Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Czw 08 Wrz, 2016 08:38
Maurycy
Autor Wiadomość
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4702
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 16 Sie, 2016 08:14   

Chitos napisał/a:

Ale uwaga uwaga czy Wy wiecie że Maurycy nie jest cały biały?
Ha ja to ostatnio odkryłam :) zgadnijcie gdzie jest inny kolorek? :)


ooo? na brzuszku?
 
 
Chitos 

Dołączyła: 05 Cze 2015
Posty: 3127
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 17 Sie, 2016 08:15   

misiosoft napisał/a:
Chitos napisał/a:

Ale uwaga uwaga czy Wy wiecie że Maurycy nie jest cały biały?
Ha ja to ostatnio odkryłam :) zgadnijcie gdzie jest inny kolorek? :)


ooo? na brzuszku?


Nieeee. :) pod pysiem :) ma małą szarą plamke ;) napoczatku myślałam że brudny ale nie :) po wybraniu w perwpollu nie zeszło :D

A niedługo niespodzianka w postaci zdjęcia. Ciekawe jak twierdza w mieszkaniu została zdobyta przez Białego Ksieciunia?
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4702
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 17 Sie, 2016 09:24   

Chitos napisał/a:
Nieeee. :) pod pysiem :) ma małą szarą plamke ;) napoczatku myślałam że brudny ale nie :) po wybraniu w perwpollu nie zeszło :D


haha, już widzę jak go szorowałaś: stój no, brudnyś, tfutfutfu (pluje na chusteczkę) już Ci to wytrę ;)

Chitos napisał/a:
A niedługo niespodzianka w postaci zdjęcia. Ciekawe jak twierdza w mieszkaniu została zdobyta przez Białego Ksieciunia?


kuchnia?
 
 
Chitos 

Dołączyła: 05 Cze 2015
Posty: 3127
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 17 Sie, 2016 09:57   

Hmmm coś bardziej godnego księcia :)
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Sro 17 Sie, 2016 09:59   

TRON!
czyli kanapa?
 
 
Chitos 

Dołączyła: 05 Cze 2015
Posty: 3127
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 17 Sie, 2016 10:00   

TAK!!!!!!!!!!!!!!! :D
Wczoraj została zdobyta!
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Sro 17 Sie, 2016 10:06   

no rozkręca się nasz Księciunio:)))))
 
 
Chitos 

Dołączyła: 05 Cze 2015
Posty: 3127
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 05 Wrz, 2016 12:03   

No i przyszła kolej na Maurycego... i jego plecaczek powoli jest pakowany, ponieważ przeprowadzka do domu stałego do swoich ludzi już tusz tusz... Wiem, wiem powinnam się cieszyć ale chce mi się płakać :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: Bo to mój synalek kochany i księciunio :)
Ale wiem, że będzie miał dobrze, bo p. Ania jest w nim zakochana a On w p. Ani chyba też ;)
Jestem z niego dumna! Kita do góry po całym mieszkaniu! :tan: :tan: :heya2: :heya2: że tak powiem JEST MOC! :)
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4702
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 05 Wrz, 2016 12:15   

super wieści! trzymaj się mały i Ty Chitos!!
 
 
Chitos 

Dołączyła: 05 Cze 2015
Posty: 3127
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 07 Wrz, 2016 23:21   

No i przeprowadził się... Nie ma już go... Był płacz a mówiłam będę twarda! :cry2: :cry2: :cry2: Nie da się nie przy tym kocie! Nie przy Maurycym!
Wiem, że będzie mu dobrze! Ale i tak jest pustka. Brakuje go mimo, że minęło kilka godzin...
Powodzenia Maluszku (mimo, że już maluszkiem nie jesteś bo kawał kocura z ciebie!) Pamiętaj o cioci Marcie! :) :aniolek: :aniolek: :aniolek: :aniolek: :aniolek:
 
 
Chitos 

Dołączyła: 05 Cze 2015
Posty: 3127
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 08 Wrz, 2016 08:18   

Poierwsze wiesi od Maurycego. Wyszedł z kartonowego azylu jak tylko zgadly światła i ułożył się na kociej lezance :) Rezydrntka furka jeszcze na niego ale czuję że będzie dobrze :)
Nawet nie wiecie jak ja się cieszę ze on nie boi się już tak jak się bał. Był u mnie 2 miesiące a zrobił kolosalny postęp to jest inny kot! Moje leżenie na podłodze i wybawianie go wędka z klatki nie szło na marne! ;) Mogę chyba w 100% potwierdzić Maurycy już się nie boi przestrzeni! On kocha przestrzeń! Bo ostatnie dni nawet nie chciał wracać do klatki, wolał leżeć na łóżku :) a to ze wyszedl tak szybkl tylko mmie o tym przekonalo:) Kto by pomyślał :) Dostałam dwa zdjęcia Maurycego z JEGO DOMU dzisiaj na pewnie jeszcze je wstawię by pochwalic się tak pięknym ksieciuniem :)
 
 
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Czw 08 Wrz, 2016 08:47   

:good: :good: :love: :love: :good: :good:
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4702
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 08 Wrz, 2016 09:58   

super!! powodzenia mały!! i Ty też Chitos się trzymaj :)
 
 
Chitos 

Dołączyła: 05 Cze 2015
Posty: 3127
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 11 Wrz, 2016 11:20   

Maurycy pozdrawia ze swoje domu ;) Z pozycji kociej leżanki:) Koci kartonowy azyl już nie potrzebny;) Kuwetuje wzorowo;) Z koleżanką też coraz lepiej się dogaduje (coraz mniej syków, nawet myju myju po główce było) :banan:



A wieczorami Maurycy szaleje z zabawkami bo myśli, że go nie widać :D taaaa jasne nie widać ;D i oczywiście nie słychać ;) Oraz poznaje jak świat wygląda z perspektywy nie kociej leżanki ;P
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 11 Wrz, 2016 13:38   

nie widzę :cry: :cry: :cry: :cry:
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]