Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Niebieska
Sro 30 Paź, 2019 23:06
Milla
Autor Wiadomość
Piena 

Dołączyła: 29 Cze 2016
Posty: 2351
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 19 Sie, 2019 19:03   

Milciak chętnie korzysta z ładnej pogody (która była jakiś czas temu, bo teraz to jakiś żart...) i wyleguje się na balkonie - odebrała nawet Chysiowi miejscówkę na parapecie:


Niestety rację miałam, twierdząc, że gdy tylko kota poczuje się bezpiecznie zacznie psocić - tej nocy, jak to dowcipnie skomentowała Jaggal, postanowiła mnie wylewnie powitać - dwukrotnie sikając na mnie w trakcie snu.
Nie wiem co aż tak wytrąciło ją z równowagi - to, że wróciłam? to, że zdjęłam jej starą obróżkę feromonową? deszczowa noc? sprzeczka z Chrysiami? Pozostaje nam się obserwować - i w razie potrzeby wrócić do obróżki... Zrozum człowieku Szylkretki...

 
 
Piena 

Dołączyła: 29 Cze 2016
Posty: 2351
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 05 Wrz, 2019 19:51   

Milla to przeraźliwa gaduła. Potrafi zamiałczeć na każdy temat i o każdej porze. Miałcze słuchana i miałcze ignorowana. Miałcze marudząc, i miałcze zachęcając do zabawy. Miałcze gdy ją głaszczesz, i gdy się obijasz. Każdy moment wspólnego życia musi zostać opisany i omiałkany. Zatem jeśli poszukujesz prywatnego sekretarza Milla jest kotkiem dla Ciebie.

 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 05 Wrz, 2019 20:35   

Piena, przynajmniej jak się jest samemu, to ma się z kim pogadać :wink: :D
 
 
Piena 

Dołączyła: 29 Cze 2016
Posty: 2351
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 15 Wrz, 2019 21:10   

Milciakowa mordka wzbudza u wszystkich gości gorące emocje! Kłótnie są żarliwe - czy Milla to piękność, czy jednak ofiara szylkretowych plamek. Największą niepewność wzbudza jej plamka na brodzie, często mylnie uznawana za stale wysunięty języczek. A Milli bycie na językach bardzo odpowiada i roztacza tajemniczą aurę niedostępnego (do czasu!) miziaka :love:
 
 
jaggal 

Dołączyła: 13 Cze 2015
Posty: 5507
Skąd: Poznań, Winogrady
Wysłany: Nie 15 Wrz, 2019 22:34   

taka ona niedostępna, jako i ja wysoka...
_________________
A kim to jesteś, rzekł dumny lord, że muszę ci się kłaniać?
Jedynie kotem innej maści, takiego jestem zdania!
W płaszczu czerwonym albo złotym, lew zawsze ma pazury
Lecz moje równie ostre są i sięgną twojej skóry.
 
 
Piena 

Dołączyła: 29 Cze 2016
Posty: 2351
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 17 Wrz, 2019 23:43   

jaggal napisał/a:
taka ona niedostępna, jako i ja wysoka...


znaczy żeś wysoka jak brzoza! :D
 
 
Piena 

Dołączyła: 29 Cze 2016
Posty: 2351
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 14 Paź, 2019 07:34   

Milcia ostatnio podpada Chrysiątkom. Jako urodowa dominantka w naszym stadzie postanowiła wywalczyć sobie także dominację w innych sferach życia. Poczciwinę Rychcika wyeliminowała z konkurencji, po prostu ją tworząc - bury pacyfista nie będzie się zniżał do jakiś pyskówek. Za to w Chychciku znalazła przeciwnika (niezbyt wyrafinowanego, ale zawsze jakiegoś). Średnio raz w tygodniu dywan zamienia się w ring i koty zaczynają wzajemne obchody. Bronią Milli jest niezadowolone kląskanie językiem, a Chychcik zwykle wybiera ciche buczenie. Całość trwa kilka minut i kończy się małą rundką zapasów lub krótką gonitwą po mieszkaniu, by ostatecznie po obniżeniu napięcia koty mogły zalec w spokoju na kanapach.

 
 
Neda 

Dołączyła: 05 Wrz 2016
Posty: 3061
Skąd: Suchy Las
Wysłany: Pon 14 Paź, 2019 10:53   

Piena napisał/a:
Bronią Milli jest niezadowolone kląskanie językiem


Yyyyy, ale jak??? :shock: :lol:
 
 
Piena 

Dołączyła: 29 Cze 2016
Posty: 2351
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 30 Paź, 2019 22:49   

Ukryta Szylkretka została dostrzeżona i dzisiaj przeprowadziła się do Domku Stałego, gdzie czekała na nią dwójka zapatrzonych w nią człowieków i lekko zdziwiona kocia koleżanka. Trzymajcie kciuki, żeby Dziewczyny się dogadaly i żeby człowieki spełnili atencyjne wymagania naszej ślicznotki! :D
Powodzenia Milla!
 
 
Neda 

Dołączyła: 05 Wrz 2016
Posty: 3061
Skąd: Suchy Las
Wysłany: Czw 31 Paź, 2019 13:03   

Piena napisał/a:
Ukryta Szylkretka została dostrzeżona i dzisiaj przeprowadziła się do Domku Stałego, gdzie czekała na nią dwójka zapatrzonych w nią człowieków i lekko zdziwiona kocia koleżanka. Trzymajcie kciuki, żeby Dziewczyny się dogadaly i żeby człowieki spełnili atencyjne wymagania naszej ślicznotki! :D
Powodzenia Milla!


KCIUKI!!!! Będą fotki? :)
 
 
Inka 

Dołączyła: 31 Paź 2019
Posty: 3
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 31 Paź, 2019 20:00   

Milla pozdrawia :) z minuty na minutę jest coraz odważniejsza. Jak tak dalej pójdzie piórko do zabawy nie przetrwa tygodnia :) ciężko mi zrobić jakieś ostre zdjęcie bo ruchliwa z niej bestyjka. Narazie z nową współlokatorką znają się tylko przez drzwi ale wkrótce mam nadzieję zamieszczę ich wspólne zdjęcie :) Milla jest niesamowitym słodziakiem. Zrobimy wszystko żeby jej było z nami jak najlepiej :)
 
 
Inka 

Dołączyła: 31 Paź 2019
Posty: 3
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 03 Lis, 2019 11:06   

Milla i Tequila (nowa koleżanka) powoli skracaja dystans :) Milla już się do nas przekonała i jest największą kocią przytulanką na świecie. Koleżanki fukaja na siebie już tylko kiedy któraś niespodziewanie zbliży się na zbyt małą odległość. Na wspólne zdjęcie trzeba będzie trochę poczekać, zwłaszcza, że obie panny bardzo ruchliwe :)


 
 
Inka 

Dołączyła: 31 Paź 2019
Posty: 3
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 03 Lis, 2019 11:11   

Milla (ta czarna plama :P ) & Tequila



Milla
 
 
Piena 

Dołączyła: 29 Cze 2016
Posty: 2351
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 03 Lis, 2019 12:30   

suuuupeeer :love:

w tym tempie aklimatyzacji, to pod koniec tygodnia spodziewam się takich fotek w rodzinnej galerii :P
 
 
saszka 
Babcia Wierzba
Leniwiec Poldek

Dołączyła: 30 Wrz 2015
Posty: 6900
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 03 Lis, 2019 13:23   

Piena :shock:

No i kciuki za obie kicie!
_________________
If cats looked like frogs we'd realize what nasty, cruel little bastards they are. Style. That's what people remember.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]