Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: saszka
Pią 18 Paź, 2019 23:51
Hulanka, Bandziorka, Huncwot
Autor Wiadomość
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Sro 22 Sie, 2018 22:52   

Nasz kochany Huncwotek lubi wszystkie miejsca, w których może się schować. Nawet do miski z jedzeniem idzie dopiero, gdy jakieś koty są już na miejscu. Inaczej mówiąc pozwala innym kotom sprawdzić czy jest bezpiecznie a dopiero potem przyłącza się do opróżniania miseczek

 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Sob 01 Wrz, 2018 12:06   

Huncwotek już ledwo mieści się na półeczce. Nasz kawaler już nie jest kociakiem tylko dorosłym kocurem. Niestety ciapowaty i lękliwy jest nadal. Pod tym względem nic się nie zmieniło.
 
 
jaggal 

Dołączyła: 13 Cze 2015
Posty: 5507
Skąd: Poznań, Winogrady
Wysłany: Sob 01 Wrz, 2018 18:01   

co słuchać u Bandziorki? całe wieki nie mieliśmy o niej wieści :(
_________________
A kim to jesteś, rzekł dumny lord, że muszę ci się kłaniać?
Jedynie kotem innej maści, takiego jestem zdania!
W płaszczu czerwonym albo złotym, lew zawsze ma pazury
Lecz moje równie ostre są i sięgną twojej skóry.
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Sob 01 Wrz, 2018 18:48   

jaggal napisał/a:
co słuchać u Bandziorki? całe wieki nie mieliśmy o niej wieści :(


Wiem że dziewczyny były na urlopie. Dostałam zdjęcie jak Bandzi wyleguje się z innymi futrami ale mam nadzieję że dziewczyny same napiszą coś wiecej
 
 
Karolina 
Karolina

Dołączyła: 15 Lip 2018
Posty: 33
Skąd: Poznan
Wysłany: Pon 03 Wrz, 2018 20:03   

Bandziorka właśnie wróciła z urlopu, jest dużo lepiej. Wychodzi rano i wieczorem z ukrycia na zabawę z wędką, daje się przy tym normalnie głaskać. W czasie urlopu dużo czasu spędzała z Kózką. Witają się zawsze od rana, podczas zabawy podchodzą do siebie. Bandziorka jest bardzo łagodna, niestety jej imię nadane przez fundację to kompletne nieporozumienie, w ogóle do Niej nie pasuje, to aniołek, wyjątkowy kot, jeśli chodzi o nastawienie do ludzi i innych zwierząt. Szkoda, że jest taka nieśmiała, ale zyskuje przy bliższym poznaniu niesamowicie. Miałam w swoim życiu już wiele zwierząt, ale tak łagodnego kota jeszcze nie widziałam.
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Czw 06 Wrz, 2018 00:35   

Karolina napisał/a:
Bandziorka właśnie wróciła z urlopu, jest dużo lepiej. Wychodzi rano i wieczorem z ukrycia na zabawę z wędką, daje się przy tym normalnie głaskać. W czasie urlopu dużo czasu spędzała z Kózką. Witają się zawsze od rana, podczas zabawy podchodzą do siebie. Bandziorka jest bardzo łagodna, niestety jej imię nadane przez fundację to kompletne nieporozumienie, w ogóle do Niej nie pasuje, to aniołek, wyjątkowy kot, jeśli chodzi o nastawienie do ludzi i innych zwierząt. Szkoda, że jest taka nieśmiała, ale zyskuje przy bliższym poznaniu niesamowicie. Miałam w swoim życiu już wiele zwierząt, ale tak łagodnego kota jeszcze nie widziałam.

To nie jest fundacyjne imię - tak nazwała kotkę Karmicielka - reklamację zgłosimy;)
 
 
Karolina 
Karolina

Dołączyła: 15 Lip 2018
Posty: 33
Skąd: Poznan
Wysłany: Sob 08 Wrz, 2018 18:39   

Bandziorka wychodzi na balkon i przesiaduje na nim zadowolona, wyleguje się ostatnio na parapecie. Lala niestety znowu ją goni, ale Bandziorka wyczuwa, kiedy agresor śpi i wtedy wychodzi z ukrycia i przebywa swobodnie w przestrzeni mieszkania.
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Pią 14 Wrz, 2018 14:44   

Wczoraj nietypowo Huncwotek biegał po całym mieszkaniu wraz z Sreberkiem. Koty biegały jak takie dwa małe tornada. Raz Huncwot próbował capnąć Sreberko a innym razem Sreberko Huncwocika. Jednak to nie zdarza się często. Niestety ukochana opiekunka Huncwota została już wyadoptowana i jakoś nie możemy znaleźć innej kotki, która zaopiekuje się Huncwotem.
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Nie 16 Wrz, 2018 11:21   

