Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jaggal
Czw 12 Kwi, 2018 19:53
Bessie
Autor Wiadomość
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 25 Paź, 2016 12:11   

Niesamowita jest :)
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Wto 25 Paź, 2016 22:14   

Bessie jest już u mnie od ponad godziny. Kotki przyszły powitać Bessie. Helcia tylko zerknęła, Jaga od razu dobrała się do miski Bessie, Arizona próbowała pacnąć, Funcik się przestraszył a Kózka poza buziakiem łapała z Bessie mechaniczną pszczołę.
Bessie od razu po wyjściu z kontenerka zaczęła mruczeć i biegać po całym pokoju. Już wlazła na półkę, kanapę i do kuwetki. Mała niczego się nie boi i non stop się bawi. Właśnie widzę jak nosi piłeczkę w pyszczku.....aaaa ktoś w szale zabawy wylał właśnie wodę z miski....coś czuję że dziś nie pośpię
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Sro 26 Paź, 2016 19:51   

Bessie szaleje na całego. Gryzie mi rękę jak próbuję coś tu naskrobać. Poza tym atakuje moje włosy. W ciągu dnia rozlała mi przynajmniej 6 razy wodę z miski. Ma do zabawy tunelik z piłeczką i przesuwa go tak, że wody w misce już nie ma. Ten mały koteczek ma zdecydowanie za dużo energii ;-)
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17285
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 27 Paź, 2016 00:31   

Misiek, postaw miskę na talerzu :good:
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Czw 03 Lis, 2016 11:31   

Nawet nie wiem od czego zacząć. Bessie to żywe nieustraszone sreberko. Od razu się zaaklimatyzowała. Kradnie jedzenie innym kotom. Czy wyobrażacie sobie, że ona potrafi wepchnąć pyszczek do każdej miski i żaden kotek nie waży się zaprotestować. Szczerze mówiąc je więcej niż Funcik, ciągle głodna - mam takie odczucie, że u mnie przytyje. Bawi się z Funcikiem i Kózką. W sumie to się nie bawią tylko mi mieszkanie roznoszą. Ona i Funcik, gdy rozrabiają we dwoje, oznacza kłopoty dla mnie. Ciągle chodzę za którymś i mówię nie wolno...Jak wynoszę jednego z kuchni to wlatuje drugi i tak w kółko.
Wczoraj wieczorem Funcik umył Bessie a potem gonili się po całym mieszkaniu. Jaga też się rozochociła, bo zaczęła gonić Funcika a Bessie dokuczała Kózce. Istne tornado w domu.

Bessie nadal ma katarek i musi brać antybiotyk więc data sterylizacja nie jest jeszcze określona.
Wiem jedno, będzie ciężko rozstać się z Bessie. Inne koty też będą za nią tęsknić.

 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Czw 10 Lis, 2016 11:39   

Czyż Bessie nie jest słodziakiem? Nie wygląda i nie zachowuje się jakby przeziębienie ją męczyło. Miejmy nadzieje, że kontrola w przyszłym tygodniu wykaże, że kotek pozbył się katarku.

 
 
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Czw 10 Lis, 2016 11:48   

słodziak słodziakowy,
a cóż to za przepięknej urody szezlong podtrzymujący futerkowca?
 
 
einfach 

Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 2487
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 10 Lis, 2016 11:49   

jaki traktor!... :love: :love: :love:
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Czw 10 Lis, 2016 11:50   

zrobiłam półeczki dla moich podopiecznych ;-)
szydełkować to ja nie umiem ale inne rzeczy jako tako mi wychodzą :cool:
 
 
einfach 

Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 2487
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 10 Lis, 2016 11:58   

MISIEK napisał/a:
zrobiłam półeczki dla moich podopiecznych ;-)
szydełkować to ja nie umiem ale inne rzeczy jako tako mi wychodzą :cool:


MISIEK, jesteś super!!
 
 
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Czw 10 Lis, 2016 12:17   

MISIEK napisał/a:
zrobiłam półeczki dla moich podopiecznych ;-)
szydełkować to ja nie umiem ale inne rzeczy jako tako mi wychodzą :cool:


tak się domyśliłam, pamiętam jak opowiadałaś o swoich ciągotach - majsterkowa kobitko
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Wto 15 Lis, 2016 12:32   

Bessie bawi się radośnie nie wiedząc, że wyznaczona jest już data sterylizacji.
Bessie bawi się nie tylko piłeczką ale również goni pozostałe koty. Najpierw bawi się z Funcikiem a potem jak ten ma dość to bawi się z Kózką.
Najzabawniejsze jest to jak Funcik ją przytrzymuje i na siłę myje futerko. Także kąpiel podwójna zapewniona ;-)


 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Sro 23 Lis, 2016 16:52   

Bessie jest już po sterylizacji. Ponieważ jest to mój pierwszy kotek po zabiegu to zostałam uświadomiona, że kotek powinien mieć ciepło, ciemno i cicho.
Uprzedzona zostałam, że kotek może ciągnąć nóżki, nie być do końca sprawny, nie trafić do kuwety, wymiotować etc. Jak myślicie ile z tych informacji przydało mi się opiekując się Bessie? Nic! Mała od razu po wyjściu z kontenerka zaczęła broić. Przygotowałam jej termofor, żeby było jej ciepło. Ani razu nie położyła futerka na tym. Zamiast tego biegała z piłeczką, wspinała się na łóżko a późnym wieczorem jadła z ogromnym apetytem. Ona gdyby mogła to zjadłaby konia z kopytami a nie tam malutkiego kurczaczka....
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 23 Lis, 2016 16:54   

Twarda Bestia ;)
 
 
Eva 

Wiek: 39
Dołączyła: 23 Wrz 2014
Posty: 9091
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Sro 23 Lis, 2016 17:02   

ze wspinaniem ostrożnie, żeby szwy się nie rozeszły :good: choć domyślam się, że okiełznanie takiego żywego srebra nie jest proste ;)
_________________
nie mogę, Kot na mnie leży.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]