Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: saszka
Wto 27 Kwi, 2021 12:05
Ida
Autor Wiadomość
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Wto 27 Mar, 2018 21:05   

Idulka była u weterynarza. Co za płacz i koci skowyt. Serce pękało. Na szczęście to było tylko szczepienie. Kotka w ciągu ostatniego roku nie była ani razu u weterynarza. To raczej zdrowy kotek. Jednak na szczepienie raz w roku trzeba pójść.
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 28 Mar, 2018 10:54   

Raz w roku przydałby się też badania krwi, żeby sprawdzić czy wszystko w porządku :)
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Nie 15 Kwi, 2018 11:44   

Obecny opiekun Idulki postanowił zmienić kolor ścian na żółty. Idulce bardzo się to nie spodobało i zaczęła wędrować do innych pomieszczeń. Dzięki temu miałam przyjemność poznać miziastość Idulki. Jednak to opiszę następnym razem wrzucając odpowiedni filmik. Tak, udało mi się to nagrać!!!!!
Tymczasem wrzucam mini-głaski
 
 
żabcia 

Wiek: 60
Dołączyła: 30 Kwi 2016
Posty: 125
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Nie 29 Kwi, 2018 23:51   

Idulka robi się coraz śmielsza. Dzisiaj rano przyszła do mnie do łóżka i przemiziała mnie od głowy do stóp. Dotychczas robiła to tylko synowi. Naprawdę robi się zniej wielki miziak.
_________________
Violetta
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Pon 07 Maj, 2018 14:11   

Idulka nam pięknie rozkwita na wiosnę. Wyszła ze swojej żółwiej skorupki i pokazuje jak cudnym miziakiem potrafi być kotek. gdy tylko siadam na łóżko to kiciuchna wskakuje na łóżko i zaczyna się łasic wydając przy tym wesołe kocie pomruki. Kotek poczebował pona rok aby się otworzyć. Ale widać, że warto było czekać. Miziamy się rano i wieczorem.
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Sob 12 Maj, 2018 21:50   

Nasza kochana Idulka wreszcie po tak długim czasie się zrelaksowała i otworzyła na człowieka. To niesamowite jaka ona potrafi być miziasta. Wręcz uwielbia leżeć z człowiekiem jak piesek.

 
 
Neda 

Dołączyła: 05 Wrz 2016
Posty: 3061
Skąd: Suchy Las
Wysłany: Nie 13 Maj, 2018 12:54   

Misku, to jest wspaniała odmiana!!!! Ile biednej Idzie to zajęło....? :)
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Nie 13 Maj, 2018 17:00   

Neda napisał/a:
Misku, to jest wspaniała odmiana!!!! Ile biednej Idzie to zajęło....? :)


15 miesięcy;-)
 
 
Chitos 

Dołączyła: 05 Cze 2015
Posty: 3127
Skąd: Poznań

Wysłany: Nie 13 Maj, 2018 18:14   

Cudownie! To sa najpiekniejesze chwile jak koty zaczynają nam ufać ;)
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Nie 03 Cze, 2018 13:27   

Idulka ostatnie dni spędza wylegując się na jej ulubionej półeczce. Problem jest taki, że mamy nowego kociego towarzysza, który też lubi tę półeczkę. No cóż, koteczki jakoś muszą się dogadać.
Na szczęście Idusia jest ogromnym pieszczochem i noce przesypia ze mną w łóżku. Robię jej miejsce koło mojej poduszki, gdzie kotka rozkłada się rozciągając swoje futerko. Niestety czasem dostaję z ogona po twarzy. To nie boli, tylko potwornie łaskocze..

 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Sob 16 Cze, 2018 21:41   

Tak wyglądają poranki z Idą.

 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Sob 23 Cze, 2018 17:00   

Oglądam pierwsze zdjęcia Idy jak trafiła do fundacji i porównuję je z załączonym filmikiem. To cudowne widzieć jak dobrze czuje się w domu, jaka jest zrelaksowana. Kiedyś nie było szans abym mogła dotknąć Idę, tak bardzo się mnie bała. Dzisiaj nie mogę się od niej odpędzić bo przychodzi i ociera się dopraszając się o kolejną porcję głasków bo ciągle za mało...
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 26 Cze, 2018 23:37   

Brawo, Misiek! Gratulacje :brawo:
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Czw 19 Lip, 2018 06:49   

Ida jest kotkiem, który lubi budzić się i zasypiać przy człowieku. Nawet jeśli w nocy przeniesie się np. na parapet to gdy człowiek otworzy oczy Ida jest już na miejscu aby powitać opiekuna. Zatem warto przygotować miejsce dla kotka idąc spać. Czy nie marzycie właśnie o Idulce?
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Wto 24 Lip, 2018 09:09   

I znów nie pozostaje mi nic innego jak tylko pokazać nową odsłonę Idy w wersji "podrap mnie, przecież nie głaskałaś mnie przez ostatnie dwie godziny, a ja już zdążyłam uciąć sobie drzemkę i przeciągnąć się dwa razy ".
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]