Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: saszka
Pon 25 Wrz, 2023 23:16
Brunet i Blondynek
Autor Wiadomość
Angelika 

Wiek: 26
Dołączyła: 17 Paź 2018
Posty: 166
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 27 Gru, 2018 10:56   

Nie wiem czy wszyscy wiedzą, ale Blondynek ma piękne serducho na boczku :D Nie bez powodu takie umaszczenie, bo większego przytulaka nie znam :) Zdjęcie robione jeszcze przed świętami. W święta chłopaki miały gości i od razu zaprzyjaźniły się ze wszystkimi, szczególnie z jednym (tym który najwięcej je głaskał i chciał z nimi spać :) ) Jak widzą dobrą duszę to od razu dają się głaskać i miziać :) Potrzebują dużo ciepła i miłości wtedy nawet się nie biją między sobą :D Bo jednak czasem lubią się pozaczepiać i poganiać po domu. Za wiele do zabawy im nie potrzeba, wystarczy ogon brata :D Najlepsza zabawa jest kiedy jeden siedzi na krześle, a drugi na podłodze i można z góry zaczepić brata łapką


Na koniec filmik z Brunecikiem. Leżeliśmy sobie i próbowaliśmy przybić piątkę :) Brunet często tak rusza łapkami i rozczula nie jednego człowieka :D
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4702
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 27 Gru, 2018 11:05   

:love: :love:
 
 
Neda 

Dołączyła: 05 Wrz 2016
Posty: 3061
Skąd: Suchy Las
Wysłany: Czw 27 Gru, 2018 14:47   

cudowny! :shock: :lol:
 
 
Niebieska 
Niebieska

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Paź 2017
Posty: 7388
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 27 Gru, 2018 18:21   

Ale słodziaki :)
 
 
saszka 
Babcia Wierzba
Leniwiec Poldek

Dołączyła: 30 Wrz 2015
Posty: 6900
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 27 Gru, 2018 20:01   

Kjuuuut :D
_________________
If cats looked like frogs we'd realize what nasty, cruel little bastards they are. Style. That's what people remember.
 
 
Angelika 

Wiek: 26
Dołączyła: 17 Paź 2018
Posty: 166
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 02 Sty, 2019 11:59   

W kontekście sylwestra : Blondyn i Brunet na szczęście dobrze znieśli sylwestrowe fajerwerki. Nie płoszyli się na dźwięk strzelania. Z jedzeniem też nie było problemu ( miski wyczyszczone), grzecznie przespali noc. Zdjęcia jeszcze przed świąteczne, ale na dniach nowe zdjęcia i więcej o chłopakach :)
 
 
saszka 
Babcia Wierzba
Leniwiec Poldek

Dołączyła: 30 Wrz 2015
Posty: 6900
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 02 Sty, 2019 12:26   

Kotom wyjątkowo pasują kolorystyka i światło w Twoim pokoju, Angeliko :P B&B prezentują się pięknie! (Zgodnie ze stanem faktycznym, zresztą ;) ).
_________________
If cats looked like frogs we'd realize what nasty, cruel little bastards they are. Style. That's what people remember.
 
 
Angelika 

Wiek: 26
Dołączyła: 17 Paź 2018
Posty: 166
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 03 Sty, 2019 12:33   

Na co dzień raczej Blondyna można zastać w dziwnych pozycjach do leżenia, spania, wyginania się żeby go pogłaskać, ale wczoraj udało mi się uchwycić Brunecika w zaskakującej pozycji obserwacyjnej. Zakładam, że reszta ciałka nie zmieściła mu się na jakże wąskim stopniu, a chęć nadzorowania co dzieje się w mieszkaniu była większa, więc był zmuszony zasiąść w takiej pozycji. Wygląda to dosyć zabawnie, ale wciąż dostojnie jak przystało na Bruneta.
Jak wiadomo nie od dziś Brunet znany jest ze śpiewania, ale wydaje mi się, że Blondynek przebija go swoim gadulstwem jeśli w grę wchodzi jedzenie. Jak tylko chłopaki zobaczą, że nagle ich miska jakimś cudem znika ( a znika, bo trzeba ją napełnić) od razu biegną do kuchni. Wiedzą gdzie te czary się dzieją :D I właśnie wtedy zaczyna się koncert, co najmniej jakby tydzień nie jadły ( a wiadomo, że tak nie jest, chłopaki jedzą regularnie 2 razy dziennie) to chyba ma zmotywować do szybszego nakładania ulubionej karmy :)

Po posiłku można bezkarnie poleżakować sobie na kanapie....no albo w siatce jak kto woli ;)

Najpiękniejsze jest jednak to jakie są wdzięczne za to, że jednak dostają to upragnione jedzonko i ktoś je pogłaska, przytuli czy podrapie za uchem :) Chłopaki potrafią cudownie okazywać miłość do człowieka, jeśli tylko ją dostaną.Potrafią rozczulić i sprawić, że nie ma się serca przestać ich miziać :) Wciąż czekają na stały dom pełen miłości i ciepła!
Na koniec gwiazda aparatu, bo jednak Blondynek o wiele chętniej i częściej daje się sfotografować niż skromny Brunecik :D
 
