Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Sro 05 Kwi, 2017 21:27
Luigi
Autor Wiadomość
wiedźma 

Wiek: 41
Dołączyła: 17 Gru 2015
Posty: 3394
Skąd: Biskupice
Wysłany: Sro 26 Paź, 2016 15:50   

Poszudrajcie od ciotki po kuperku przy okazji proszę.
_________________
"Ludzi można z grubsza podzielić na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los."
Oscar Wilde
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Pią 28 Paź, 2016 23:51   

Jesteśmy po pierwszej dawce leku - trochę się bałam, bo lekarz stwierdził, ze tablety mają jedną giga wadę - oczywiście pomyślałam o kosztach, ale nie to jest najgorsze - pono koty BARDZO niechętnie je jedzą... No więc zebraliśmy się we dwoje, z całym asortymentem - najrozmaitsze przysmaki, specjalne ustrojstwo etc. - i z duszami na ramieniu, że znowu biedaczka będziemy stresować... Zwłaszcza że tabletka wyjątkowo duża... No to co - podzielilim na pół, a jako że doświadczenie uczy, że zawsze najprostsze rozwiązanie jest najlepsze - zapakowaliśmy to duże pół w karmę hepatic... Co zrobił Dżidżi? Oczywiście wciągnął TEN wielki kawał, pogryzł (!), połknął, oblizał się i zaczął szukać kolejnego kąska...
Ten kot jest P R Z E K O C H A N Y!!!!!
 
 
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Sob 29 Paź, 2016 07:48   

:aniolek:
Ale On urósł.
 
 
wiedźma 

Wiek: 41
Dołączyła: 17 Gru 2015
Posty: 3394
Skąd: Biskupice
Wysłany: Pon 31 Paź, 2016 17:14   

Co słychać u rudaska?
_________________
"Ludzi można z grubsza podzielić na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los."
Oscar Wilde
 
 
kiniek 

Wiek: 37
Dołączyła: 01 Sie 2007
Posty: 3501
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 01 Lis, 2016 14:13   

Morri napisał/a:
wiedźma napisał/a:
Na zwierzakowo.pl jest kilka rodzajów. Dajcie tylko znać czy można się podpiąć pod zbiórkę convy. I czy lepiej mokrą czy suchą?
Tak, możesz się podpiąć. To ta sama pula, co obiadki - wszystko wędruje do jednego koszyka :)


a ustaliłaś to z nimi? ja rozmawiałam tylko o convie suchej i tylko w ramach tego tygodnia
_________________
"Pies: karmią mnie, kochają, troszczą się o mnie - są bogami!
Kot: karmią mnie, kochają, troszczą się o mnie - jestem bogiem!"
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Sro 02 Lis, 2016 20:20   

Maluda rośnie jak na drożdżach - to fakt! I to nie tylko wszerz :twisted:
Luigi jest malutki jak na swój wiek, ale okulista stwierdził, iż w przypadku kotów z tak zmienionymi oczami pod wpływem kociego kataru pojawia się ogólny niedorozwój - u Dżidżika widać to zwłaszcza po mini-jąderkach:( Ale to wszystko do nadrobienia!!!

Chłopak wczoraj napędził nam niezłego stracha - odmówił jedzenia, kupa bardzo nie taka, no i wymioty... Ale jako że temperatura w normie, zachowanie bez zmian - czyli pełnia radości, zabaw, tulitek - poprzestaliśmy na kontroli temperatury co 2 godziny, no i wieczorem na szczęście apetyt wrócił:)
Z tabletą już też nie jest tak różowo - ale ustrojstwo robi swoje, trochę plucia, wykrętów, ale wszystko trafia tam, gdzie powinno, zatem - do przodu jest:)
Zobaczcie, jak Luigi jest pięknie umaszczony; kocurek musi być w centrum wszystkiego - tu usiłowałam wyczyścić kuwetę - najpierw z kotka;)

 
 
wiedźma 

Wiek: 41
Dołączyła: 17 Gru 2015
Posty: 3394
Skąd: Biskupice
Wysłany: Sro 02 Lis, 2016 20:54   

Mini czy maxi jąderka i tak do ciachnięcia w swoim czasie :wink:
_________________
"Ludzi można z grubsza podzielić na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los."
Oscar Wilde
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 02 Lis, 2016 21:03   

kiniek napisał/a:
Morri napisał/a:
wiedźma napisał/a:
Na zwierzakowo.pl jest kilka rodzajów. Dajcie tylko znać czy można się podpiąć pod zbiórkę convy. I czy lepiej mokrą czy suchą?
Tak, możesz się podpiąć. To ta sama pula, co obiadki - wszystko wędruje do jednego koszyka :)


a ustaliłaś to z nimi? ja rozmawiałam tylko o convie suchej i tylko w ramach tego tygodnia
To był właśnie TEN tydzień. Przepraszam, nie wiedziałam, że mamy jakieś ograniczenia, jeśli chodzi o rodzaj karmy :roll:
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Sro 02 Lis, 2016 21:46   

wiedźma napisał/a:
Mini czy maxi jąderka i tak do ciachnięcia w swoim czasie :wink:

oczywista!
Tylko nie wiadomo, czy uda się razem z czyszczeniem oczodołów - oby...

Zapomniałam dodać: Dżidżik mruczy nawet podczas wtykania ustrojstwa z tabletą do pyszczka ::
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4701
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 03 Lis, 2016 09:06   

kotekmamrotek napisał/a:

Zapomniałam dodać: Dżidżik mruczy nawet podczas wtykania ustrojstwa z tabletą do pyszczka ::


słodziak...

i wyraźnie widać że trzeba wyczyścić i kuwetę z kota i kota z kuwety ;)
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Nie 06 Lis, 2016 23:09   

Dżidżi tryska energią:) Bawi się wszystkim - najfajniejsza jest myszka piszcząca, ale taka cicha też super - zwłaszcza do topienia w misce;)
Zajarzył również, że za drzwiami jest ciąg dalszy - nie sposób go upilnować, brany na ręce wywija się jak piskorz, trzeba go obiema rękami trzymać, by nie zleciał, zatem do wejścia do łazienki potrzebne są dwie osoby ::
Oczywiście nie raz nam już zwiał - biega z wyprostowanym ogonem i nogami, nic sobie nie robi z nieznanej przestrzeni...
Wie już też, że klepnięcie w nogę oznacza kolana gotowe na jego lądowanie - wygląda to naprawdę niesamowicie, bo jako że nie widzi - nie potrafi oszacować wysokości, więc skacze bardzo wysoko w powietrze i ląduje na lotokota... Niesamowicie nam ufa... W ogóle Dżidżik jest niesamowity :aniolek:

 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 07 Lis, 2016 02:41   

Czy mi się wydaje, czy się chłopak zaokrągla? :)
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
wiedźma 

Wiek: 41
Dołączyła: 17 Gru 2015
Posty: 3394
Skąd: Biskupice
Wysłany: Pon 07 Lis, 2016 06:50   

Ciepło w cztery litery, brzuszek pełen, samopoczucie też pewnie lepsze. Tyle szczęścia w jednym kocie :wink:
_________________
"Ludzi można z grubsza podzielić na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los."
Oscar Wilde
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 07 Lis, 2016 08:58   

Jakie super wieści :)
Ja to bym chciała zobaczyć filmik z tym lotokotem... :)
 
 
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Pon 07 Lis, 2016 09:02   

:aniolek: :aniolek: :aniolek:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]