Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: saszka
Pon 23 Wrz, 2019 23:45
Scarlett i Tobi
Autor Wiadomość
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1292
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 16 Paź, 2018 18:49   

Kilka nowych zdjęć:

Tak Scarlett leży obok mnie: :aniolek:



Zakociani są wsród nas, część 1000 :D

 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 16 Paź, 2018 21:15   

:aniolek:
 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1292
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 22 Paź, 2018 20:24   

Prawda, że Scarleciucha i Coduś to najcudowniejsza para zakochanych na świecie?

To gruchanie, te gonitwy, te mizanki... niejeden mężczyzna mógłby się od Codusia uczyć.

Niestety zrobiło się trochę chłodniej, Scarlett zaliczyła wczoraj serię psików, na szczęście dzisiaj mamy za sobą wszelkie niedogodności.

Jak na zwariowane rodzeństwo przystało, Scarlett i Tobi wyczyniają niesamowite skoki i bawią się hasając jak małe papużki nierozłączki :) Scarlett oczywiście strasznie piszczy, kiedy Tobiś chce się bawić, ale wiadomo, że kto się czubi ten się lubi ;)

Rodzeństwo idealne:



Ktoś tu lubi leżeć sobie w transporterku:

 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1292
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 03 Lis, 2018 15:05   

Już jesteśmy znowu! Intensywne działania wśród kotów wolnożyjących zajęły nam sporo czasu, bardzo przepraszamy za opóźnienia.

Ostatnio trochę przechwaliłam zdrowie brzuszka Tobisia. Mamy za sobą jeden dzień, gdzie brzuszek protestował i rano i po kolacji. Na szczęście wszystko jest już ok. Tobi odwdzięcza się nam największą ilością kociej miłości, jaką można sobie wyobrazić... codziennie wyczekiwanie aż Duży zrobi akcję miziania na fotelu to tylko jeden z przykładów. Być może wspominałam już na którymś z wątków, że Duży miał fotel do siedzenia przy biurku. Fotel miał już swoje lata, także udaliśmy się do dużego sklepu na literę I, aby zakupić nowy model. Niestety stary fotel to ukochane miejsce sierściuchów, także w gabinecie stoją fotele w liczbie dwóch sztuk. Chyba nikt nie jest zaskoczony. :palacz:
 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1292
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 11 Lis, 2018 19:45   

Dwunożni udali się na Wystawę Kotów, aby zakupić nowe zabawki dla niezwykle rozbrykanych, tfu..... najgrzeczniejszych na świecie koteczków. Dokonaliśmy zakupu dwóch wędek - jak wiadomo, wroga trzeba unicestwić, więc Tobisław Piękny rozpoczął swe dzieło. Wróg został pochwycony, wykończony i pożarty. Scarlett również kocha wszystkie zabawki, także skakała prezentując swoje cudowne ciałko.

Duża twardo zbierała naklejki w jednym z najpopularniejszych sklepów, ale Słodziak został olany.....



 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1292
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 19 Lis, 2018 21:38   

Ten Duży to lubi sobie czasem pożartować - mówił dziś do Tobisia, że niekorzystnie się ułożył na drapaku, bo widać, że nie jest szczególnie ... drobny w kształtach. Oj ten Duży, On to potrafi powiedzieć...



Chłopak się nam zawstydził :palacz:

 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1292
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 30 Lis, 2018 00:02   

Ta Duża to jednak czasem lubi poćwiczyć - ostatnio na przykład włączyła jakieś ćwiczenia i zaczęła się wyginać na podłodze. Scarlett stwierdziła, że nie może być gorsza - położyła się tuż obok mnie skutecznie uniemożliwiając mi jakiekolwiek wygibasy. Odpowiedzmy sobie na pytanie - czy gdyby Duża nie wygłupiała się i usiadła pod kocem nie byłoby po prostu lepiej?

 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1292
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 09 Gru, 2018 22:42   

Zimno i zimno i ludzie non stop siedzą pod tym kocem. Tobiś przejął upodobania od Codulka i zaczął wchodzić do szafy. Gdzie drzemie się lepiej niż na miękkich ubraniach starannie ułożonych przez ciotkę?

Już tak dobrze było z brzuszkiem Tobisia, a tu nagle znowu mała niedyspozycja. Duzi na każde chrząknięcie wstają spod kołdry jak apel i lecą sprawdzić co się dzieje. Tym razem nie było to na szczęście nic poważnego. Dzisiaj Tobinio ma na przykład ewidentnie udany dzień - faza PLAY działa jak najbardziej. Tobiś gania za wszystkimi kotami i prowokuje do zabawy - dodatkowo Duży stwierdził, że gdyby Tobi był dinozaurem, na pewno nazywałby się TOBISIOZAURUS REX. :diabel:
 
 
jaggal 

Dołączyła: 13 Cze 2015
Posty: 5507
Skąd: Poznań, Winogrady
Wysłany: Pon 10 Gru, 2018 09:28   

ten Duży to ewidentnie bardzo kreatywny człek jest :D
_________________
A kim to jesteś, rzekł dumny lord, że muszę ci się kłaniać?
Jedynie kotem innej maści, takiego jestem zdania!
W płaszczu czerwonym albo złotym, lew zawsze ma pazury
Lecz moje równie ostre są i sięgną twojej skóry.
 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1292
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 10 Gru, 2018 21:02   

Ciociu jaggal, Ty nie wiesz jakie Duży non stop wymyśla piosenki o kotach... i kolędy ...
 
 
jaggal 

Dołączyła: 13 Cze 2015
Posty: 5507
Skąd: Poznań, Winogrady
Wysłany: Pon 10 Gru, 2018 22:07   

po prostu złoty chłopak :love: czekamy na płytę!
_________________
A kim to jesteś, rzekł dumny lord, że muszę ci się kłaniać?
Jedynie kotem innej maści, takiego jestem zdania!
W płaszczu czerwonym albo złotym, lew zawsze ma pazury
Lecz moje równie ostre są i sięgną twojej skóry.
 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1292
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 16 Gru, 2018 22:01   

Pora no nowe fotki!

Nasz delikatny brzusio Tobisio:



Padłam...

 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1292
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 27 Gru, 2018 15:32   

Szafa, szafa, szafa. Ile razy nie posprzątam, tyle razy wszystko zostanie z niej wyrzucone. Zaczął oczywiście Cody, teraz w szafie śpią już wszyscy.

PS. dziś wielkie porządki ogarnęły nasz dom. Zobaczymy, co z tego będzie...



 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1292
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 07 Sty, 2019 20:42   

Żołądek Tobisia bardzo dobitnie pokazał, co kotki sądzą o wszystkich ludziach, którzy myślą, że petardy to świetna rozrywka. Wymioty pomimo regularnych pór jedzenia, tak właśnie zwierzaki płacą za bezmyślność i chęć "rozrywki". :evil:

 
 
zuzk 
DŻUNIOR

Dołączyła: 06 Kwi 2017
Posty: 1611
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 07 Sty, 2019 21:01   

Ależ dawno nie zaglądałam do tych pięknych kulek, niezmiennie przepiękni :aniolek:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]