Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: saszka
Czw 22 Wrz, 2022 21:45
Pędzel
Autor Wiadomość
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 23 Cze, 2020 11:29   



Hmmm :hm: no cóż Pędzelkowi brakuje trochę do figury modelki :turla:
Ale to nie przeszkadza Mu pokazywać swoje wdzięki kiedy tylko ma ku temu sposobność >D :tak:
Jedzonko dalej wydzielamy w trosce o kształty i zdrówko Pędzla ::
A Pędzel dalej czeka aż ktoś Go pokocha i dostarczy odpowiedniej ilości głasków, tulasków i wspólnego wylegiwania się w łóżku :)
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 11 Lip, 2020 18:09   

Niebawem Pędzel wybiera się na wizytę kontrolną do ortopedy z kolankami.
Kocio nadal musi dbać o linię, żeby ich zbytnio nie obciążać a niestety jest głodomorkiem, więc trzeba Go pilnować :patyk:
Nie chcemy jeszcze zapeszać ale jeżeli dobrze pójdzie to możliwe, że kocio zmieni DT ale na bardzo bliski nam, więc byłoby to szczytem marzeń! :serce:
A na razie biedak nadal większość czasu przebywa na korytarzu, bo niestety ale nasz Czarki co jakiś czas Go atakuje i to poważnie :(
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 01 Sie, 2020 19:06   

Mamy dobre wieści po wizycie u ortopedy, łapki są w bardzo dobrej formie :brawo:
Niestety trzeba troszkę chłopaka odchudzić :roll:
Ale co się dziwić, Pędzel chciałby się pobawić np z Zorro ale Ona się Go boi i ucieka pod łóżko :spadam:
Natomiast rezydent atakuje Pędzla i o wspólnej zabawie nie ma mowy :nie:
Staramy się chłopaka wybawiać ale nie zawsze, gdy my mamy czas On ma chęć na dłuższą zabawę :P
Nasze marzenie o nowym DT dla Pędzla niestety prysło niczym mydlana bańka ale nic nie poradzimy na to, że czasami w życiu różne rzeczy komplikują nam i innym plany :(
Nadal po cichutku prosimy i marzymy o tym, by wreszcie ktoś o dobrym serduszku wypatrzył Pędzelka :modly: :serce:
To wspaniały kot, po poznaniu oczarował już nie jedną osobę! :love:
Sami byśmy Go zatrzymali ale Pędzla atakuje nasz rezydent i pomimo wielu prób i długiego czasu nie jesteśmy w stanie tego zmienić :neutral:

Nie jestem wymagający: uwielbiam kartony ::


Tu z Zorro, która nie chce się ze mną bawić, ale choć dzieli się łóżkiem :D
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 18 Sie, 2020 20:02   

Oj Pędzel, Pędzel nie masz Ty szczęścia dzieciaku :nie:
Pędzel choć tylko o rok młodszy od rezydenta jest dla nas dzieciakiem, trochę dużym ale dzieciakiem :wink: :: Taki troszkę gapowaty, wiecznie głodny i spragniony głaskania, tulenia, noszenia na rękach, zabawy i przy tym tak bezgranicznie aż naiwnie kochający człowieka. A człowieka nadal nie ma :(
W Jego przypadku najgorszym jeżeli chodzi o przeprowadzkę nie był fakt zmiany miejsca a po prostu odizolowanie od człowieka, płakał głośno ale nie mógł być w jednym pokoju z Czarnoldem, bo ten nadal Go atakuje, nawet przy mnie :neutral:
Ech, nie rozumiem dlaczego nikt się Nim nie interesuje :cry:
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 25 Wrz, 2020 23:21   

My nadal na kartonach w ogromnym rozgardiaszu a Pędzel odizolowywany od Czarnolda i Zroki.
Niestety trafił nam się zagmatwany trójkącik: Czarnold gnębi i to ostro Pędzla, ten chce się bawić i straszy Zorkę, Ona uwielbia Czarnolda a On Zorkę zlewa :loco: :mur:
I nic nie pomogło ani Zylkane ani obr obróżki :?
I tak mijają dni Pędzelkowi smutnie, bo wiecznie na wygnaniu, jakby był gorszy a On tak bardzo kocha człowieka i jest super miziakiem. Strasznie mi przykro, że tak to wygląda, że nie mogę nic więcej dla Niego zrobić :cry:
 
 
Niebieska 
Niebieska

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Paź 2017
Posty: 7376
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 25 Wrz, 2020 23:53   

A próbowaliście Feliway friends do kontaktu?
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 04 Paź, 2020 14:27   

Niebieska napisał/a:
A próbowaliście Feliway friends do kontaktu?


