Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Sob 28 Sty, 2017 16:42
ANTOSIA
Autor Wiadomość
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Wto 10 Sty, 2017 10:23   

Nocna Antosia
Noc. Wszyscy już śpią albo właśnie zasypiają. Ciemność. I w tej ciemności słychać nagle tupot bosych małych stópek a po chwili jeszcze turkot. I znowu turkot. I dalej turkot. Zapalamy światło – to Antosia. I narożnik. Dorwała narożnik od przypodłogowej listwy i turkocze nim po pokoju. Zabieramy jej, gasimy światło kładziemy się spać.
Tupot i turkot. Turkot… wstajemy, zapalamy światło – Antosia z drugim narożnikiem kontynuuje przerwaną przez nas zabawę. Zabieramy jej narożnik. Mąż na wszelki wypadek sam zbiera resztę narożników z pokoju i przedpokoju, chowa je do szuflady, gasimy światło i kładziemy się spać. Już prawie dopływamy do krainy Morfeusza, gdy… tupot i metaliczny stukot, stukot i turlanie. Wstajemy, zapalamy światło… Nie wiem jak to Antosia zrobiła, ale z umywalki w łazience wyjęła grzybek zamykający spust wody i przyniosła go w pyszczku na środek pokoju. Grzybek po chwili dołącza do narożników w szufladzie. Na wszelki wypadek mąż do szuflady chowa jeszcze kulkę-zabawkę, piłeczkę, breloczek do kluczy, łyżeczkę… w końcu nie wiadomo co Antosi może jeszcze wpaść do głowy. Gasimy światło i idziemy spać.
Już odpływamy, już przechodzimy do innego wymiaru, już prawie nie ma nas wśród żywych, gdy… tupot, tętent, łups! Tupot, tętent, odbicie, lądownie, wiraż, tętent… To Antosia zachęciła Księcia Pana do gonitwy w ciemnościach. Unoszę się by wstać i uspokoić towarzystwo, gdy czuje rękę męża i słyszę jego głos:
- Leż. Musiałabyś oboje zamknąć w szufladzie razem z narożnikami.
Racja. Kładę się, naciągam poduszkę na uszy i staram się zasnąć. Chciało się koty, to się je ma. Z całym dobrodziejstwem inwentarza.

Fotki zrobione rano po nocnych wojażach - aniołki :diabel: .

 
 
Basik 

Dołączyła: 27 Lip 2016
Posty: 635
Skąd: Poznań-Piątkowo
Wysłany: Wto 10 Sty, 2017 10:58   

szuflandia! :tan:
_________________
BB :)
 
 
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Sro 11 Sty, 2017 15:59   

Nie pozwolą nawet pospać z Dunią Duniastą :sulk:



Drzemka i przebudzenie po gonitwach z kociastymi

 
 
saszka 
Babcia Wierzba
Leniwiec Poldek

Dołączyła: 30 Wrz 2015
Posty: 6882
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 11 Sty, 2017 18:31   

Śliczna koteczka. Piękne ma to umaszczenie!
_________________
If cats looked like frogs we'd realize what nasty, cruel little bastards they are. Style. That's what people remember.
 
 
Danielajli 

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 38
Skąd: Kalisz
Wysłany: Sro 11 Sty, 2017 23:16   

No bo co piękności będą spać, jak mogą szukać skarbów i uskuteczniać rekreacyjny jogging. :wink:
 
 
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Nie 15 Sty, 2017 18:17   

SIE MA DO KOŃCA ŚWIATA I O JEDEN DZIEŃ DŁUŻEJ - Antosia z całą kocio-człowieczą ferajną wspiera WOŚP

ja tam widzę serdusko
 
 
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Sro 18 Sty, 2017 12:22   

KIKIN wiem, że "kolowa jest tylko jedna" ale krewną Antosia chyba mogłaby być - nieprawdaż?

