Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: saszka
Pią 14 Cze, 2019 13:37
Batman
Autor Wiadomość
filo 

Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 3722
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 12 Maj, 2018 14:16   

Z pamiętnika wolontariusza:
Godzina 23 - chcę iść spać. Łóżko zajęte. Tiko i Kiko oraz rezydent Łasik objęli je w posiadanie i śpią w najlepsze.
Godzina 23:15 - bez zmian. Próbuję przekonać koty werbalnie, że ja też chcę spać. Brak reakcji.
Godzina 23:45 - ja naprawdę chcę iść spać. Siadam kawałkiem na wolnych 10 centymetrach z brzegu łóżka. Koty patrzą z wyrzutem, że przeszkadzam. Powoli centymetr po centymetrze próbuję się przesunąć.
Godzina 24 - udaje mi się położyć z samego brzegu. Jedna ręka się nie mieści....
Godzina 24:15 - Tiko i Kiko mają mnie dość i sobie idą. Łasik zostaje, bo on śpi zawsze ze mną i mnie nie opuści.

Godzina 5:15 - Milka do mnie gada i po mnie łazi. Chyba jej się nudzi. No fakt, jest już jasno. Jak można spać o tej porze! Udaję, że śpię.
Godzina 5:30 - Milka nie daje za wygraną. Ona dobrze wie, kiedy udaję. Muszę z nią pogadać i ją wygłaskać. Według Księżniczki to najlepsza pora do głaskania. W ciągu dnia nigdy nie ma na to ochoty...
Godzina 5:45 - w sumie skoro już nie śpię, to mogę iść poszukać, co tak śmierdzi. To znaczy wiem, co śmierdzi, tylko nie wiem gdzie. Śmierdzi to, co zostawił Bati gdy nie poszedł do kuwety.
Godzina 6:00 - wracam do łóżka. Jest wolne. Tiko i Kiko szaleją po całym mieszkaniu. Próbuję przysnąć.
Godzina 6:30 - dzwoni budzik. Pora wstać i iść zarabiać na żwir i kocią karmę...
 
 
filo 

Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 3722
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 12 Cze, 2018 22:41   

Jeśli ktoś nie ma nic przeciwko, by w momencie kładzenia się spać znaleźć resztki kupy w miejscu, gdzie właśnie zamierza położyć głowę, to Bati poleca się do adopcji. :roll:
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 13 Cze, 2018 08:45   

filo napisał/a:
Jeśli ktoś nie ma nic przeciwko, by w momencie kładzenia się spać znaleźć resztki kupy w miejscu, gdzie właśnie zamierza położyć głowę, to Bati poleca się do adopcji. :roll:


:jebanewalentynki:
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
Neda 

Dołączyła: 05 Wrz 2016
Posty: 3061
Skąd: Suchy Las
Wysłany: Sro 13 Cze, 2018 11:03   

To jest kot z serii "zniszczę cię psychicznie" - tylko dla ludzi o mocnych nerwach. :lol:
 
 
filo 

Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 3722
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 13 Cze, 2018 17:50   

Neda napisał/a:
To jest kot z serii "zniszczę cię psychicznie" - tylko dla ludzi o mocnych nerwach. :lol:

nie nie nie nie

To jest kot do adopcji na jego zasadach!

Do tego puchaty i milusi na odległość.
 
 
Neda 

Dołączyła: 05 Wrz 2016
Posty: 3061
Skąd: Suchy Las
Wysłany: Sro 13 Cze, 2018 18:15   

no ok, ok, niech będzie i tak :)
 
 
filo 

Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 3722
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 24 Cze, 2018 10:18   

Tak mi się dzisiaj wydało, że komuś brzuch rośnie :roll:
 
 
filo 

Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 3722
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 27 Cze, 2018 22:06   

Ile z kotem robi właściwa dieta :D

Od kilku miesięcy pilnuję, żeby Bati nie jadł tego, co mu szkodzi, czyli wołowiny i kurczaka. Sporadycznie tylko coś tam skubnie z cudzej miski.

W efekcie kocur nabrał kształtów, kupy sieje twarde (gdzie popadnie, ale twarde!) i ma czyste uszy! Tak, u niego to po uszach widać. Wcześniej były zalepione czarną tłustą masą.
Futro jeszcze trochę słabe i suche, ale zobaczymy za kilka miesięcy.

Nastrój też pozytywny. Nawet dzieciaki od niego obrywają, jak go zdenerwują.
Teraz to można uwierzyć, że to był szef na dzielni.
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17287
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 28 Cze, 2018 01:11   

:) a wiesz, że w kontekście Kadłubka usłyszałam od weta właśnie to, że alergia pokarmowa objawia się też brudzeniem się uszu? :)
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 28 Cze, 2018 02:25   

U Uszatki też uszy sie wcześniej brudziły, zanim wprowadziłam monodiete.
 
 
filo 

Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 3722
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 06 Lip, 2018 22:11   

Odnotujmy, że futro znacznie się polepsza :D

Albowiem się dzisiaj udało nam pomacać. Mam szramy :twisted:
 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 06 Lip, 2018 22:26   

filo, coś za coś :P Za zaszczyt pomacania futerka, kilka szram to i tak nie wygórowana zapłata :D :wink:
 
 
filo 

Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 3722
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 14 Lip, 2018 01:03   

Dorwałam dziadków w świetle wschodzącego słońca. Przepraszają, ale są jeszcze mocno zaspani :D

 
 
filo 

Dołączyła: 23 Wrz 2010
Posty: 3722
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 27 Lip, 2018 00:52   

Zdjęcia kotu zrobili :roll: :lol:

 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17287
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 27 Lip, 2018 00:59   

o ja Cię :love: :love: :love:
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]