Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: saszka
Sro 05 Sie, 2020 09:03
Czuszka i Tupito
Autor Wiadomość
tajga 

Wiek: 42
Dołączyła: 02 Paź 2016
Posty: 352
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 31 Maj, 2018 05:15   

kikin napisał/a:
Neda napisał/a:
zuzk napisał/a:
Tak, KotLand :)

Jaki koszt takiego zestawu? Możesz na priv


ja też jestem ciekawa :oops:


Ja też :wink:
 
 
zuzk 
DŻUNIOR

Dołączyła: 06 Kwi 2017
Posty: 1611
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 12 Cze, 2018 15:42   

Wideorelacja z ostatniego tygodnia

Poza spaniem Czupity spędzają czas głównie na placu zabaw

w przerwach chrupią skrzydełka

Tupito jak zwykle ocieka lukrem

A Czuszka świruska gania za myszą


Na koniec film grozy pt "I wtedy wchodzi Ona cała na czarno"
 
 
zuzk 
DŻUNIOR

Dołączyła: 06 Kwi 2017
Posty: 1611
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 12 Cze, 2018 15:45   

Jak powszechnie wiadomo KRÓLOWA JEST TYLKO JEDNA

na co Tupek reaguje z typowym dla siebie spokojem
 
 
zuzk 
DŻUNIOR

Dołączyła: 06 Kwi 2017
Posty: 1611
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 15 Cze, 2018 18:11   

Tupcio zrobił kolejne podejście do bycia vege. Oficjalnie stwierdził, że woli jednak skrzydełka, co nie zmienia faktu, ze jak się nie ma co się lubi to się lubi zieleninę ; )



Czuszka demonstruje trud kociego życia. Te codzienne mycie, ganianie za myszką, miseczka podstawiana pod nos, rozciąganie na drapaku, wszystko to takie męcząąąące. Eh



Pozy Tupka c.d. ON NAPRAWDĘ TAK SPAŁ, z wyciągniętym peryskopem w postaci tylnej łapki :D



Moje stado pomocników rozpakowuje mi zakupy. Spójrzcie proszę na minę Czuszki. To ten kadr z filmów grozy kiedy w tle słychać "tum tum tum tum" ;)

 
 
zuzk 
DŻUNIOR

Dołączyła: 06 Kwi 2017
Posty: 1611
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 16 Cze, 2018 10:35   

Kilka dni temu byłam świadkiem przełomowego wydarzenia. Późnym wieczorem Łówcio postanowił zebrać się na odwagę i OŚWIADCZYĆ swojej wybrance! Łówć chwycił ją za łapkę spojrzał głęboko w oczy i czekał. Nie jestem pewna czy Czuszka powiedziała TAK, bo niewzruszona po dłuższej chwili po prostu odeszła i zaległa na swoim tronie. Łówć został sam z rozlanym brzuszkiem za chłodnej podłodze. Ehm może kiedyś...







Tupć jak zwykle, tylko spojrzał i ziewnął i zaległ w budce. Sama nie wiem czy z zazdrości czy z zażenowania. Jednym słowem - meh.

 
 
zuzk 
DŻUNIOR

Dołączyła: 06 Kwi 2017
Posty: 1611
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 16 Cze, 2018 10:36   

Czuszka bawi się jak kociak. Trudno uwierzyć, ze ma już 2 latka. Dwa lata, podczas których nikt się nie zakochał w jej mięciutkim błyszczącym futerku i błyszczących zielonych oczkach...

 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 16 Cze, 2018 11:12   

Cudne kotełki :serce:
 
 
zuzk 
DŻUNIOR

Dołączyła: 06 Kwi 2017
Posty: 1611
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 16 Cze, 2018 16:09   

Czuszka się dziś gniewa. Znieważyłam jej wysokość obcinanie pazurków. Czuszka niestety nie przestaje się bać bliskich kontaktów z człowiekiem, dlatego każde złapanie jej w ręce wiąże się z koszmarnym przerażeniem. Od początku postanowiłam nie być wobec niej nachalna bo dama najbardziej lubi gdy zachowuje od niej bezpieczną odległość, dlatego pozwalam jej żyć nieco z boku ale pazury niestety od czasu obciąć trzeba... Dla Czuszki to na tyle traumatyczne przeżycia że potrafi załatwić potrzeby fizjologiczne pod siebie. Dziś nie było inaczej :( Siedzi teraz kruszynka za zasłoną, cała w żwirku bo ukrywała się przede mną w kuwecie i pewnie nie wyjdzie stamtąd przez kolejnych kilka godzin. Nie skusi jej nawet wędka ani smakołyk. Co takiego spotkało ją w przeszłości, że tak bardzo się boi ludzkiej ręki...
Na pocieszenie jednak dodam, że Łówć jak na (niedoszłego) narzeczonego przystało zaległ obok niej i wylizał ubrudzone futerko. Cieszę się, że jej piękna mroczna dusza chociaż w kotach odnajduje spokój.
 
 
zuzk 
DŻUNIOR

Dołączyła: 06 Kwi 2017
Posty: 1611
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 28 Cze, 2018 16:51   

Tupek mnie rozpieszcza. Coraz częściej pozwala mi zanurzać nos w swoim pluszowym futrze i całować łepek <3
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4701
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 29 Cze, 2018 08:51   

zuzk napisał/a:
Tupek mnie rozpieszcza. Coraz częściej pozwala mi zanurzać nos w swoim pluszowym futrze i całować łepek <3



:love: :love: :love:
 
 
zuzk 
DŻUNIOR

Dołączyła: 06 Kwi 2017
Posty: 1611
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 29 Cze, 2018 16:19   

Czupitki są przecudne. Kiedy się pochorowałam czuwali przy mnie zgodnie z resztą stada w dzień i w nocy. Kto by nie chciał takiego zespołu pielęgniarskiego? <3



 
 
zuzk 
DŻUNIOR

Dołączyła: 06 Kwi 2017
Posty: 1611
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 29 Cze, 2018 16:24   

Jak co tydzień zdjęcie kochanków. Żałuję, że nie mogę pozwolić sobie na adopcję kuleczek :( Spójrzcie jak Czuszka patrzy na Ołówka <3 Te przerażone oczka i drżące z nerwów ciałko rozluźnia się tylko gdy on jest blisko...

 
 
zuzk 
DŻUNIOR

Dołączyła: 06 Kwi 2017
Posty: 1611
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 29 Cze, 2018 16:27   

Wieczory to zawsze czas integracji. Jurek nikogo nie zaczepia, Czuszka przede mną nie ucieka. Nic nie daje im tyle radości co łapanie piórek.





 
 
zuzk 
DŻUNIOR

Dołączyła: 06 Kwi 2017
Posty: 1611
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 29 Cze, 2018 16:29   

Czuszka Waleczne Serce vs Ćma :D



Btw to chyba idealny przykład na to, że "kot nie jest głupi, nie wyskoczy przez okno" to bzdura. Co by było gdyby okno było otwarte i nie było w nim siatki...

Pamiętacie Manekin Challenge w wykonaniu Tupitka? Czuszka postanowiła nie być gorsza :D

 
 
zuzk 
DŻUNIOR

Dołączyła: 06 Kwi 2017
Posty: 1611
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 02 Lip, 2018 15:33   

Tupitek bardzo docenia ostatnio moją obecność. Większość czasu spędza przy moim boku, pozwalając mi na miąchanie tego przemiłego futra <3


Momentami ma dosyć, wtedy ostentacyjnie prezentuje pozycję "NIE MÓW DO MNIE TERAZ"

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]