Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jaggal
Czw 01 Mar, 2018 18:42
Princeska
Autor Wiadomość
MonikaW 
dom tymczasowy

Wiek: 46
Dołączyła: 25 Lis 2016
Posty: 712
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Czw 03 Sie, 2017 19:48   

księżniczka już doszła do siebie , futruje jedzenie aż miło , jutro kontrola po zabiegu. Widać, że już z nią lepiej bo jest spokojna. Po zabiegu kiedy codziennie podawałam jej tabletkę to warczała na mnie , a przy misce też warczała tak głośno, że wszystkie koty uciekały od misek - normalnie mała terrorystka - na zasadzie jak mi jest źle to i innym niech też będzie źle :wink:

A ja muszę się przyznać, że jestem uzależniona - uzależniona od głaskania Princeski ona jest tak milusia w dotyku, ma tak miękką sierść, że nie mogę się powstrzymać i zauważyłam, że nie przejdę obok niej nie dotykając jej przy okazji, robię to z automatu. :) Na szczęście Princeska nie ma nic przeciwko i nawet widzę pewne zadowolenie z tego faktu. :)







_________________
Monika Włodarczak
 
 
MonikaW 
dom tymczasowy

Wiek: 46
Dołączyła: 25 Lis 2016
Posty: 712
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Nie 06 Sie, 2017 14:49   

Nasza dama jest w 100% damą. W związku z posikiwaniem na tapczan co było konsekwencją stresową z związaną z wizytami u stomatologa, zabiegiem i przypływem uczuć ze strony Grosika wdrożono plan relaks. Teraz Princeska ma własne kosmetyki bo krem do stópek nadal w użyciu - jedna zmiana już całkowicie wygojona , druga stópka nadal smarowana , ale chyli się to ku końcowi - dodatkowo posiada własną biżuterię czyli obróżkę feromonową. Kotka reaguje na wdrożony plan bardzo ładnie, dzisiaj rano weszłam do pokoju i widzę ją na łóżku z automatu spodziewałam się kolejnego czyszczenia tapczanu , a tu niespodzianka - sucho, a ona po prostu spędziła noc na łóżku.
W dniu dzisiejszym brała udział również w SPA dla kotów czyli obcinanie pazurków, czesanie oraz jako bonus pasta na kłaczki na łapkę i zniosła to w całkowitym spokoju. :D
Dodatkowo Princeska jest mistrzynią w wędkowaniu, najczęściej i najszybciej łapie pióra z wędki. :)
_________________
Monika Włodarczak
 
 
MonikaW 
dom tymczasowy

Wiek: 46
Dołączyła: 25 Lis 2016
Posty: 712
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Pon 07 Sie, 2017 18:47   

no i co ten Grosik wyrabia?

chwila zadumy na najlepszym drapaczku pod słońcem



niespodzianka :D

_________________
Monika Włodarczak
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 08 Sie, 2017 09:56   

Coś mi się wydaje, że lody zaczynają pękać ;)
 
 
MonikaW 
dom tymczasowy

Wiek: 46
Dołączyła: 25 Lis 2016
Posty: 712
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Wto 08 Sie, 2017 19:26   

kat napisał/a:
Coś mi się wydaje, że lody zaczynają pękać ;)


poczekaj na filmik będzie Princeska w wydaniu jakim ja, ale również Wy nie znaliście :)
_________________
Monika Włodarczak
 
 
MonikaW 
dom tymczasowy

Wiek: 46
Dołączyła: 25 Lis 2016
Posty: 712
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Nie 13 Sie, 2017 18:55   

Nasza dama w biżuterii na szyjce poczuła się pewniej i spokojniej. Nie reaguje alergicznie na Grosika , ogółem ma luz . Nadstawia się sama do głasków. Zaprzestała posikiwania na tapczan i dzisiaj przy świadkach czyli przy mnie zrobiła siusiu do kuwety. :D
_________________
Monika Włodarczak
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 15 Sie, 2017 23:24   

:ok:
 
