Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Pią 11 Lis, 2016 12:38
Arizona
Autor Wiadomość
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Wto 09 Sie, 2016 15:46   

Cytat:
lol - przybyłam, zamruczałam, zdobyłam? :)


z ust mi to wyjęłaś...dokladnie tak, kolejny człowiek zdobyty
nie rozumiem jak taki kochany bezproblemowy kociak jest nadal bez DS ;-(
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Sob 20 Sie, 2016 18:17   

Arizona dogadała się ze swoim tymczasowym współlokatorem. Mój brat bierze niebieską poduszkę a ona starą czerwoną.
Arizonka relaksuje się cały dzień na łóżku. Pomimo pełnej miseczki nadal jest chudziutka.
 
 
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Nie 21 Sie, 2016 21:26   

Ale że mało je, czy zjada całą porcję i ma linie modelki?
 
 
brynia 
TheDżenders ThePasiuczers

Dołączyła: 28 Lip 2007
Posty: 13092
Skąd: Ziemia
Wysłany: Nie 21 Sie, 2016 21:38   

Wrzucam, żeby nie przepadło w wątku Kózki i Miśkoffa:
MISIEK napisał/a:
Arizona, gdy przemyka się na balkon lub do kuchni stara się unikać innych kotów. W razie konfrontacji syczy na nie. Niestety mój Funcik uwielbia bawić się z innymi kotami więc dostał solidne pacnięcie łapką od Arizony. Biedak skulił się pod ścianą
Arizona nie robi krzywdy innym kotom. Szuka po prostu swojego spokojnego miejsca. Mój Funcik jest zaczepnym młodym kocurkiem, który chce się bawić i narzuca swoją wolę innym kotom. To nie jest dobre towarzystwo dla Arizony, a też nie chcę żeby mój Funcik się zmieniał. Kocham go właśnie za to, że rozrabia i wszędzie go pełno. Jak dzieciak.
Arizonka może być z innymi kotami, ale spokojnymi, które nie chcą zbytniego kontaktu.
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Nie 21 Sie, 2016 21:39   

Zjada saszetkę whiskacza i ma pełną miseczkę chrupek (nie kojarzę ile zjada dziennie, ale chrupki znikają) Arizonka ma zapadnięte boczki. Nie je mniej niż Kózka, a jest chudsza. Postaram się zrobić zdjęcie. Może przesadzam, bo wszystkie koty są u mnie puszyste, więc jedna chudzinka wydaje mi się za chuda. A może ona jest w sam raz i pozostałe są grubaski. Postaram się przesłać zdjęcie :?
 
 
brynia 
TheDżenders ThePasiuczers

Dołączyła: 28 Lip 2007
Posty: 13092
Skąd: Ziemia
Wysłany: Nie 21 Sie, 2016 22:37   

Whiskasa? :shock: A dlaczego?
 
 
Chitos 

Dołączyła: 05 Cze 2015
Posty: 3127
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 21 Sie, 2016 22:40   

Arizona innej mokrej nie chce jeść ; (
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Nie 21 Sie, 2016 22:41   

Arizona nie chce jeść nic innego. Zatem podaje jej "śmieciowe" jedzenie, za aprobatą Evy. Bozity nie lubi, ale widzę że czasem zje kurczaczka. Teraz mam Feringe więc spróbuję z tą karmą. Może w końcu polubi coś dobrego ;-)
 
 
Eva 

Wiek: 39
Dołączyła: 23 Wrz 2014
Posty: 9091
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Nie 21 Sie, 2016 22:57   

Tak, w szpitaliku wielokrotnie probowaliśmy różnych karm i mięs, prawie nic nie zyskało aprobaty Arizony. Najważniejsze było aby
zaczęła przybierać na wadze, była wychudzona straszliwie.
Stanelo na karmieniu tym, co Kotka akceptuje. Wysokojakościowa sucha karma odżywia, a saszetki śmieciowe jesli juz podawane to w ramach wyjątku. Niemniej jednak może już czas trochę spróbować sposobem i stopniowo zmniejszać ilość śmieciowego jedzenia a dokładać dobrego? :hm:
_________________
nie mogę, Kot na mnie leży.
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Nie 21 Sie, 2016 23:13   

Mam w domu puszeczkę MaC's, Finefood i Feringe. Będę próbować po kolei czy coś jej przypadnie do gustu. Dam jej też kurczaczka i postaram się dawać mniej marketowego jedzenia. Zobaczymy co będzie.
 
 
einfach 

Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 2487
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 22 Sie, 2016 09:45   

MISIEK napisał/a:
Mam w domu puszeczkę MaC's, Finefood i Feringe. Będę próbować po kolei czy coś jej przypadnie do gustu. Dam jej też kurczaczka i postaram się dawać mniej marketowego jedzenia. Zobaczymy co będzie.



może chcesz spróbować animondy vom feinstein? mam kilka rodzajów i mogłabym Ci przekazać parę tacek :)
I może Gourmety by zjadła? Kiedyś sprawdzałam, że mają więcej wartości odżywczych niż Whiskas, a cenowo właściwie wychodzi podobnie
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 22 Sie, 2016 09:55   

A samo mięso? Też nie chce?
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4701
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 22 Sie, 2016 09:57   

MISIEK napisał/a:
Mam w domu puszeczkę MaC's, Finefood i Feringe. Będę próbować po kolei czy coś jej przypadnie do gustu. Dam jej też kurczaczka i postaram się dawać mniej marketowego jedzenia. Zobaczymy co będzie.


a jakby mieszać? że na przykład na 3 łyżeczki śmieciowego jedna łyżeczka dobrego i dobrze wymieszane?

no i pytanie jak by jej posmakowały karmy z dodatkami warzyw.
Nut, który też uwielbia śmieciowe jedzenie (zanim do nas trafił dostawał resztki ze stołu, więc uwielbia słone rzeczy) zje lepszą jakościowa karmę jeśli jest z pomidorami albo z dynią.
 
 
einfach 

Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 2487
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 22 Sie, 2016 10:11   

u nas też z pomidorami chętniej jedzą :)
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Pon 22 Sie, 2016 12:32   

dałam jej dwie dobre mokre do wyboru-powąchała i nic nie zjadła
za to rano zjadła troszkę kurczaka i teraz dałam jej indyczka-i wcina ;-)
to chyba przerzucę Arizonkę na surowe mięsko :wisielec:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]