Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: saszka
Czw 22 Wrz, 2022 22:45
Pędzel
Autor Wiadomość
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 23 Lut, 2020 19:28   

Pędzel jest mistrzem kręcenia się w koło nóg człowieka oraz zagadywania z wyrzutem czemu tak mało daje do jedzenia :jesc:
Kotuś nadal jest odizolowany od reszty kociastych, niestety pańcia jest od dłuższego czasu wyłączona z obiegu (oczywiście o kotki dba jak tylko może, włącznie z kołowaniem świeżej wołowinki prosto z ubojni :axe: ) a pańcio (szofer) zaharowany od rana do wieczora i wizyta u weta na testy się przedłuża.
Pędzelek trochę marudzi, że chciałby więcej człowieka dla siebie a najlepiej, żeby mieć go cały czas ::
No ale niestety nawet po testach nie mamy pewności czy Pędzel będzie z nami w pokoju, bo przed zmianą DT i ucieczką nie do końca dogadywał się z rezydentem.
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 08 Mar, 2020 13:26   

Pędzel: Hej Ludziska jestem nadal negatywny :hura: (w sensie testów FIV i Felv :: ),
także mogę się przeprowadzić do domu z innymi kotami ale i tak człowiek jest dla mnie najważniejszy! :serce:

A tu "piąteczka" od Pędzelka:
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 17 Mar, 2020 11:34   

Taaaaaki jestem słodki :serce: :serce: :love:


Pędzel nadal układa sobie relację z rezydentem i Zorką.
Niestety głównie wygląda to tak, że czasem syknie lub pogoni łapą delikwenta, który jest za blisko :patyk:
Na noce zamykamy Go jeszcze na korytarzu, żeby rezydent miał oddech od Pędzla zagarniającego człowieka tylko dla siebie :gun:
Tymczasem przeszczęśliwy Pędzel leży właśnie koło mnie i korzysta z chwil bliskości z człowiekiem, ech tyle wygrać :king: :: :wink:
 
 
Pralinka666 

Dołączyła: 01 Mar 2020
Posty: 26
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 19 Mar, 2020 21:34   

Miałam okazję poznać Pędzelka osobiście i muszę stwierdzić, że to mega rewelacyjny kotek a biedak niestety tyle przeszedł......
Jest bardzo ale to bardzo miziasty będąc w odwiedzinach u Cynamona nie mogłam się od niego oderwać - czułam się jak zahipnotyzowana :modly: Jest on pięknym kotkiem , który bardzo kocha człowieka a podczas głaskania mruczy i wtula główkę w dłoń :aniolek: . Najchętniej wzięłabym go ale dzieciaki były już zaklepane.
Życzę jemu z całego serca żeby udało się znaleźć dla niego wspaniały i kochający koci stały dom.
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 24 Mar, 2020 10:32   

Pralinka666, Pędzel potwierdza Twoje słowa swoim błagalnym spojrzeniem:


I dalej zastanawia się dlaczego jeszcze nikt Go nie pokochał :hm: :(


Tak bardzo brakuje Mu swojego człowieka do miziania, noszenia na rękach, zabaw piłką, przytulania się i do spania w łóżku :cry2:
A tymczasem z uwagi na wrażliwego rezydenta nie ma dostępu w pełni do człowieka i wyrka a to Pędzel uwielbia nad życie, oczywiście zaraz po jedzonku :jesc: ::
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 10 Kwi, 2020 19:47   

Pędzel z uwagi na nadal dość ambiwalentne stosunki z Zorką i Czarkim większość czasu spędza na korytarzu :roll: :neutral:
Nie jest tym zachwycony ale niestety, mimo iż został bardzo dobrze przyjęty przez resztę futer sam czasami bywa dla nich dość szorstki :patyk:
W jednej chwili urządza dzikie gonitwy z Czarkim, by za chwilę zdzielić go łapą.
Raz wącha Zorkę z zainteresowaniem a raz syczy naburmuszony.
Jedynie do jedzonka mruczy już z daleka no i do człowieka :love:
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 25 Kwi, 2020 21:44   

Poniżej Pędzlowy nochal zaraz po dzikich gonitwach po mieszkaniu :D :jump:
Kocio uwielbia wyścigi z Czarnoldem, jednak odbywają się one zawsze pod czujną kontrolą, gdyż nadal chłopaki czasami mają starcia.


