Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jaggal
Sro 20 Lip, 2022 08:23
Bubu
Autor Wiadomość
crestwood 

Dołączyła: 03 Wrz 2020
Posty: 1182
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 26 Wrz, 2021 09:39   

Na Bubu moja wizyta nie zrobiła większego znaczenia - obserwował mnie ze spokojem od progu, pozwolił się przywitać i dotknąć, od razu szukał mojej ręki. Taki z niego pokojowo nastawiony koci olbrzym :aniolek: Na zdjęciach zwykle patrzy w górę, bo tam była rączka podająca smaczki :lol:

Mina na powitanie:


"Co ty tu ciotka z tym aparatem kombinujesz?"


Moje ulubione ujęcie:
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Czw 07 Paź, 2021 22:08   

Bardzo dziękujemy cioci za zrobienie przepięknych Bubusiowych zdjęć. Chciałabym aby pomogły w znalezieniu kocurkowi domu.
Niestety mieliśmy znów siur na podłodze. To było kilka dni temu. Bubu leżał spokojnie w salonie. Przyszedł młody kocurek i zaczął napadać na Bubusia, który uciekał. Ten młody kocurek to Wojtuś, który jest odchowanym ślepym miotem. Przez to, że chował się sam, nie potrafi delikatnie bawić się z innymi kotami. Mysleliśmy, że zamknięcie Bubu w przedpokoju dobrze mu zrobi, z dala od innego kocura. Obróżka przestała działać jakoś tydzień temu. Podejrzewam jednak, że to nie wina braku obróżki. Bubu po prostu poczuł się odtrącony i dał temu wyraz sikając na środek korytarza. Nowa obróżka i zamykanie Bubu z człowiekiem powinno pomóc. Najsmutniejsze jest to, że obaj Bubu i Wojtuś, dwa czarno-białe kocurki nie są wystarczająco atrakcyjne by ktoś się nimi zainteresował...a każdy chce być kochany...a my mamy więcej kotów niż ludzi w domu...
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Nie 12 Gru, 2021 18:20   

Zbliżają się święta i każdy marzy o tym aby dostać coś pod choinką. Nasz przystojny kawaler też po cichu liczy na to, że kiedyś święty mikołaj go odwiedzi. Gdyby zapytać pana Bubu co chciałby dostać, odpowiedziałby, że nową kuwetę dla kotów ras dużych. W sumie nie musi być nowa. Może została komuś po zmarłym kotku.
Bubu nie jest typowym dachowcem. Jest większy od przeciętnego kota i czasem głowa lub ogon wystają poza kuwetę. Myślę, że komfort w toalecie jest ważny nie tylko dla człowieka ale również dla kota. Czasem się zdarza, że kot jest w kuwecie a kupka ląduje tuż przed kuweta. No i nie można skarcić kotka za to, że się nie zmieścił. Niestety kuweta XXL to koszt ok 200 zł. Ale może się kiedyś zdarzy cud i kotek dostanie większą kuwetkę w prezencie
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Nie 13 Lut, 2022 18:03   

Bubusiek dostał wymarzoną kuwetkę w rozmiarze XXL i teraz już żadna kocia część ciała nie wystaje. Kot ma nawet trochę miejsca, żeby się poobracać, np takie dwa kółka przed zrobieniem siusiu. Jeśli ktoś lubi duże kotki, ale przerażają go zbyt duże typu Norweski Leśny to średnio duży, Pan Bubu, poleca się do adopcji.
 
 
żabcia 

Wiek: 60
Dołączyła: 30 Kwi 2016
Posty: 125
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Nie 03 Kwi, 2022 19:31   

Pan Bubu to już 100-procentowo domowy kotuś. Ostatnio wybrał sobie mój pokój do spania, ba pokój, moje łóżko. Bubuś niestety w całej swej okazałości ładuje się do łóżka i kładzie się w poprzek. A że jest duuuży to zajmuje więcej niż połowę łóżka. Więc jakoś muszę się koło niego wcisnąć, próba zmiany jego pozycji skutkuje potężnym warczeniem.

Ale gdy się obrócę plecami do niego, Bubu tak się układa aby przytulić się plecami do moich pleców. I tak sobie śpimy przytuleni. Raz zdarzyło mi się, że Bubu łaskawie wymasował mi łapkami plecy. Widać sobie zasłużyłam.
_________________
Violetta
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Nie 26 Cze, 2022 21:29   

Wiem, że Bubu przeraża swoją wielkością i nieoczekiwanym pacnięciem czy warknięciem. Ale to bardzo kochany kocurek. Trzeba tylko czasu, żeby to dostrzec.
Bubu chętnie śpi z człowiekiem i towarzyszy mu w chorobie. Czy to nie cudowny towarzysz?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]