Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jaggal
Sob 03 Paź, 2020 08:33
Fernando
Autor Wiadomość
saszka 
Babcia Wierzba
Leniwiec Poldek

Dołączyła: 30 Wrz 2015
Posty: 6882
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 01 Sie, 2018 09:30   

Haha :D
To przygotujcie taki gotowy szyld, jak na sklepie, który się obraca odpowiednią stroną :P
_________________
If cats looked like frogs we'd realize what nasty, cruel little bastards they are. Style. That's what people remember.
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4701
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 01 Sie, 2018 09:47   

saszka napisał/a:
Haha :D
To przygotujcie taki gotowy szyld, jak na sklepie, który się obraca odpowiednią stroną :P


może zaczniemy takie tabliczki na sznureczku robić - wiecie, drewienko z wypalonym napisem, i sprzedawać na allegro ::
 
 
Kasia1234 

Dołączyła: 04 Lis 2016
Posty: 262
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 01 Sie, 2018 10:08   

hahahaha myślę, ze niektórzy mają ten sam problem.. kocia szajka przestępcza z pewnością ma się dobrze i tyje.. :D
 
 
Kasia1234 

Dołączyła: 04 Lis 2016
Posty: 262
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 03 Wrz, 2018 13:23   

Czesc :)
dawno nic nie pisałam - okres wakacyjny i duż wyjazdów...
Zauważyliśmy, ze dzięki siatce w oknie, Fernando uwielbia tam leżeć i się wylegiwac - z resztą, kto by nie lubił!
Niestety nie pomogło to na poranne oczekiwania na śniadania...
Za to... Fernando dosał nową rzecz do leżenia!
przez pierwsze dni nie mieścił się do środka, a teraz... albo potrafi się ttak skulić, albo leżak się powiększył... :)
 
 
Kasia1234 

Dołączyła: 04 Lis 2016
Posty: 262
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 05 Wrz, 2018 10:42   

i mam !
Niby się mieści, a niby nie...
 
 
saszka 
Babcia Wierzba
Leniwiec Poldek

Dołączyła: 30 Wrz 2015
Posty: 6882
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 06 Wrz, 2018 09:45   

::
_________________
If cats looked like frogs we'd realize what nasty, cruel little bastards they are. Style. That's what people remember.
 
 
Kasia1234 

Dołączyła: 04 Lis 2016
Posty: 262
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 25 Wrz, 2018 10:51   

I powracamy.. .2 tygodnie nie było nas w domu i Ferdo spędził czas ze swoją ciocią - myślę, że się stęsknił :)
Jedak widać różnicę i warto na to spojrzec - Fernando nie wszystkich słucha ( okazuje się, że tylko mnie), ale i tylko mnie budzi rano na śniadanie ( kiedy nie ma mnie w domu, siedzi i czeka..)
Dodatkowo tak przyzwyczaił się do parapetu, że przynajmniej na chwilę otwieramy, żeby mógł wskoczyć ( nawet jak jest zimno) i sobie posprawdzał, co słychać...
 
 
Kasia1234 

Dołączyła: 04 Lis 2016
Posty: 262
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 25 Wrz, 2018 10:53   

 
 
Kasia1234 

Dołączyła: 04 Lis 2016
Posty: 262
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 28 Wrz, 2018 12:04   

Poszliśmy na typową wizytę do Weta... niby krew pobrać, popatrzec, czy wszystko ok..
Ferenando jest bardzo ruchliwym kotem i nie wygląda na kota, któremu coś dolega...
A tu wychodzi, że zęby do usunięcia, że mocz trzeba badać..

Trzymajcie kciuki, bo Fernando i my jestesmy zdziwieni i niepokoimy się o stan...
 
 
saszka 
Babcia Wierzba
Leniwiec Poldek

Dołączyła: 30 Wrz 2015
Posty: 6882
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 28 Wrz, 2018 12:35   

Kasia1234 napisał/a:
Poszliśmy na typową wizytę do Weta... niby krew pobrać, popatrzec, czy wszystko ok..
Ferenando jest bardzo ruchliwym kotem i nie wygląda na kota, któremu coś dolega...
A tu wychodzi, że zęby do usunięcia, że mocz trzeba badać..

Trzymajcie kciuki, bo Fernando i my jestesmy zdziwieni i niepokoimy się o stan...


Kciuki! :hug:
_________________
If cats looked like frogs we'd realize what nasty, cruel little bastards they are. Style. That's what people remember.
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Pią 28 Wrz, 2018 14:59   

Kasiu, w kwiecie wieku kota, a już kota dodatniego, to nic szczególnego:) Dżidżi (dwulatek) właśnie pozbył się całego garnituru uzębienia... A Ferdzio miał przecie problem z pęcherzem - więc tym bardziej trza to skontrolować! Namawiam tylko, by przy punkcji pęcherza była obecna dr Sobieralska - wtedy najbardziej fachowym okiem obejrzy na USG całe wnętrze...
 
 
Kasia1234 

Dołączyła: 04 Lis 2016
Posty: 262
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 01 Paź, 2018 12:02   

No niby nic.. a jednak... Fernando nie wykazuje żadnych widocznych zmian, jakby, wszystko, co się działo z jego ciałem, to nie było jego ciało :roll:

Ale nadchodzą zimne poranki i już Ferdusiu rezgynuje z leżenia u siebie na rzecz naszych pięknych nóg :aniolek:
 
 
Kasia1234 

Dołączyła: 04 Lis 2016
Posty: 262
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 16 Paź, 2018 09:36   

I nadeszła jesień w naszym domu.
Jeszcze nie wiem, kto od kogo się zaraził, ale ostatni tydzień z Fernando leżeliśmy chorzy - standardowo ten, kto chodzi do pracy to i przyniół poza pieniążkami chorobę ..
Więc od tygodnia raz sobie, raz Fernando nos podcieram, z nadzieją, że nie pomylę chusteczek... ;)

Mimo, że gorąco, to i tak październikowej choroby nikt nie oszuka...
 
 
Neda 

Dołączyła: 05 Wrz 2016
Posty: 3061
Skąd: Suchy Las
Wysłany: Wto 16 Paź, 2018 11:11   

Ferdziu zdrówka!
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 16 Paź, 2018 11:27   

Dla Fernanda proponuję Vetomune :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]