Mamy pozdrowienia z domu Hulanki i Bessie. Koteczki szczęśliwie brykają po całym mieszkaniu. Bessie bardzo lubi siedzieć w szafie. A Hulanka pozwala się głaskać! Nie wiem czy pamiętacie ale Hulanka zawsze była wystraszona i unikała człowieka. Teraz pozwala się głaskać, chociaż tylko na swoich zasadach. Hulance czasem jeszcze się przypomina, że przecież "powinna" się bać. Więc w trakcie głasków nagle przypomina jej się, żeby uciec gdzieś daleko. Mam nadzieję, że za jakiś czas zapomni, że "trzeba" uciekać. Widać, że w nowym domu kotki są szczęśliwe. Z czego bardzo się cieszę.
Hulanka






Bessie






Ostatnio zmieniony przez saszka Nie 16 Wrz, 2018 22:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Pon 24 Wrz, 2018 06:58   

Biedny jest Huncwotek. Odkąd Bessie i Hulanka opuściły dom tymczasowy, Huncwotek nie ma do kogo się przylepić. Widać, ze czasem wpycha się na kanapę do Funcika, ale to już nie to samo. Chciałabym aby Huncwotek poznał swojego przyjaciela, z którym zostałby w przyszłości sparowany do adopcji.
Ostatnio zmieniony przez saszka Sro 26 Wrz, 2018 18:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Karolina 
Karolina

Dołączyła: 15 Lip 2018
Posty: 33
Skąd: Poznan
Wysłany: Sro 26 Wrz, 2018 18:17   

Ostatnio zmieniony przez saszka Sro 26 Wrz, 2018 18:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Karolina 
Karolina

Dołączyła: 15 Lip 2018
Posty: 33
Skąd: Poznan
Wysłany: Sro 26 Wrz, 2018 18:30   

Bandziorka jest w bardzo dobrej formie, jest wesoła, lubi się bawić, przebywa z Kózką cały czas, prztulają się do siebie. Bandziorka jest pozytywnie nastawiona do wszystkich. Jedyny problem to kontakt z Lalą, która jej nie lubi i dokucza jej nadal. Bandziorka jest tak uroczym i dobrym kotem, że nadawałaby się do domu z innymi zwierzętami, a nawet z dziećmi. Nie pozwala się tylko na razie nosić i brać na kolana.
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Pon 22 Paź, 2018 08:18   

Budzę się w środku nocy, jest 3 nad ranem. Po lewej przy poduszce śpi Ida a w nogach po prawej Funcik. Człowiek nie może się dobrze ułożyć we własnym wyrku bo jakoś nas tu za dużo. Jednak po chwili zdaję sobie sprawę, że jeszcze ktoś wkradł mi się na kołderkę. To nikt inny jak sam Huncwot. Funcik położył łapkę na Huncwocie tak, iż wyglądało że Funcik obejmuje Huncwota i przytula go do siebie. Widok przepiękny. A piękniejsze było to, że Huncwot pozwolił się głaskać. Nawet chyba traktorka włączył, ale tego nie jestem pewna bo Idulka tez się przebudziła i zaczęła ćwierkać dopraszając się głasków. Udało mi znaleźć telefon aby uchwycić piękną chwilę kocich uścisków. Robię zdjęcie i….Ida zaczyna barankować, łasić się, ćwierkać…no i zdjęcie rozmazane. Odsunęłam Idę od siebie i znów staram się zrobić zdjęcie i….Ida weszła przed kamerę i zrobiłam zdjęcie jej ślicznego futerka od tyłu (oczywiście z widoczną gwiazdką). Znowu przepędzam Idulkę i szykuję się do kolejnego ujęcia. Tym razem Ida znów próbuje się łasić więc szybko pstrykam zdjęcie i co widać…tulące się dwa burasy miedzy Idulki wibryskami. Czar prysł bo Idulka ruszyła na burasy, te w popłochu zwiały a mnie się łóżko zarwało…
 
 
Karolina 
Karolina

Dołączyła: 15 Lip 2018
Posty: 33
Skąd: Poznan
Wysłany: Sob 27 Paź, 2018 19:31   

Bandziorka powoli zaczyna się dogadywać z Lalą. Z Kózką są nierozłączne, Kózka broni Bandziorki przed Lalą, dlatego Bandziorka staje się silniejsza i trochę mniej boi się Lali.
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Sro 31 Paź, 2018 22:00   

Odebrałam dzisiaj mleczko dla małych kociąt. Większość buteleczki rozlałam między dwa maluszki. Gdy wracałam do kuchni spojrzałam na Huncwocika stojącego pośrodku salonu. Coś mnie tknęło, że żal mi kotka bo nie jest miziasty, boi się ludzi. Jego przyszły los adopcyjny nie wygląda różowo. Często jako ostatni dochodzi do miseczki, gdzie najlepsze kąski zostały już wyjedzone przez bardziej odważne koty. Wykorzystałam moment, że Huncwot był sam w salonie i dałam mu resztę mleczka. Kocurek wszystko wylizał, każdy milimetr miseczki. Widać, że bardzo mu smakowało. Aż łezka zakręciła mi się w oku, że udało mi się sprawić Huncwotowi taką przyjemność. Może jednak ten człowiek nie jest taki zły. Huncwocik, jak myślisz?


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]