Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: saszka
Pią 18 Paź, 2019 23:51
Hulanka, Bandziorka, Huncwot
Autor Wiadomość
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Nie 03 Cze, 2018 14:35   

A to już troszkę stary filmik ale idealnie pokazuje co koty robią popołudniami i wieczorami. W pierwszym ujęciu widać Bandziorkę a potem same burasy. Nawet ciężko rozróżnić które jest które.
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Sob 23 Cze, 2018 18:04   

Huncwotek i Bandziorka wylegują się popołudniami na kanapie. Gdy jednak przychodzimy do domu to wspinają się na szafę. Planujemy troszkę ograniczyć to wspinanie bo wskakując na szafę tylnymi łapkami drapią lakier na drzwiach szafy.
Czy ktoś może kojarzy gdzie można kupić włochacza z załączonego filmu?
 
 
Asnna 

Dołączyła: 03 Maj 2018
Posty: 88
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 23 Cze, 2018 19:52   

Cytat:
Planujemy troszkę ograniczyć to wspinanie bo wskakując na szafę tylnymi łapkami drapią lakier na drzwiach szafy.


Podziwiam samozaparcie, bo ja już dawno pogodziłam się ze swoją poražką w tej materii i po prostu kupiłam tabie meble :D [/quote]
 
 
saszka 
Babcia Wierzba
Leniwiec Poldek

Dołączyła: 30 Wrz 2015
Posty: 6898
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 13 Lip, 2018 10:38   

Co u Huncwota i Bandziorki? :aniolek:
_________________
If cats looked like frogs we'd realize what nasty, cruel little bastards they are. Style. That's what people remember.
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Sob 14 Lip, 2018 23:09   

Dobre pytanie. Od 3 tyg mamy remont i koty musiały zrezygnować z przesiadywania na meblach i znalazły sobie nowe kryjówki. Czasem nie widzimy ich cały dzień. Bandziorkię trudno zobaczyć bo jest czarna a Huncwota łatwo pomylić z innymi burasami. Jak mamy wątpliwość czy wszystkie koty są to wyrzucamy chrupki i czekamy aż żarłoki przyjdą na jedzenie. One przeważnie przychodzą jak inne koty już kończą posiłek.
Bandziorka dzisiaj pojechała do cudownych dziewczyn,które zostały nowym DT. Serce pękało mi jak oddawałam trzęsącą się ze strachu Czarnuszkę. Wierzę jednak, że dziewczyny będą dla niej lepszym DT i poświęcą jej więcej czasu u uwagi, których ona bardzo potrzebuje.
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Czw 19 Lip, 2018 07:53   

Przeglądając pliki Bessie natrafiłam na poniższy filmik. To jedna z tych niewielu sytuacji kiedy Huncwotek pozwalał się głaskać. Niestety Bessie już nie ma. Nie ma kotka, który umyje Huncwotowe futerko, pocieszy i doda otuchy. Bessunia wraz z siostrzyczką Huncwota są w nowym domu. Miejmy nadzieję, że Huncwot też doczeka się swojego domku na stałe
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Pią 20 Lip, 2018 13:51   

Dla Bandziorki przeniesienie do nowego DT okazało się stresujące. Dwa dni siedziała pod meblami i odmówiła korzystania z kuwetki. Na szczęście kotek zaczął wychodzić (głównie nocami) i ma ogromny apetyt. Na razie jest troszkę zdezorientowana i też nie bardzo rozumie dlaczego rezydentka ciągle ją goni ale miejmy nadzieję, że wkrótce się zadomowi.
 
