Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Wto 21 Mar, 2017 07:23
TEO
Autor Wiadomość
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Sob 31 Gru, 2016 15:39   TEO

Teosiowy pamiętnik
No nie wyszło. Wszyscy się starali, a wyszło jak zwykle. Czyli właśnie nie wyszło. A to miał być nasz dom na zawsze. Teraz jesteśmy przewiezieni do nowego domu tymczasowego. Ja i moja siostra Antosia. Nowe miejsce, nowe zapachy i… inne koty. Całe kotowisko. Na szczęście zostaliśmy wsadzeni do osobnego pokoju. Słyszymy więc tylko szurania za drzwiami, czujemy pufnięcia pod drzwiami i zza ściany dochodzą mruknięcia i miauknięcia kociej rzeszy. Dziękuję bardzo, na razie wystarczy nam emocji i nie potrzebuję do tego jeszcze innych kotów.
Jestem tak zirytowany, że denerwuje mnie nawet siostra. Co pojawi mi się na widoku, to zaganiam ja pod łóżko. Człowieki też… wole obchodzić ich z oddali. Przynajmniej na razie. Niby przynoszą jedzenie, niby miseczki z wodą są codziennie zmieniane, niby od razu sprzątają kuwety, ale kto ich tam wie ? Co prawda przyszli nawet z zabawką… extra wędka ! Wiła się, podskakiwała, nie mogłem za nią nadążyć! Ale potem wyszło szydło z wora i podstępna natura ludzka dała o sobie znać – za wędkę chcieli mnie sobie pogłaskać ! Buziaczki na pierwszej randce ? Nigdy w życiu ! Ja jestem porządny konserwatywny Kocurek i głaskać daję sie dopiero na późniejszych randkach.
O czym następnym razem…




Teo na ZDJĘCIACH i FILMACH.
 
 
catta 

Dołączyła: 09 Kwi 2015
Posty: 497
Skąd: Wlkp.
Wysłany: Sob 31 Gru, 2016 18:31   

Chciałam napisać, że nie widzę zdjęć (ale już widzę) ale obejrzałam filmiki i Teo ma prześliczne wzorki :love:
_________________


Oba, kot i pies, są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować. I o jedna cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic. [Erich Kastner]
 
 
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Wto 03 Sty, 2017 13:08   

Choć w zabawie z piórkiem na pierwszym planie widoczna jest Antosia, to Teo i tak przyciąga uwagę swoją nietuzinkową srebrzystością.
 
 
Basik 

Dołączyła: 27 Lip 2016
Posty: 635
Skąd: Poznań-Piątkowo
Wysłany: Wto 03 Sty, 2017 13:13   

Miszcz drugiego planu :cool:
_________________
BB :)
 
 
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Wto 03 Sty, 2017 13:27   

Basik napisał/a:
Miszcz drugiego planu :cool:


::
 
 
Cotleone 
Don Vito & co

Dołączyła: 11 Maj 2015
Posty: 2732
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 03 Sty, 2017 19:38   

Śliczny kotek. Te cudowne prążki :love: I do tego ma charakterek - sam będzie decydował, kto i kiedy może w niego ręce wycierać :wink:
_________________
Mruczenie jest bardzo ważne. Mruczenie wygrywa za każdym razem. (T. Pratchett)
 
 
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Wto 03 Sty, 2017 19:58   

A bardzo proszę kolejne dowody na to, że Teo to piękny kot.


 
 
jaggal 

Dołączyła: 13 Cze 2015
Posty: 5507
Skąd: Poznań, Winogrady
Wysłany: Wto 03 Sty, 2017 20:00   

Na ostatnim zdjęciu widzę duże podobieństwo z twarzy do Buddy ;>
_________________
A kim to jesteś, rzekł dumny lord, że muszę ci się kłaniać?
Jedynie kotem innej maści, takiego jestem zdania!
W płaszczu czerwonym albo złotym, lew zawsze ma pazury
Lecz moje równie ostre są i sięgną twojej skóry.
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4701
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 03 Sty, 2017 23:07   

przystojniak!
 
 
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Sro 04 Sty, 2017 08:37   

jaggal napisał/a:
Na ostatnim zdjęciu widzę duże podobieństwo z twarzy do Buddy ;>


:tak: :tak: :tak:
 
 
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Nie 08 Sty, 2017 14:51   

Teo – metamorfoza
Antosia już dwa dni brylowała na salonach, gdy zdecydowaliśmy się pierwszy raz wypuścić Teosia z pokoju. W tym celu pozostałe koty pozamykaliśmy w innych pomieszczeniach, otworzyliśmy drzwi do celi Teo, przygotowani na prysnięcie tego szplina i… kompletne zaskoczenie. Teo taki odważny jeszcze przed chwilą, zobaczywszy otwarte drzwi schował się pod łóżkiem. Co chwila ewentualnie wyściubiał nos i znowu się chował. Dobre pół godziny trwały zachęty wędką, sznurkiem, myszkami, aż w końcu pomogło latające piórko. Takiej pokusie już się nie oparł. Raz po raz wybiegał pogonić piórko, po czym równie szybko wracał do pokoiku schować się pod łóżko, wystawiając jedynie nos i oko, by sprawdzić, czy ktoś go nie goni. Nasz PAN despotyczny okazał się wielkim strachajłem.
Kolejnego dnia dokonaliśmy jego zapoznania z pozostałymi kotami. Przemykał się pod ścianami, pod łóżkiem, syczał na inne koty, uciekał pod fotel. Dobrych kilka dni zajęło mu przyzwyczajenie się, że nie jest ani jedynym kotem, ani największym, ani najstarszym. Teraz jest już pełnoprawnym członkiem stada. Trochę humorzastym, trochę samolubnym, dostosowującym się do pozostałych członków kociej rodziny ale i potrafiącym pokazać swoja osobowość. Ze względu na szlachetność rysów, na miękkość i aksamitność futerka oraz na charakter, nazywany najczęściej nie Teosiem, ale Księciem Panem.
Przez dwa tygodnie Teo przemienił się z despotycznego małego satrapy, przez spanikowanego strachajłę, poprzez odludka, do Małego Księcia Teo.
Teraz sypia przy nas w koszyku lub na fotelu, bez większych problemów pozwala podać sobie lekarstwa bez wpadnięcia w panikę, przychodzi siadać przy sprężynce pokazać, że czas na zabawę z nim, a rano przychodząc wraz z całym kocim stadem najgłośniej wymusza jedzenie. W końcu Księciu należy się pierwszemu.
 
 
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Pon 09 Sty, 2017 20:24   

Kolejna wysykość zdobyta przez Teo.

Zbliżenie - dla tych którzy nie zauważyli jeszcze jego piękna.
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 10 Sty, 2017 00:01   

Słodziak :)
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4701
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 10 Sty, 2017 09:30   

o jaaa....
 
 
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Sro 11 Sty, 2017 15:49   

INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI zdobyty przez Teosia wygrzewacza :)


Ulubiona miejscówka i Teo w różnych ujęcich, z siorą nie jest aż tak źle...


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]