Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: saszka
Wto 27 Kwi, 2021 12:05
Ida
Autor Wiadomość
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Pon 28 Sty, 2019 23:26   

Idulka ostatnio nie odstępuje mnie na krok. I to dosłownie. Leży mi na kolanach, na biodrach, a na zdjęciu poniżej widać Idulkę, która właśnie ucieła sobie drzemkę na mojej klatce piersiowej
 
 
żabcia 

Wiek: 60
Dołączyła: 30 Kwi 2016
Posty: 125
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Czw 28 Lut, 2019 23:44   

Tak. O Idusi trudno powiedzie coś nowego. Koteczka jest przeszczęśliwa. Ma swego człowieka, którego sama sobie wybrała i go regularnie okupuje. Ja tylko mogę patrzeć z zazdrością na tę zażyłość. Ja jestem szczęśliwa jeśli Ida od czasu do czasu rano pozwoli się pomiziać gdy leżę.
No cóż. widać niezasłużyłam.
_________________
Violetta
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Pon 25 Mar, 2019 19:47   

Ida uwielbia spać na człowieku. Jest wręcz jak pies obronny. Ta kotka naprawdę docenia domowe ciepło i jest za to wdzięczna.

 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Sro 24 Kwi, 2019 19:50   

Idulka znalazła nowy obiekt do leżakowania. Według Idy jeszcze nie nadszedł czas aby wylegiwać się na balkonie.
 
 
żabcia 

Wiek: 60
Dołączyła: 30 Kwi 2016
Posty: 125
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Wto 14 Maj, 2019 21:36   

Tak, Idulka wie gdzie jej futerko może się ogrzać. Laptop jest w sam raz. Ostatnio Idulka śpi ze mną w pokoju,no i maluchy czyli Fafik i Bąbelek.
Ida to mała zazdrośnica. Rano gdy tylko któreś z maluchów przyjdzie do łóżka na mizianie, Ida natychmiast pojawia się z drugiej strony domagając się swojej porcji głaskow. Lub wpycha się przed malucha. Człowiek należy do niej. :aniolek:
_________________
Violetta
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Sob 25 Maj, 2019 21:35   

Znalazłam stare zdjęcie Idy z Huncwotem. Nawet nieprzyjaciel jest przyjacielem, gdy po domu grasuje zły, potworny, hałaśliwy odkurzacz. Wtedy wszystkie kocie problemy są nieistotne.
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Sro 17 Lip, 2019 15:47   

Idulka spędza swoje kocie życie leniwie, szukając od czasu do czasu człowieka (a raczej tylko mojej osoby). Słodkie lenistwo przerywa Bubu i Funcik, którzy gonią biedną kicię. Ewidentnie kicia miała złe relacje z kocurami bo nawet kastrowane samce traktują ją jak kota-ofiarę. Dlatego Idulkę zamykamy w osobnym pokoju, gdy nikogo nie ma, za co kicia jest nam bardzo wdzięczna.
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Sro 14 Sie, 2019 22:17   

Ostatnio pogoda jest bardzo zmienna. Raz gorąco, po chwili deszcz. Dla troszkę starszej koteczki taka zmiana to już lekki dyskomfort. Dlatego kicia rzadko korzysta z balkonu na rzecz kanapy

 
 
saszka 
Babcia Wierzba
Leniwiec Poldek

Dołączyła: 30 Wrz 2015
Posty: 6882
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 28 Wrz, 2019 18:16   

Jak się miewaj Idulka? :)
_________________
If cats looked like frogs we'd realize what nasty, cruel little bastards they are. Style. That's what people remember.
 
 
żabcia 

Wiek: 60
Dołączyła: 30 Kwi 2016
Posty: 125
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Sob 05 Paź, 2019 19:03   

Idulka nadal jak na powyższym zdjęciu, leniwie korzysta z uroków ciepłego, bezpiecznego domu i własnego człowieka. Wdzięczna jej jestem za to, że rano czeka z domaganiem się miziania do momentu aż się obudzę.
_________________
Violetta
 
 
żabcia 

Wiek: 60
Dołączyła: 30 Kwi 2016
Posty: 125
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Pon 04 Lis, 2019 20:37   

Idusia w końcu postanowiła uhonorować mnie masażem pleców. Kicia śpi teraz w moim pokoju, a rankiem przychodzi na obowiązkowe mizianie. Ostatnio nawet pozwoliła sobie na wylizywanie któregoś z maluchów. A dzisiaj popołudniu pozwoliła się wylizać Fafikowi. :P
_________________
Violetta
 
 
żabcia 

Wiek: 60
Dołączyła: 30 Kwi 2016
Posty: 125
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Czw 07 Lis, 2019 23:09   

Trudno jedną ręką nagrywać ad rugą miziać, zwłaszcza gdy koteczka stanowczo woli prywatność.


_________________
Violetta
 
 
żabcia 

Wiek: 60
Dołączyła: 30 Kwi 2016
Posty: 125
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Czw 28 Lis, 2019 21:46   

Z Idulką wypracowałyśmy sobie poranny rytuał. Jarano zawsze muszę trochę poleżeć zanim wstanę i Idulka całkowicie mnie w tym popiera. Słowem bladym świtem jest czas na nasze mizianie. Jak to wygląda pokazuje filmik.
_________________
Violetta
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Czw 16 Sty, 2020 19:56   

Idulka to strachliwa kicia i bardzo nie lubi towarzystwa innych kotów. Kocury ciągle gnębią Idulkę a młode nieustająco próbują ją prowokować do zabawy. Tyle, że Idulka nie lubi się bawić. To starsza i spokoja kicia, która ceni spokojny dom więc za młodzieżą też nie przepada. Pomimo, że opiekowała się maluchami, gdy te były młode, to jednak nie udało jej się wywalczyć pozycji alfa i młode koty dosłownie wskakują jej na głowę.
Zatem Iduchna większość czasu spędza w innym pokoju z dala od stada
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Sob 25 Sty, 2020 11:27   

Iduchna jest bardzo niefotogeniczna. Bura i kanciasta kicia z brakującym zębem sprawia wrażenie zawsze zdziwionej. W dodatku boi się wszystkiego. Ciężko o jakieś ładne zdjęcie. Tym razem udało się. Chociaż w oczach widać znów zdziwienie i zdezorientowanie to jednak kicia pięknie zaprezentowała swoje futerko.

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]