Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jaggal
Pią 27 Kwi, 2018 14:17
MANFRED
Autor Wiadomość
Basik 

Dołączyła: 27 Lip 2016
Posty: 635
Skąd: Poznań-Piątkowo
Wysłany: Pon 24 Lip, 2017 10:35   

Dzisiaj Maniuś przytrzymał mi rękę delikatnie chwytając ząbkami, żebym już nie machała tymi szczotkami wokół niego tylko nim się zajęła. Taki jest!
_________________
BB :)
 
 
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Pon 24 Lip, 2017 11:21   

Basik napisał/a:
Dzisiaj Maniuś przytrzymał mi rękę delikatnie chwytając ząbkami, żebym już nie machała tymi szczotkami wokół niego tylko nim się zajęła. Taki jest!


potwierdzam, :tak: :tak: :tak:
 
 
Basik 

Dołączyła: 27 Lip 2016
Posty: 635
Skąd: Poznań-Piątkowo
Wysłany: Pon 31 Lip, 2017 16:17   

Maniuś ma już po kokardę tej lampy na głowie! Ani się podrapać, ani umyć o innych przyjemnościach nie wspominając. Rana pooperacyjna goi się jak na psie, więc jest nadzieja, że ta wątpliwa ozdoba zniknie w środę. Oczyska za to piękne i szukają, wypatrują swojego człowieka - piękna krówka się nam szykuje Fundacjo Kochana ;)

_________________
BB :)
 
 
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Pon 31 Lip, 2017 18:15   

Maniuś :aniolek: :aniolek: :aniolek:
 
 
Basik 

Dołączyła: 27 Lip 2016
Posty: 635
Skąd: Poznań-Piątkowo
Wysłany: Sro 09 Sie, 2017 14:13   

Manfred zwany Maniusiem wreszcie został uwolniony od lampy... w sensie klosza... no kołnierza, który go bardzo denerwował i miał nawet pewne osiągnięcia w zdejmowaniu tegoż "ustrojstwa". Rekonwalescencja przebiega chyba dobrze - kocisko zadowolone i bardzo lubi człowieka :lol: łasić się, podstawiać na drapanko i czochranko - po prostu przylgnąć do człowieka po całości. Futerko już odrasta, choć Maniek wciąż chudy taki, a apetyt dopisuje. Jego współlokatorka Ira wygląda jak pączuś, a on jak wyścigowy kot :roll:
Jedzenie jest ważne i wszystko zjedzone

obliźnięcie

patcze

a moja dupka wygląda tak:
_________________
BB :)
 
 
einfach 

Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 2487
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 09 Sie, 2017 14:21   

a jaki długi ogon!! :shock: :shock:
 
 
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Sro 09 Sie, 2017 14:52   

I piękna morda o jeszcze piękniejszych oczkach.
 
 
Zurha 

Dołączyła: 06 Lip 2017
Posty: 3365
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 09 Sie, 2017 20:54   

Ło matulu, to jest naprawdę kawał zacnego ogona :shock:
 
 
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Czw 10 Sie, 2017 12:47   

Maniusia trza było wykąpać...
Zmiana skórna się przyplątała, pewnie ze stresu...



Po kąpieli chłopaka wytuliłam ręcznikowo i ręcznie :D , co by szybciej wysechł był. Wpadłam na pomysł by mu nie ograniczać ruchów, ale również z racji rehabilitacji girki nie wypuścić na salony. Przygotowałam mu miejscówkę w szafie :: . Polarkowe posłanko + moja ręka + 3h człowieki na wyłączność, chyba = tak mi rób tak mi dobrze :)



Ps.
Zgaduj zgadula - kogo to szafa?
Nagroda - dyżur u Grimalkina :: .
 
 
Basik 

Dołączyła: 27 Lip 2016
Posty: 635
Skąd: Poznań-Piątkowo
Wysłany: Czw 10 Sie, 2017 12:51   

:aniolek: :aniolek: :aniolek:
cierpliwość ponad przeciętną
:serce: :serce: :serce:
_________________
BB :)
 
 
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Nie 13 Sie, 2017 17:00   

Kocie SPA
To już ponad trzy tygodnie od operacji kolana. Także już po odrobaczaniu i odwszołowieniu. Teraz czas na kolejną specjalną kąpiel. Pakujemy Manfreda do transportera i idziemy do najbliższej łaźni publicznej, czyli w tym wypadku domu wolontariusza. Manfred jako uosobienie dżentelmena daje się zapakować do nosidełka bez żadnych protestów. Jako dżentelmen pozwala sobie tylko na mały protest dopiero w wannie. Ale spójrzmy prawdzie w oczy – który kot lubi kąpiel, nawet jeżeli jest to kot dżentelmen. Po kąpieli poddaje się wycieraniu przez łaziebną vel wolontariuszkę. Obleczenie w kolejny ręcznik, leżakowanie na słońcu oraz suszenie w miejscu odosobnienia. Po prostu kocie SPA. Manfred cały czas uważnie wpatruje nam się w oczy. Wielkie, szczere kocie oczy patrzą w nas, czy mogą nam w pełni zaufać ? Czy my widzimy w nim to pełne poddanie się i zaufanie nam?
Jeszcze jedna dawka lekarstw odrobaczających, jeszcze dwa tygodnie rekonwalescencji pooperacyjnej w klatce – by nie mógł chodzić i Manfred będzie gotowy na dom.
Po okresie z dysfunkcyjnym kolanem oraz po czasie rekonwalescencji, Manfred jest wyraźnie szczuplejszy w tylnych łapkach. Mięśnie w nich są mocno osłabione. Teraz przy każdej okazji jest wyjmowany z klatki, by z pomocą człowieka mógł zrobić kilka kroków. Za kilkanaście dni powinien móc już zacząć od nowa normalnie funkcjonować. Ale do tego będzie potrzebował domu i troskliwego opiekuna. Czy znajdzie się chętny, który pomoże Manfredowi bezpiecznie znowu zacząć chodzić?
 
 
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Nie 13 Sie, 2017 20:06   

Po kąpieli jak to w SPA - manicure :D


A potem słoneczne ciepełko ::
 
 
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Czw 17 Sie, 2017 17:55   

Kot idealny - przepiękny, tulaśny, bez agresji :aniolek:

 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1292
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 18 Sie, 2017 18:27   

Manfred to kot idealny. Z każdym dyżurem uwielbiam Go coraz bardziej. Wchodzę do piwniczki a tam Maniuś już czeka i aż hasa z radości, że przyszły człowieki. Najchętniej nie schodziłby z rąk człowieka... Jak tu Go nie kochać?
 
 
BEATA olag 

Wiek: 52
Dołączyła: 17 Sie 2014
Posty: 4939
Skąd: Piątkowo / Poznań
Wysłany: Sob 19 Sie, 2017 17:49   

Co najważniejsze, na czas dyżurów może być wypuszczany z towarzyszką Irą.
Jest tak niesamowicie tym faktem pozytywnie obezwładniony, że nie wiem co najpierw - człowiek, Ira czy tak po prostu bezklatkowo pochodzić po szpitaliku.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]