Kiedyś na początku bytności Pędzla u nas, przed przeprowadzką do Mosiny kupiłam feromony w spreju ale mam wrażenie, że nie wiele dały :roll: Tych do kontaktu nie próbowaliśmy.
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 04 Lis, 2020 18:00   

Stosujemy Feliway Friends, jednak stosunki nie uległy jakiejś drastycznej poprawie.
O tyle dobrze, że choć Pędzel głównie na wygnaniu, udało nam się tak pokombinować, że uniknął przesiadywania w klatce, co wiemy byłoby dla niego zabójcze.
Strasznie mi Go szkoda :(
Taki miziak, taki piękny kot i tak się marnuje :(
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 26 Lis, 2020 11:40   



Miziak Pędzel, który nadal większość czasu spędza na korytarzu :(
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 03 Gru, 2020 16:12   

Zrobiłam kotom wybieg: kuchnia, łazienka, długi korytarz, pokój z nadzieją, że same zorganizują sobie trochę ruchu :twisted: :spadam:
Cwana myślę sobie: teraz siedząc zagrzebana w wyrku popchnę trochę zaległości na kompie :diabel: :cool:
Nic bardziej mylnego :mur:
Czarki czai się na Pędzla, który syczy na Niego złowrogo. Następnie zaczepia Zorkę a ta burczy wojowniczo :axe:
Na razie kłaki nie latają, tylko słyszę galop kocich łap. Krew się nie leje, więc
staram się to ignorować i robić swoje, jednak średnio mi to wychodzi :rage:

A takie spokojne i słodkie są jak śpią :serce:
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 17 Sty, 2021 13:13   

Pędzel w ciągu tygodnia wróci do starego dt, skąd trafił do nas dwa lata temu.
Smutno nam, bo bardzo się z Nim związaliśmy.
Teraz kocio właśnie kima koło mnie, słodko zwinięty w kuleczkę na miękkiej poduszce :serce:
Będziemy za Nim tęsknić ale też wiemy, że jeżeli dogada się z dwoma rezydentami, z których jednego zna to wyjdzie Mu to na dobre.
Mocno trzymamy już teraz za Niego kciuki i oczywiście będziemy w kontakcie :)
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 21 Sty, 2021 19:42   

Czyż to nie jest miziak nad miziaki? :serce:

 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 29 Sty, 2021 00:18   

Pędzel od soboty jest u Filo. Po wyjściu z transportera było widać że coś w pamięci zostało i choć był zestresowany, to krążył ciekawie :)
Na początku odmówił jedzenia ale obecnie już spowrotem głośno domaga się jedzonka :jesc: W kuwecie wszystko ok. Z rezydentami miał już zapoznanie i jesteśmy dobrej myśli, jeżeli chodzi o Ich dogadanie się. Choć oczywiście kciuki warto trzymać! :good:
Najważniejsze co zyskał Pędzel to nieograniczony dostęp do człowieka, mizianek i tulenia :serce:
Brakuje nam bardzo tego cudownego miziaka ale od zawsze kieruje nami dobro kotów i choć bardzo się staraliśmy nie mógł u nas zostać.
 
 
Nasta 
Nasta

Dołączyła: 17 Gru 2020
Posty: 99
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 31 Sty, 2021 11:37   

Trzymam kciuki aby dogadał się z innymi ziomkami :wink:
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 11 Lut, 2021 22:48   

Nasta, Dziękujemy za kciuki :kiss:

Jako nadopiekuńcza była pańcia tymczasowa donoszę, że Pędzel czuje się w starym/nowym DT wspaniale :hura:
Już pakuje się w nocami do łóżka starej/nowej tymczasowej pańci Filo i nie odstępuje Jej na krok :serce:
Czyli tak jak pisałam, korzysta wreszcie w pełni z nieograniczonego dostępu do człowieka :)
Jestem przeszczęśliwa, bo również z rezydentami relacje układają się pomyślnie :good:
Młodszy rezydent z niespożytą energią, mam nadzieję rozrusza Pędzla i pomoże Mu zgubić zbędne gramy :twisted:
A tu słodziak jeszcze u nas:


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]