 
Angelika 

Wiek: 26
Dołączyła: 17 Paź 2018
Posty: 166
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 11 Sty, 2019 18:30   

Dawno nic nie było, bo niestety okres sesji się zaczą, więc Blondyn i Brunet się pilnie uczą :wink: :wink:
Ostatnio zauważyłam, że Blondyn bywa jakby bardziej zazdrosny, a przynajmniej okazuje to. Kiedy tylko zaczynam głaskać Brunecika odrazu w pobliżu zjawia się Blondyn i mnie odciaga od brata. Brunet tak nie ma, on po prostu się popatrzy ( czasem odwórci wzrok lub spuści łepek jakby udawał, że nie widzi ) ale nie ma w zwyczaju tak jakby się "wtrącać". Jak widzę ten spuszczony wzrok to nie umiem go nie przytulić, serce samo rozpada się na kawałki :cry: Dla mnie to sprawia wrażenie jakby był lepiej "wychowany" , bardziej powściągliwy i skromny, nie wiem jak to przełożyć na kocią naturę :shock:
Było tyle o Brunecie, ale na koniec łapcie Blondynka !
 
 
Angelika 

Wiek: 26
Dołączyła: 17 Paź 2018
Posty: 166
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 14 Sty, 2019 21:00   

Chłopaki dalej w sesji, zapraoawne ostatnio, ale to nie oznacza, że zapominamy o całym świecie :D W sobotę Brunet i Blondynek byli odrobaczani! Trochę się obawiałam, że ciężko będzie podać tabletki. Na szczęście było zupełnie odwrotnie :) Dobre owinięcie w koc i sprawne ruchy wystarczą :D Jeden i drugi ładnie połknęli tabletki ( po jednej każdy), troszkę sobie pomlaskali i oblizwyali się dla pewności sto razy, ale co najważniejsze nie wypluli !
Pozatym doszedł nam nowy smak karmy, więc chłopcy będą testować :) Rybka im nie smakuje stanowczo!
Na koniec ajestetyczny Brunet i wiecznie głodny (pod lodówką sprawia takie wrażenie) Blondynek.
Na dniach najnowsze zjdęcia obecuję! Już wysłane do obróbki :)
 
 
Angelika 

Wiek: 26
Dołączyła: 17 Paź 2018
Posty: 166
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 14 Sty, 2019 21:01   

W przed ostatnim zdaniu Blondyn zjadł "m" ...miało być Majestatyczny !!!
 
 
Angelika 

Wiek: 26
Dołączyła: 17 Paź 2018
Posty: 166
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 15 Sty, 2019 17:25   

Obiecałam troche zdjęć i filmik, więc oto one :)
Na początek filmik z miziakowania Blondynka:


Wspomniałam,że Chłopaki zajęci sesją ? Codziennie, na zmianę śpią w otoczeniu notatek :)


Na koniec zdjęci pt. " Oooo cześć brat dawno sie nie widzieliśmy !!! Chodź się przytul :D " (Tak naprawdę to był początek zaczepek)
 
 
Angelika 

Wiek: 26
Dołączyła: 17 Paź 2018
Posty: 166
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 15 Sty, 2019 17:27   

 
 
Angelika 

Wiek: 26
Dołączyła: 17 Paź 2018
Posty: 166
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 25 Sty, 2019 14:31   

Brunet i Blondyn mają się dobrze. Jutro czeka ich druga tabletka na odrobaczanie. Jeszcze się nie domyślają, więc śpią spokojnie :)
Wczoraj pierwszy raz zdażyło im się coś spsocić, dokładniej zostałam z jednym talerzem mniej :wink: Niestety zapomniałam, że zosatwiłam talerz z tostem z serem (przysmak koci) na stole, a chłopaki skorzystały z okazji. Wyjątkowo musiało im smakować, bo aż talerz spadł ze stołu. Generalnie chłopaki zawsze są zainteresowani tym co ktoś ma na talerzu, dlatego trzeba ich pilnować...a raczej talerza :D
Jak już jestem przy temacie jedzenia, to ostatnio stwierdziłam, że Blondym byłby świetnym nawoływaczem np na stołówce. To właśnie on alarmuje Bruneta : Halo Halo pełna gotowość, jedzenie się zbliża!!! Zawsze to Blondi czatuje, czy to już nadeszła pora wypełnienia miski nową karmą. Co dziwne, bo jednak jest mniejszy, mniej je i czasem wybrzydza ( karma nie, ale kurczaczek już tak).
A teraz pare zdjęć, które udało się im zdrobić :)




Tu Brunecik wygląda trochę jak taki dumny wódz, waleczny i dumny Kot :D
 
 
tajga 

Wiek: 42
Dołączyła: 02 Paź 2016
Posty: 352
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 27 Sty, 2019 11:45   

Świetne te koty ! :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]