Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Wto 07 Lut, 2017 20:22
Marianna
Autor Wiadomość
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 08 Mar, 2017 01:41   

Ja tęskniłam :aniolek: też polecam furminator :) Nie ma nic lepszego :) Można wyczesać drugiego kota i bez niego utonęłabym w kocich kłakach ;) Dosłownie ;) Ale nie martw się, wszystkie koty teraz gubią futro - znak, że wiosna idzie ;) A że wolno kłaczki odrastają... cóż, na kotach rany szybko się goją, a futro odrasta wolno - nie można mieć wszystkiego ;) ale jeśli faktycznie nadal wylizujesz sobie brzuszek, może trzeba sprawdzić, czy Cię coś w środku nie boli? :hug:
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
Marianna 

Dołączyła: 10 Lut 2017
Posty: 1027
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 08 Mar, 2017 08:49   

Morri napisał/a:
ale jeśli faktycznie nadal wylizujesz sobie brzuszek, może trzeba sprawdzić, czy Cię coś w środku nie boli? :hug:


Juz nie wylizuję poza standardową toaletą ;-)
tylko nie mogę doczekać się, żeby nie biegać z biustem na wierzchu, tylko ukryć go za firanką ciemnych włosków :: :twisted:
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 15 Mar, 2017 08:25   

Uwielbiam czytać takie wiadomości :)
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 15 Mar, 2017 12:30   

ja też :)
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
Marianna 

Dołączyła: 10 Lut 2017
Posty: 1027
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 16 Mar, 2017 12:42   

Halo! Halo! wpadłam tylko na chwilkę, bo mam dziś sporo na głowie :D
(w końcu kiedyś trzeba się wyspać, bo popołudniu wróci Duża i Maks :twisted: więc nie będzie czasu na drzemki)

Chciałam tylko wrzucić filmiki do naszych Mariankowo - Maminkowych tulasków ;) Całkiem je lubimy obie :aniolek: chyba trochę kocimi buziakami udaje mi się rekompensować nocne biegi przełajowe i harce poranne z piłeczką pingpongową, bo jak jestem małym łobuzem to Duża prawie wcale się nie złości :cool: Raz się tylko wkurzyła jak zrzuciłam firany z suszarki, ale sama sobie winna była :twisted:

Pozdrawiam mocno,
Mariankowy Łobuz

https://youtu.be/CanB_YmmNBE

https://youtu.be/QPYYbV95qiw
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 16 Mar, 2017 14:41   

:jebanewalentynki:
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Czw 16 Mar, 2017 14:47   

:serce:
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 16 Mar, 2017 15:54   

:love:
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
Marianna 

Dołączyła: 10 Lut 2017
Posty: 1027
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 23 Mar, 2017 11:11   

Halo, halo!!
Wprawdzie teraz pora drzemki, ale przybiegłam szybko, żeby Wam powiedzieć, czego się wczoraj dowiedziałam :shock:
Duża podobno została Wolonta-coś-tam, czyli taką osobą, która pomaga innym Futrom. Duma tysiąc! Wiedziałam, jaki sobie dom wybrać do mieszkania :cool:
Chociaż z drugiej strony to chyba nie powinnam się cieszyć, bo możliwe, że powierzchnie do biegania się zmniejszą per capita ;-) bo przy okazji Duża coś wspomniała, że w przyszłym tygodniu mam poznać nowego Kompana :shock: ::

Ale jestem podekscytowana :banan:
I trochę się boję, bo nie wiem kto to i czy będzie mi wyjadał z miski :?: a może Dużej braknie rąk do miziania i co wtedy :?:
Dobra, pomartwię się w przyszłym tygodniu, a może jednak będzie fajnie. W końcu będę się miała z kim przekomarzać :cool:

Tymczasem - patrzcie która to godzina - biegnę spać! :spadam:
_________________
Hemingway mawiał: „Posiadanie jednego kota prowadzi do posiadania następnego”, dlatego też z Marianną i Kreską gościliśmy Izaurę i Leonsję, a wcześniej Dramata Niezłomnego oraz Kostka
 
 
Eva 

Wiek: 39
Dołączyła: 23 Wrz 2014
Posty: 9092
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Czw 23 Mar, 2017 11:18   

:: ::

Marianna napisał/a:
a może Dużej braknie rąk do miziania i co wtedy


no widzisz Marianko, po to człowiek ma dwie ręce ;) aby mógł spokojnie głaskać dwa kotki :ok:
zawsze w razie W jest jeszcze para Małych rąk :good:
_________________
nie mogę, Kot na mnie leży.
 
