Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: saszka
Sro 05 Sie, 2020 10:03
Czuszka i Tupito
Autor Wiadomość
zuzk 
DŻUNIOR

Dołączyła: 06 Kwi 2017
Posty: 1611
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 06 Lut, 2020 14:53   

Tupitek za to nieźle się ustawił w swoim domu :oops:

 
 
zuzk 
DŻUNIOR

Dołączyła: 06 Kwi 2017
Posty: 1611
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 19 Lut, 2020 17:51   

Czuszka w poniedziałek pozbyła się części zębów, siedziały tak mocno, że pani doktor nieźle się namęczyła. Czuszałke buntuje się na jedzenie tabletek, na tyle, że odmawia śniadania, kiedy próbuje jej ją przemycić. Uparte dziewczę ;)
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 19 Lut, 2020 22:06   

U mnie w takich sytuacjach sprawdza się rozkruszenie tabletki i wymieszanie np. z KalmVetem, a następnie wysmarowanie dziąseł :)
 
 
zuzk 
DŻUNIOR

Dołączyła: 06 Kwi 2017
Posty: 1611
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 17 Mar, 2020 17:23   

Czuszka nadal nie może zdecydować, który buras jest "lepszy"...



 
 
zuzk 
DŻUNIOR

Dołączyła: 06 Kwi 2017
Posty: 1611
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 27 Kwi, 2020 17:44   

Co u mrocznej królewny? Różnie, to znaczy głównie odpoczynek w różnych konfiguracjach.









trójkąty





odgrywanie scen z filmów bollywood



romeo i julia



ale bezpieczeństwo przede wszystkim - odstępy zachowane

 
 
zuzk 
DŻUNIOR

Dołączyła: 06 Kwi 2017
Posty: 1611
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 28 Kwi, 2020 20:14   

randka przy winie :oops:



mój kłębuszek płochliwy <3

 
 
zuzk 
DŻUNIOR

Dołączyła: 06 Kwi 2017
Posty: 1611
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 15 Maj, 2020 17:04   

Czuszka jest u mnie już dwa i pół roku. Przez ten czas nikt nawet o nią nie zapytał. Owszem, Czuszek nie jest miziakiem, na jej zaufanie trzeba pracować, ale czy takie relacje nie są tak samo, a nawet bardziej wartościowe niż inne? Goście w naszym domu, widząc spłoszoną czarną kulkę, nie wierzą, że Czuszka pozwala się czasem dotknąć. Tymczasem królowa sama decyduje kiedy ma ochotę na czułości i kiedy już wystarczy. Czy to nie jest najpiękniejsze futro, jakie ktokolwiek widział?





 
 
zuzk 
DŻUNIOR

Dołączyła: 06 Kwi 2017
Posty: 1611
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 04 Cze, 2020 17:00   

za czym kolejka ta leży?



NIE MÓW DO MNIE TERAZ

 
 
zuzk 
DŻUNIOR

Dołączyła: 06 Kwi 2017
Posty: 1611
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 04 Cze, 2020 17:02   

Czuszka vs bawełniana torba



Jesteś szalona



i momenty też były

 
 
zuzk 
DŻUNIOR

Dołączyła: 06 Kwi 2017
Posty: 1611
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 24 Cze, 2020 11:56   

Wyniki krwi Czuszki się poprawiły, parametry nerkowe i trzustkowe w normie zatem zostajemy na karmie nerkowej :aniolek:
 
 
zuzk 
DŻUNIOR

Dołączyła: 06 Kwi 2017
Posty: 1611
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 28 Cze, 2020 21:00   

Jej uroda mnie rozbraja każdego dnia :serce:



Typowy poranek u kociarza - świeżo uprana (z kociej sierści) narzuta na łóżko, bezmyślnie, przez człowieka rozwieszona do wyschnięcia na krzesłach...



Zgadnijcie co dziewczyny zobaczyły :???:

 
 
zuzk 
DŻUNIOR

Dołączyła: 06 Kwi 2017
Posty: 1611
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 30 Cze, 2020 04:19   

Dziś stała się rzecz niezwykła. Środek nocy, słyszę mruk przy uchu, nie rozpoznaje co prawda w nim mruku żadnego z rezydentów (każdy rozpoznaje koty po głosie, prawda?), ale jestem zbyt zaspana by sprawdzać, kto to. Automatycznie wystawiam rękę, by spełnić swój obowiązek i pomiziać kota, dotykam, jak sądzę, łebka i nie wierzę... Tak obłędnie miękkie futro ma tylko ONA, otwieram oczy i już nie zasypiam. Pierwszy raz w życiu, Czuszka, ułożyła się tuż przy mojej głowie, bez strachu ocierała się, mruczała i nie uciekła po minucie, tylko po trzech ;)

Z jednej strony cieszę się jak dziecko, tymi małymi gestami, Czuszka okazuje mi zaufanie. Doceniam każde wydłużenie sesji mizianek o kilka sekund, każde przespacerowanie się obok mnie bez paniki. Z drugiej strony, akurat teraz, kiedy szuka nowego dt, nie mogę przestać płakać, że tak bardzo ją zawiodę i cała nasza praca nad jej zaufaniem pójdzie na marne.
 
 
saszka 
Babcia Wierzba
Leniwiec Poldek

Dołączyła: 30 Wrz 2015
Posty: 6898
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 30 Cze, 2020 09:33   

zuzk napisał/a:
Z jednej strony cieszę się jak dziecko, tymi małymi gestami, Czuszka okazuje mi zaufanie. Doceniam każde wydłużenie sesji mizianek o kilka sekund, każde przespacerowanie się obok mnie bez paniki. Z drugiej strony, akurat teraz, kiedy szuka nowego dt, nie mogę przestać płakać, że tak bardzo ją zawiodę i cała nasza praca nad jej zaufaniem pójdzie na marne.


Zuzk :hug:
_________________
If cats looked like frogs we'd realize what nasty, cruel little bastards they are. Style. That's what people remember.
 
 
zuzk 
DŻUNIOR

Dołączyła: 06 Kwi 2017
Posty: 1611
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 12 Lip, 2020 19:08   

Deadline zbliża się wielkimi krokami, tymczasem Czuszka...

 
 
zuzk 
DŻUNIOR

Dołączyła: 06 Kwi 2017
Posty: 1611
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 19 Lip, 2020 20:43   

Nie wierzę, że to się stało... po 3 latach, Czuszka miała okazję się zaprezentować i... nie zapeszając, mimo wycofania, kruczoczarne futro skradło serce pewnych ludzi :aniolek:

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]