 
MonikaW 
dom tymczasowy

Wiek: 46
Dołączyła: 25 Lis 2016
Posty: 712
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Nie 20 Sie, 2017 09:08   

nasza dziewczyna coraz bardziej czuje się w stadzie, wczoraj rano wszystkie koty uskuteczniały jogging przez mieszkanie i Princeska bardzo nieśmiało, ale i zdecydowanie pod osłoną boku rezydenta również podskakiwała i biegała. :D Niby ma rubensowskie kształty, ale jak chce to łapkami przebiera aż miło tylko białe plamki widać :D
_________________
Monika Włodarczak
 
 
MonikaW 
dom tymczasowy

Wiek: 46
Dołączyła: 25 Lis 2016
Posty: 712
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Wto 22 Sie, 2017 09:59   

Nasza dziewczyna szaleje wczoraj usadowiła się na górnej półce drapaka i zaczepiała Grosika. Cudnie to wyglądało bo pierwszy raz widziałam jak duże oczy ma Princeska , wyglądała pięknie.
W drugim etapie biegała razem z Grosikiem i po dwóch rundach kompletnie się pogubiłam kto kogo gania w danym momencie, ale z tego co zauważyłam to po równo: do jednej ściany Grosik Princeskę , a z powrotem Princeska Grosika. Pierwszy raz widziałam kociaka w Princesce. Fascynujące przeżycie zważając na jej wycofanie podczas pierwszych dni pobytu u nas. :P
_________________
Monika Włodarczak
 
 
Marianna 

Dołączyła: 10 Lut 2017
Posty: 1027
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 22 Sie, 2017 11:33   

Jak wspaniałe czyta się takie wieści!! :aniolek:
_________________
Hemingway mawiał: „Posiadanie jednego kota prowadzi do posiadania następnego”, dlatego też z Marianną i Kreską gościliśmy Izaurę i Leonsję, a wcześniej Dramata Niezłomnego oraz Kostka
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Czw 24 Sie, 2017 19:19   

to może dwupak z tego się wykluje:)
 
 
MonikaW 
dom tymczasowy

Wiek: 46
Dołączyła: 25 Lis 2016
Posty: 712
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Czw 24 Sie, 2017 20:45   

kotekmamrotek napisał/a:
to może dwupak z tego się wykluje:)


problem jest w tym, że on obaj są niezdecydowani :) Princeska waha się pomiędzy rezydentem , a Grosikiem , a Grosik między Princeską, a rezydentką :wink: nie jestem w stanie nadążyć :wink:
_________________
Monika Włodarczak
 
 
MonikaW 
dom tymczasowy

Wiek: 46
Dołączyła: 25 Lis 2016
Posty: 712
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Czw 24 Sie, 2017 20:48   

nasz Grosinek zmężniał, zarówno z wyglądu jak i zachowania. Role się odwróciły teraz rezydentka zaczepia Grosika, a on łaskawie daje się ponieść wspólnemu szaleństwu no i odpuszcza trochę Princesce dlatego dziewczyna może przejść obok niego spokojnie :wink:
_________________
Monika Włodarczak
 
 
MonikaW 
dom tymczasowy

Wiek: 46
Dołączyła: 25 Lis 2016
Posty: 712
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Czw 24 Sie, 2017 20:53   

oczywiście źle umieściłam post zaraz skopiuję na wątek Grosika :)

Princeska dzisiaj mnie zadziwiała , jakoś dziewczyna ciągnie do człowieka. Położyła się obok syna na kanapie!! Pierwszy raz się zdarzyło aby ona ot tak sobie położyła się obok człowieka, zawsze osobno , w odległości i to położyła się obok najgłośniejszego człowieka. Chyba ten nasz syn przyciąga koty bo nie tylko Princeska dzisiaj do niego podchodziła , Grosik też obok niego się kładzie :wink:
_________________
Monika Włodarczak
 
 
MonikaW 
dom tymczasowy

Wiek: 46
Dołączyła: 25 Lis 2016
Posty: 712
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Pią 01 Wrz, 2017 19:33   

Sądziłam, że Princeska już mnie niczym nie zadziwi, a jednak się myliłam. Teraz chodzi za mną i daje się pogłaskać, coraz częściej się głasków dopomina i nie kuli się pod ręką tylko ładnie się odpręża i pomrukuje. Ona jest z tych co to:chciałabym, ale boję się więc pracujemy nad tym aby dotyk człowieka kojarzył się tylko z przyjemnością no i ośmielamy dziewczynę. :D
_________________
Monika Włodarczak
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]