Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Pią 11 Lis, 2016 12:38
Arizona
Autor Wiadomość
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Sro 13 Lip, 2016 08:53   

Wczoraj wymiziałam również tulilulka,i będę monotematyczna - mizianek nie było końca.
Odprowadzając mnie do drzwi pewnie miała nadzieję, że człowiek za chwilę wróci i przytuli...
 
 
monka 

Wiek: 35
Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 2230
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 19 Lip, 2016 00:42   

Arizonka znajduje sobie różne dziwne miejsca do spania :) Dzisiaj przyłapałam ją dosyć wysoko na półce, gdzie leżała sobie w koszyczku ;) tutaj udało mi się jej zrobić zdjęcie jak śpi sobie w organizerze na dokumenty :)

 
 
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Wto 19 Lip, 2016 10:22   

ostatnio przyłapałam Ją jak wcisła się :: w koszyczek plastikowy 20x30x20
 
 
agusiak 

Dołączyła: 17 Maj 2015
Posty: 1744
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 23 Lip, 2016 12:11   

No i ja też tego doświadczyłam, ledwo mnie zobaczyła, a bardzo subtelnie i delikatnie wdrapała mi się na plecy i cudownie ugniatała, no miód dziewczyna :oops:
 
 
agusiak 

Dołączyła: 17 Maj 2015
Posty: 1744
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 25 Lip, 2016 19:11   



 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Nie 31 Lip, 2016 10:58   

Arizonka przeniosła się na kilka dni do mnie do domu. To cudowny kotek, który uwielbia człowieka. Nie ma problemu z odnalezieniem się w nowym otoczeniu. Chętnie zwiedza wszystkie zakamarki, te w szafie i na szafie też ;-)
Biedactwo raz wlazło w kanapę między pościele i chyba nie mogło wyjść. Przy złożonej kanapie są dwie dziury, żeby można było dojść do śrub bez niszczenia materiału. W jedną z tych dziur wlazła Arizonka. Teraz, o ile kanapa jest składana, w owe dwie dziury są włożone kapcie. Śmiesznie to wygląda.
Włażenie do kanapy nie jest niczym groźnym i złym dla kota, ale nie jest pewna czy przy tak upchanych pościelach kot znajdzie wyjście. Czy tam da się swobodnie oddychać? Może ona tak lubi, żeby było duszno i ciasno ;-)
Arizonka uwielbia łóżko i to tam spędza najwięcej czasu. Uwielbia spać z człowiekiem. Mój brat co dzień budzi się się z kotem na szyi. Mam zdjęcie jako dowód, ale niestety nie mogę pokazać na forum. Zatem musicie uwierzyć mi na słowo.

Ona wygląda tak słodko jak się wciska za książki, że nie umiałam się zdecydować, które zdjęcie jest najładniejsze. Więc wklejam wszystkie






A tu Arizonka słodko śpi. Pomyśleć, że taki słodki kociak nie ma swojego domu, nawet tymczasowego. Zamiast wracać znów do szpitalika powinna pojechać do własnego domu i człowieka, który ją pokocha

 
 
Chitos 

Dołączyła: 05 Cze 2015
Posty: 3127
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 31 Lip, 2016 11:47   

Ommmm :) :serce: :serce: :aniolek: :aniolek:
Ona jest słodka, przekochana! Już tęsknię za jej badaniami! :)
A jak jedzonko? Już lepiej? Nie wybrzydza tak? Czy nadal mało je?
 
 
Chitos 

Dołączyła: 05 Cze 2015
Posty: 3127
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 31 Lip, 2016 11:47   

I znowu słonik chciał być mądrzejszy. Barankami! :)
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Nie 31 Lip, 2016 12:49   

Pierwsze trzy dni Arizonka bardzo mało jadła, nawet przyszło mi do głowy czy ona nie głoduje ;-(. Było to pół mokrej saszetki i kilka chrupek. Teraz wcina 1 lub czasem nawet 1,5 saszetki mokrej i chrupki (zawsze ma pełną miskę, tak że je ile chce, czasem mniej czasem więcej). Postaram się sprawdzić czy jakiś konkretny smak lubi bardziej lub mniej, że czasem mokre znika szybciutko, a czasem muszę część wyrzucać.
 
 
agusiak 

Dołączyła: 17 Maj 2015
Posty: 1744
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 31 Lip, 2016 13:55   

1 saszetka jak na nią czyli te 70g plus suche to jest wystarczająco jak na kota z jej wagą :)
 
 
monka 

Wiek: 35
Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 2230
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 09 Sie, 2016 13:29   

jak tam Arizonka?
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Wto 09 Sie, 2016 14:43   

Arizonka jest uwięziona w pokoju z moim bratem. Biedna ona ::
Codziennie rano wchodzę do pokoju żeby dać jeść i wyczyścić kuwetkę. Wchodząc zawsze mówię room service :lol:
Dzisiaj zdążyłam powiedzieć room i mnie zatkało. Arizona przygwoździła mojego brata do łóżka. Prawie 2 metrowy facet dosłownie leży po kotem. A Arizonka dumnie usiadła na klatce piersiowej i wypatruje...no własnie nie wiem czego
Może uda mi się rano zrobić jej zdjęcia ale tak, żeby brata nie było widać...bo on jakiś wrażliwy na punkcie swojej osoby
 
 
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Wto 09 Sie, 2016 14:44   

:love: :love: :love:
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4702
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 09 Sie, 2016 14:47   

lol - przybyłam, zamruczałam, zdobyłam? :)
 
 
Hofi 
Sandra

Dołączyła: 06 Maj 2016
Posty: 344
Skąd: Poznań-Rataje
Wysłany: Wto 09 Sie, 2016 14:59   

MISIEK napisał/a:
Arizonka jest uwięziona w pokoju z moim bratem. Biedna ona ::
Codziennie rano wchodzę do pokoju żeby dać jeść i wyczyścić kuwetkę. Wchodząc zawsze mówię room service :lol:
Dzisiaj zdążyłam powiedzieć room i mnie zatkało. Arizona przygwoździła mojego brata do łóżka. Prawie 2 metrowy facet dosłownie leży po kotem. A Arizonka dumnie usiadła na klatce piersiowej i wypatruje...no własnie nie wiem czego
Może uda mi się rano zrobić jej zdjęcia ale tak, żeby brata nie było widać...bo on jakiś wrażliwy na punkcie swojej osoby


Ona jest taka wspaniała :serce: koci ideał :love:
_________________
DT--->DS: Mieta Wildecka...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]