 
Neda 

Dołączyła: 05 Wrz 2016
Posty: 3061
Skąd: Suchy Las
Wysłany: Czw 23 Mar, 2017 17:00   

Super wiadomość! Ślę pokłony Dużej :)
 
 
Marianna 

Dołączyła: 10 Lut 2017
Posty: 1027
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 28 Mar, 2017 07:33   

Dzień dobry ::

chciałam się tylko pochwalić, że w weekend zostałam SAMA w domu na półtorej doby i nie rozniosłam mieszkania :: co więcej byłam grzecznym, ułożonym kotem. Trochę się bałam sama w nocy, więc rozniosłam wszystkie zabawki po najodleglejszych zakamarkach mieszkania, ale Pani Sąsiadka (która w zastępstwie Dużej napełniała moje miski) pochwaliła mój gust dekoratorski :cool:

Czy ja już wspominałam, że w czwartek wprowadza się do nas Drugi Kot?!?! :shock: :shock: :shock: nie wiem, nie wiem co to będzie :roll: W dodatku podobno to CHŁOPAK! o czym ja będę z Nim gadać? Jest tez drugi minus - podobno ma jasne futro - więc nie będę mogła powiedzieć dużej, że okłaczony garnitur do pracy, na którym leżałam to Jego sprawka :twisted: zobaczymy.

Tymczasem uciekam - muszę dokończyć śniadanie i wypadałoby się dzrzemnąć... buuuziaaaaakiii :spadam:
_________________
Hemingway mawiał: „Posiadanie jednego kota prowadzi do posiadania następnego”, dlatego też z Marianną i Kreską gościliśmy Izaurę i Leonsję, a wcześniej Dramata Niezłomnego oraz Kostka
 
 
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Wto 28 Mar, 2017 07:42   

:aniolek:
Takiego delikatnego przystojniaka każda kociasta będzie ci zazdrościć ::
 
 
agula.s 

Dołączyła: 08 Gru 2016
Posty: 378
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 28 Mar, 2017 08:42   

Marianno czy ten delikatny chłopak nie ma przypadkiem sówkowego spojrzenia, dłuższego futerka i puchatego ogona? ::
Jeśli tak to Marianna juniorka będzie miała bardzo przystojnego braciszka. :lol:
Jesteś Wielka, że zdecydowałaś się tymczasować. Kłaniam się nisko wszystkim wolontariuszkom. :)
 
 
Marianna 

Dołączyła: 10 Lut 2017
Posty: 1027
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 28 Kwi, 2017 08:23   

Halo! Halo! ::
melduję się!

agula.s napisał/a:
Marianno czy ten delikatny chłopak nie ma przypadkiem sówkowego spojrzenia, dłuższego futerka i puchatego ogona? ::


Tak, przez ostatni miesiąc gościliśmy Dramata Niezłomnego :aniolek:
Ale to był świetny czas! Wprawdzie na początku troszkę się foszyłam i syczałam na nowego Kompana, ale Duża wytłumaczyła mi, że to nasz wyjątkowy gość i powinnam być bardziej sympatyczna :twisted:
Szybko się przyzwyczaiłam i póżniej już tylko było lepiej - korzystalismy z jednej kuwety :shock: i wodę piliśmy z jednej miski! :D
Duża powiedziała, że jestem KOCIM WOLONTARIUSZEM :shock: :cool: :: Nie wiem, czy to dobrze czy źle, ale fajnie brzmi.

To chyba tyle :)
Mam się dobrze, jem jak smok (chociaż czasem grymaszę co do smaku puszki :twisted: ), śpię dużo i twardo :wink: wszystko gra!
Zdradzę Wam w sekrecie, że podobno całkiem niedługo ma dołączyć do nas nowy, koci gość :shock: tylko tym razem to podobno Dziewczyna :roll:
trzymajcie kciuki!
_________________
Hemingway mawiał: „Posiadanie jednego kota prowadzi do posiadania następnego”, dlatego też z Marianną i Kreską gościliśmy Izaurę i Leonsję, a wcześniej Dramata Niezłomnego oraz Kostka
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]