 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 18 Sty, 2017 12:24   

BEATA olag napisał/a:
KIKIN wiem, że "kolowa jest tylko jedna" ale krewną Antosia chyba mogłaby być - nieprawdaż?

Obrazek


nooo :: :: ::
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Pią 20 Sty, 2017 11:55   

Antosia jak to krówka miziastego usposobienia wybrała sobie bratnią duszę krówkową.



Wejście na szyt szczytów przez Anośkę uwiecznione :)

Taka jestem skoczna ::
 
 
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Pią 27 Sty, 2017 20:20   


Zielona noc
Przez ten miesiąc jaki u nas przebywała Antosia, z przestraszonego zahukanego maluszka wyrosła przebojowa, ale i przylepna panna. Gdy przychodziliśmy do domu, wraz z Dunią i Nastią czekała na nas pod drzwiami. Pierwsza przybiegała do zabawy. Chodziła ciekawska za nami do kuchni, pokoi i łazienki, wściubiając wszędzie swój ciekawski nosek. Grzecznie i bez protestów poddawała się zabiegom pielęgnacyjnym. A teraz przyszedł już ostatni wieczór przed jej przeprowadzką do nowego domu.
Po całym dniu kładziemy się więc spać, Ebi też się kładzie w nogach łóżka, a Dunia leży już w koszyku obok. Zjawia się również i Antosia. Swoim zwyczajem łóżko, łóżkowiczów i kołdrę traktuje jak spacerniak. Drepcze swoimi drobnymi stópkami wszerz i wzdłuż, po nogach, biodrze, brzuchu i terkoce przy tym. Jak mała syrenka albo trabant. Klap, klap, klap - z ręki wędruje na bark. Grrrru, gruuu, gruuu, trrrrr – chrumka nad uchem. I ociera się noskiem o ucho. I uchem o policzek. I warczy, i terkocze, i mruczy. I kręci kółeczka obok mojej poduszki. Cały czas przy tym nadstawiając grzbiet pod głaskanie. I pręży go, i wygina się, i nadstawia. Aż zaczynam się zastanawiać – skończy to się kiedyś ? Ja chcę spać szmerglu kochany. Ręka już zmęczona, a Ty ciągle podstawiasz się pod pieszczoty. Aż nagle jak bizon trafiony strzałą, jak stała, tak na bok padła. Patrzę ? Oczy zamknięte, brzuszek rytmicznie się podnosi i opada. Zasnęła. I dalej przez sen terkocze. Śpij kotku. Jutro już będziesz w swoim nowym domku. Będziesz terkotać… komu innemu.
 
 
Eva 

Wiek: 39
Dołączyła: 23 Wrz 2014
Posty: 9092
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Pią 27 Sty, 2017 20:24   

Betii... :hug: :hug:
_________________
nie mogę, Kot na mnie leży.
 
 
Basik 

Dołączyła: 27 Lip 2016
Posty: 635
Skąd: Poznań-Piątkowo
Wysłany: Sob 28 Sty, 2017 10:13   

:serce: :serce: :serce:
_________________
BB :)
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 28 Sty, 2017 11:57   

:aniolek: :aniolek: :aniolek:
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Sro 08 Lut, 2017 09:22   

Uprzejmie przesyłam fotki z osobistego domu Antosi, którego dzieli z przystojniakiem o imieniu Arbuz. ::
W sumie nic nie musiałabym pisać, fotki mówią same za siebie. Człowieki szczęśliwe bo mają przylepę, Antosia z Arbuzem bo znalazły super kontakt zabawowy i prawie przytulaśny. jak dla mnie aklimatyzacja rewelacyjna - po prostu aniołki Antosiowe tak mają. Ja jestem niesamowicie szczęśliwa bo Antośka ma super dom.
Oczywiście mam mokre oczy gdy to piszę :thud:




i ta różowa miseczka...
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 08 Lut, 2017 18:42   

_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]