 
Karolina 
Karolina

Dołączyła: 15 Lip 2018
Posty: 33
Skąd: Poznan
Wysłany: Sob 21 Lip, 2018 19:54   

Dzisiaj mija tydzień, jest 21.07.2018 r., od kiedy Bandziorka znajduje się w nowym domu tymczasowym. Na razie niestety chowa się, jest bardzo wycofana. Próbuje czasami wychodzić i poznawać nowe otoczenie. Gdyby nie fakt, że w domu tym zamieszkuje bardzo charakterna inna kotka o imieniu Lala, która od razu zaczyna ją gonić, to myślę, że asymilacja Bandziorki przebiegałaby sprawniej. W domu tymczasowym zamieszkuje na stałe również od grudnia 2017 roku była podopieczna fundacji Koci Pazur - Kózka. Ciekawostką może być to, że zarówno Lala i Kózka nie mają jednej tylnej łapy, co nie przeszkadza im, że obie są bardzo szybkie i sprawne. Pozytywne jest z kolei to, że Bandziorka ma apetyt i ładnie korzysta z kuwety. Poza tym jest piękna, ma lśniące czarne futerko, duże piękne oczy, wygląda jak królowa egipska. Dotychczasowe zdjęcia nie pokazują jej urody. Mam nadzieję, że później uda mi się zrobić jakieś zdjęcia prezentujące jej urok.
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Sob 21 Lip, 2018 23:08   

Byłam dzisiaj u dziewczyn. Przywiozłam kilka drobiazgów jak np obróżkę feromonową, miseczkę do spania, kartonik po Javierku do chowania się i ulubioną wędkę Bandziorki. Mam nadzieję, że to troszkę pomoże Czarnuszce w otwarciu się na nowe otoczenie. Bardzo mocno trzymam kciuki za kiciulkę bo ona naprawdę jest cudowna, piękna, wyjątkowa ale przede wszystkim wystraszona. Jednocześnie bardzo mi przykro, że jako poprzedni DT nie zrobiłam dla niej więcej. Mam nadzieję, że przeprowadzka do fajnych dziewczyn 2 i 3-nożnych wyjdzie Bandziorce na dobre.
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Wto 24 Lip, 2018 10:16   

Huncwotek to czasem zaskakujący kocurek. Większość czasu spędza na szafie chowając się przed człowiekiem ale zdarzają się takie momenty kiedy te cztery łapy mnie dosłownie rozbrajają. Czy on na filmiku nie jest przesłodki?
 
 
Karolina 
Karolina

Dołączyła: 15 Lip 2018
Posty: 33
Skąd: Poznan
Wysłany: Sob 28 Lip, 2018 14:45   

Bandziorka jest drugi tydzień w nowym domu tymczasowym, robi powoli postępy, bawi się zabawkami wieczorem, kiedy zostaje sama w pokoju. Zdarzyło Jej się również wyjść i zjeść coś z miski w obecności opiekuna.
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17284
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 29 Lip, 2018 01:48   

Karolina, super! Trzymamy kciuki za postępy!
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
saszka 
Babcia Wierzba
Leniwiec Poldek

Dołączyła: 30 Wrz 2015
Posty: 6898
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 29 Lip, 2018 10:36   

Kciuki! :good:
_________________
If cats looked like frogs we'd realize what nasty, cruel little bastards they are. Style. That's what people remember.
 
 
Karolina 
Karolina

Dołączyła: 15 Lip 2018
Posty: 33
Skąd: Poznan
Wysłany: Pią 03 Sie, 2018 20:20   

Bandziorka po 3 tygodniach w nowym domu tymczasowym. Napiszę tak jak jest: gdyby nie moja Lala rozrabiara, to Bandziorka już chodziłaby normalnie po całym mieszkaniu. Kózka wzięta z Kociego Pazura poradziła sobie z Lalą, a przypominam, że obie mają tylko po 3 łapy. Bandziorka to aniołek o wyglądzie diabełka. Jest tak dobra i wrażliwa, nie syczy, nie drapie, nie rzuca się, no i właśnie dlatego Lala sobie pozwala...
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Pon 06 Sie, 2018 16:21   

Huncwocik ma się jak rybka w wodzie. A wszystko przez to, że mamy remont. Szafy są odsunięte. Wszędzie kartony. Kot ma wiele możliwości, żeby się ukryć. I mogę was zapewnić, że Huncwot biega szybciej niż ja i nie ma szans aby go złapać.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]