2007 21:18   

ma, ma sliczną plamkę na nosku... Wygląda super, ma nosek częściowow różowy, częściowo czarny
_________________
Co obchodzi cię jak korzystam z szaleństwa – bez czy w pasach bezpieczeństwa...
 
 
drevni.kocur 
Drevni Kocur

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 2268
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 06 Lip, 2007 21:30   

Dokładnie adolfinowata, nie brudna :)
Ale nie będę jej Adolfinką zwać, bo to imię jest zarezerwowane dla naszej pięknoty spod gabinetu pani dr. :) (dzisiaj mnie zaszczyciła swoim towarzystwem, jak wychodziłam. :: )

Mała Gapcia już po gentamicynowym hara-kiri. To gorsze oko bywa tak zaklejone, że go nawet nie otwiera. :( Ale drze się przy zakraplaniu w niebogłosy, więc chociaż płucka zdrowe. :twisted:

Wszystkie moje Gamonie warują pod drzwiami, by choć wywąchać, co tam u Anki jest zamkniete (na pewno coś dobrego do jedzenia). :lol: Jak wychodzę to tylko słyszę pisk pazurków i migają mi 3 ogony na wirażu do sąsiedniego pokoju. :lol:
 
 
Ania Z 

Wiek: 56
Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 3855
Skąd: Lwia Ziemia ;)
Wysłany: Pią 06 Lip, 2007 22:15   

dobrze, że już u Ciebie i, że nie było większych problemów
_________________
 
 
dzioby125
[Usunięty]

Wysłany: Sob 07 Lip, 2007 00:54   

pięknoty :serce:
i najważniejsze to teraz duzo zdrówka :ok:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]