Taki fajny z Pędzelka kot: uwielbia mizianki, lubi pogawędki z ludźmi, ładuje się na kolana a głaskany tak się wczuwa i kula, że już kilka razy zjechał z kolan :lol:
Pięknie kula piłeczki, uwielbia wędki, wszystko zje :jesc: nie grymasi jak co niektórzy :twisted: jest niezwykle czysty i do tego jest naprawdę piękny! :serce:

Tu z Zorro: grzecznie trzymając odstęp :cool:
Co nie przeszkadza wyczyścić do zera Jej miseczki :diabel:
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 16 Maj, 2020 01:51   

Pędzel to gaduła nie z tej ziemi! :)
A najwięcej ma do powiedzenia gdy jest głodny, czyli zawsze gdy "podajnik żarcia" (czyli ja) kręci się w kuchni ::
Jest przy tym niestrudzony, nawet jak jest w pokoju przez drzwi potrafi wyczuć wyciągane jedzonko a zwłaszcza mięsko :jesc:
Pałka od kurczaka to dla Niego żaden problem, obrabia ją bardzo szybko a kosteczkę chrupie jak chipsy :mniam: :mniam: :mniam:
Dzięki temu ząbki ma przepiękne ::
 
 
Pralinka666 

Dołączyła: 01 Mar 2020
Posty: 26
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 19 Maj, 2020 20:15   

Kotki ogólnie chyba lubią kurczaki, zwłaszcza jako dane główne :D . Muszę jednak powiedzieć, że nas najbardziej dziwi to, że w Ignasiu surowe kurze mięso budzi psi instynkt tzn jak tylko złapie w buźkę skrzydełko kurze to na wszystkich wokół warczy (oczywiście jednocześnie konsumuje zdobycz)
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 20 Maj, 2020 11:42   

Pralinka666, Pędzel też ucieka z kurzyną w poszukiwaniu ustronnego miejsca, gdy nie może skonsumować w odosobnieniu :spadam: :turla:
Burczy przy tym przełykając kolejne kęsy i broni żarełka jak największego bogactwa :twisted: ::
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 01 Cze, 2020 10:30   

Pędzlowe ciekawostki:

Czy wiecie, że Pędzel choć łapki ma białe, to poduszeczki poza dwoma różowymi poduszeczkami ma czarne?


Czy wiecie, że Pędzel gdy leży i się do Niego zawoła: "Pędzel" to zaczyna machać swoim białym pędzelkiem?


Czy wiecie, że żaden kot nie ma takiego samego noska jak Pędzel i nie chodzi tu tylko o plamkę, która sprawia, że Pędzelek jest jeszcze bardziej niesamowity.
Koci nos jest tak unikalny jak linie papilarne u człowieka.
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 14 Cze, 2020 14:37   

Czy wiecie, że gdy inne koty pchają się na parapet w celu monitorowania osiedla Pędzel i tak wybiera miękkie pielesze? ::

Nawet obecne upały nie są w stanie zniechęcić Go do wylegiwania się w miękkim wyrku :D
Tylko sporadycznie, gdy już dostatecznie się zagrzeje idzie się rozlać na płytkach w celu ochłodzenia :lol:
 
 
Johanna 
Johanna

Wiek: 30
Dołączyła: 30 Cze 2019
Posty: 403
Skąd: Poznan
Wysłany: Nie 14 Cze, 2020 16:48   

Świetnie, ze ten kochany kociak ma pod dostatkiem miękkiego posłania ;) Ściskam chłopaka! :serce: :kiss:
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 14 Cze, 2020 22:26   

Johanna napisał/a:
Świetnie, ze ten kochany kociak ma pod dostatkiem miękkiego posłania ;) Ściskam chłopaka! :serce: :kiss:


Niestety większość czasu Pędzel spędza na korytarzu. Oczywiście ma miękkie posłanko, może krążyć też po kuchni i łazience. Niestety na noc musimy koteczki rozdzielać, żeby nie dochodziło do starć, które zauważyłam, że tak samo jak Pędzel prowokuje również nasz rezydent Czarnold. :roll:
Ech co ja bym dała za człowieka dla Pędzla, który pokochałby Go tak samo jak my :serce: :modly:
 
 
Johanna 
Johanna

Wiek: 30
Dołączyła: 30 Cze 2019
Posty: 403
Skąd: Poznan
Wysłany: Nie 14 Cze, 2020 23:25   

Myśle, ze najważniejsza dla Pędzla jest wasza miłość i oddanie <3 mimo nocnego rozdzielania ;) Z tymi kocimi nieporozumieniami sama mam problem - moje chłopaki Nuggets i Świstak tez się biją, ale generalnie tolerują się ;) I trzymam kciuki za Pędzla, żeby kiedyś został wypatrzony przez jakiegoś kochającego człowieka!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]