Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Pią 24 Lut, 2017 18:06
Wiórek
Autor Wiadomość
magda 
magda

Dołączyła: 26 Sie 2015
Posty: 648
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 20 Sie, 2016 01:01   

Wiórek nauczył się aportować piłeczkę! Ma swoją jedną, ulubioną. Innymi zabawkami się bawi, ale ta piłeczka jest tylko jego. Czasem, gdy inny kot chce się nią pobawić, to bierze ją w zęby, buczy i ucieka. Ale i tak wszystkie futra go lubią, ostatnio rezydentka Geparda - najbardziej niedostępna, zwykle sycząca, gdy jakiś tymczas zbliży się za bardzo - gdy przywiozłam Wiórka od weta i wypuściłam z transportera zaczęła go lizać po główce!! I tak przez jakieś 15 sekund... Tak sobie pomyślałam, że ta małpa ma dobre serduszko :twisted:
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Pon 22 Sie, 2016 22:59   

Ja tam zawsze wierzyłam w Gepardę:)
Ale Wiórek jest faktycznie przesłodkim kotem - wszyscy go kochają:)))))
 
 
magda 
magda

Dołączyła: 26 Sie 2015
Posty: 648
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 25 Sie, 2016 00:36   

Wiórek miał ostatnio znów kłopoty z brzuszkiem, ale już jest dobrze. Biega i bawi się. Na dniach będzie filmik z aportowaniem piłeczki :: A tymczasem chłopak pomaga przy gotowaniu i miesza w garach :twisted:


I czaruje nad kotłem:


No i Wiórek znajduje też czas na bardziej dziecięce zajęcia. Zaraz nastąpi atak na Gepardę :wink:


Wiórek to niesamowity przytulas. Śpi mi na twarzy, wtula się w szyję, ugniata włosy - robi mi eleganckie... kołtuny :: - zdjęcia nie załączę :wink:
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Czw 25 Sie, 2016 09:00   

Mnie się najbardziej czarowanie podoba:))))) Zresztą co mógłby robić najlepiej czarny kot ::
a fotki kołtunów - czemu nie????
 
 
magda 
magda

Dołączyła: 26 Sie 2015
Posty: 648
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 25 Sie, 2016 18:48   

Dzisiaj Wiórek też czarował w kuchni :? Wysypał na blat ok. 1/2 kg soli i się w niej tarzał :twisted:
 
 
einfach 

Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 2487
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 26 Sie, 2016 11:11   

magda napisał/a:
Dzisiaj Wiórek też czarował w kuchni :? Wysypał na blat ok. 1/2 kg soli i się w niej tarzał :twisted:


solą to się chyba odczarowywał :lol:
 
 
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Pią 26 Sie, 2016 11:35   

widzę, że fasolka to standardowa zabawa chyba wszystkich kotełów
 
 
magda 
magda

Dołączyła: 26 Sie 2015
Posty: 648
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 26 Sie, 2016 20:57   

Aż poczytałam o co chodzi z czarami i solą no i się okazuje, że mam w domu całkiem pożytecznego kota :twisted:
 
 
Cotleone 
Don Vito & co

Dołączyła: 11 Maj 2015
Posty: 2738
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 26 Sie, 2016 21:07   

A może przerzucał przez lewe ramię. Czyżby był przesądny? :wink: Ciekawe, czy przeszedłby pod drabiną? Albo co by zrobił, gdyby czarny kot przebiegł mu drogę :wink:
_________________
Mruczenie jest bardzo ważne. Mruczenie wygrywa za każdym razem. (T. Pratchett)
 
 
magda 
magda

Dołączyła: 26 Sie 2015
Posty: 648
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 12 Wrz, 2016 15:26   

Wiórek rządzi! Np.: całe siedmiokotowe stado goni pająka. Kto dostaje go do zabawy na końcu? Wiórek oczywiście :twisted: Ostatnio przyuważyłam parę takich sytuacji.

Wiórek nadal ma swoja piłeczkę, ale aportuje co się da.



I dzieli się z Basią:



I popis aportowania. Potrafi tak 10 razy i więcej przynosić piłkę, ale niezwykle trudno to nagrać ::

https://youtu.be/627S_rCRO2Y?list=PLlNvDXHEddbS6PmncO4qPK_TLs5C8ymkB

A tu - Misiek zastępuje Bogdana, chyba jakieś zajecia teoretyczne. Bogdan jest od zajęć ruchowych :wink:



Na tym filmiku Bogdan się starał...

https://youtu.be/5NDgQwp_XIo?list=PLlNvDXHEddbS6PmncO4qPK_TLs5C8ymkB
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Pon 12 Wrz, 2016 19:25   

Matko, jaki Bogdan cierpliwy - niczym starszy brat...
A Wiórek jest po prostu do schrupania - w całości:)))))
 
 
magda 
magda

Dołączyła: 26 Sie 2015
Posty: 648
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 12 Wrz, 2016 21:05   

Wszystkie tymczasy mam super, ale Wiórek jest rzeczywiście wyjątkowy. Szczególnie jak mi cysia szyję ::

Mam jeszcze jedno zdjęcie świadczące o kulinarnych zainteresowaniach. Oprócz fasolki - truskawki. Chwytał za szypułki i zwiewał :twisted:

 
 
magda 
magda

Dołączyła: 26 Sie 2015
Posty: 648
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 25 Wrz, 2016 00:12   

Wiórek lubi robić zamieszanie - wczoraj zlikwidował 3 talerze i 1 kubek. A dzisiaj na jakiś czas sam się zlikwidował... Normalnie znikający kot :twisted: Jakoś długo go nie widziałam, więc zaczęłam szukać. Wołam - cała szóstka się pojawiła, Wiórka brak! No to szukam dalej, już myślałam, że może wyszedł na klatkę schodową przy otwieraniu drzwi - nie ma kota. Okna, balkon - niemożliwe, ale sprawdziłam siatkę, może zrobił dziurę i pofrunął - ale nie, wszystko ok. No to dalej analizuję, szukam w zmywarce, w lodówce no i mnie oświeciło - robiłam porządek w kuchni w dolnej szafce. Otwieram, a ten sobie śpi na pustej półce i ani się nie miał zamiaru ruszyć... No to lekko przymknęłam drzwiczki, niech dziecko śpi dalej :aniolek:
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Nie 25 Wrz, 2016 11:13   

a w jakich okolicznościach ta likwidacja nastąpiła?Bo przyznam, że ma chłopak rozmach;)
 
 
Chitos 

Dołączyła: 05 Cze 2015
Posty: 3127
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 25 Wrz, 2016 11:21   

On stwierdził, że zastawe trzeba wymienić :) bo widział pewnie ładniejsząi konsekwentnie do tego dąży ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]