Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: marinella
Pią 10 Sie, 2007 18:48
Iskierka- ma domek :)
Autor Wiadomość
drevni.kocur 
Drevni Kocur

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 2268
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 11 Sie, 2007 11:23   

Rozmawiałam właśnie z nową Panią Iskierki
wszystko dobrze
kotki (Iskierka i kotka przydomowa-rezydentka) się zobaczyły, obsyczały, więc pierwsze lody przełamane :)

Dla niewtajemniczonych dodam tylko, że kicia pojechała do domku na wsi w Jeżykowie. Będzie kocią niewychodzącą, nakolankową dla całej rodziny, w tym starszej mamy pani, która ją wzięła. Cieszy mnie to bardzo, bo Iskierka właśnie takiej opiekunki potrzebuje, a i z siebie da jej baaaaaaaardzo dużo.
 
 
Ania Z 

Wiek: 56
Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 3855
Skąd: Lwia Ziemia ;)
Wysłany: Sob 11 Sie, 2007 19:11   

bardzo się ciesze że Iskierka ma wreszcie swój dom i swoich ludzi do kochania :D
_________________
 
 
drevni.kocur 
Drevni Kocur

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 2268
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 13 Sie, 2007 18:59   

Pani Ewo,
Iskierka powoli si? o?miela. Pocz?tkowo kuli?a si? za meblami.
Pies ca?kowicie j? zaakceptowa?, ona raczej go unika. Mijaj? si? , a kiedy on próbuje j? pow?cha? ona ucieka. Z kotk? by?o gorzej- w pi?tek mrucza?y na siebie, ale jedn? z nich zawsze trzymali?my i obawiali?my si? ich spotkania. Po rozmowie z Pani? w sobot? otworzy?y?my Iskierce drzwi od pokoju i stopniowo zacz??a zwiedza? dom. Kotki na siebie sycz?-mrucz?, ale na zasadzie podchodzenia bli?ej i odskakiwania, nie separujemy ich w ?aden sposób. Czy to znaczy, ?e b?d? si? jedynie tolerowa? i nigdy nie polubi?? Czy to kwestia czasu?
Pozdrawiam
Beata
 
 
pantea 

Wiek: 98
Dołączyła: 30 Paź 2006
Posty: 3958
Skąd: Poznań - Rataje
Wysłany: Pon 13 Sie, 2007 19:11   

Będzie dobrze :) :ok:
_________________
Co obchodzi cię jak korzystam z szaleństwa – bez czy w pasach bezpieczeństwa...
 
 
drevni.kocur 
Drevni Kocur

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 2268
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 14 Sie, 2007 15:12   

Dzie? dobry,
Kicia ch?tnie daje si? g?aska? i szuka towarzystwa. Woli spa? w pobli?u tapczanu rodziców ni? sama w innym miejscu, nie przeszkadza jej obecno?? drugiej kotki i psa. Na dwór na razie j? nie ci?gnie, ale coraz ?mielej porusza si? po domu. Staramy si? i tak zaklucza? drzwi frontowe na wszelki wypadek.
Pozdrawiam
Beata
 
 
drevni.kocur 
Drevni Kocur

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 2268
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 23 Sie, 2007 19:37   

Witam
Iskierka zostala przemianowana na Isie. Calkowicie zaprzyjaznila sie z psem. Wachaja sie noskami,spia na tapczanie.Niestety z Kitka nadal trwa wojna.Wlasciwie to Isia szuka kontaktu z nia, czeka pod drzwiami na jej powrot.Pochodzi do niej blisko a ona warczy i prycha.Zal mi Kitki, bo malo je i jest bardzo nerwowa, a w domu i tak jest prawie gosciem.Bardzo bym chciala, aby kotki sie zaprzyjaznily i jestem zupelnie bezradna, nie znam sie na kocich zwyczajach i sama sie przez to bardzo zle czuje.Isia czesto siada na okno i również zaczyna sie krecic kolo drzwi.Jest bardzo milym i cieplym koteczkiem,ale nie wiem jak z nia postepowac, co zrobic, aby kotki sie polubily lub chociaz tolerowaly.
Wydaje mi sie, ze jest starsza niz myslalysmy.Isia malo je w porownaniu z Kitka,ktora potrafi zjesc dziennie 400 g i jest szczupla. Czy Isia przytyła u Pan po sterylizacji? Moze ma po prostu rozciągniety brzuch po ciazach....Isia czesto przybiega gdy otwieram lodowke,wspina sie na lapkach.Czy dostawala jakies smakolyki poza Acana,jakie? Chodzi za czlowiekiem jak piesek, przy nodze i bardzo lubi glaskanie.Nie moge uwierzyc, ze byla dzikim kotkiem skoro jest tak towarzyska.Czy u Pan zrobila sie taka przymilna?
Mam nadzieje, ze cos mi Pani poradzi.
Pozdrawiam

:)
 
 
marinella 

Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sty 1970
Posty: 9176
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 23 Sie, 2007 19:48   

Super
a miałam obawy co do psa a tu proszę :)
_________________
 
 
Solvae 

Wiek: 47
Dołączyła: 19 Cze 2007
Posty: 53
Skąd: Międzyrzecz
Wysłany: Sob 25 Sie, 2007 10:41   

bardzo sie ciesze ze Iskierce sie udalo, a z Kitka napewno sie zaakceptuja tylko potrzebuja wiecej czasu, powodzenia
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]