Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Tiko i Kiko
Autor Wiadomość
jaggal 

Dołączyła: 13 Cze 2015
Posty: 5507
Skąd: Poznań, Winogrady
Wysłany: Sob 15 Maj, 2021 14:15   

trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia!
_________________
A kim to jesteś, rzekł dumny lord, że muszę ci się kłaniać?
Jedynie kotem innej maści, takiego jestem zdania!
W płaszczu czerwonym albo złotym, lew zawsze ma pazury
Lecz moje równie ostre są i sięgną twojej skóry.
 
 
katlus 

Wiek: 45
Dołączyła: 24 Wrz 2018
Posty: 196
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 22 Cze, 2021 07:17   

W końcu po miesiącu polegiwania w łóżku bez sił, udaje się powoli wracać do żywych. Kiko i Tiko to wspaniali opiekunowi w czasie choroby. Zawsze kiedy siadałam w fotelu zaraz znajdowali się obok. Kiko mościł się na kolanach, co też zaczyna się zdarzać też Tiko. Jest jeszcze ostrożny w swoich polegiwaniach ale potrafi się fajnie odprężyć. A zatopienie rąk w te jego puchate futerko to naprawdę niesamowita przyjemność. Dzięki temu futerku zyskał przydomek Puszatek bo jest taki puchaty. Cały czas staram się też poprawić stosunki między chłopakami a moim synem. Bywa różnie. Kiko jak znudzą mu się głaski młodego potrafi odmachnąć się łapką. Z ciekawostek, przez dwie nocki chłopaki robiły w nocy dyskotekę, wchodząc na magnetofon włączały go.







 
 
katlus 

Wiek: 45
Dołączyła: 24 Wrz 2018
Posty: 196
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 13 Wrz, 2021 12:35   

Dawno mnie nie było no ale okres wakacyjny i sporo zajęć..Tiko i Kiko mają się dobrze, w najbliższym czasie wybieramy się ma wizytę kontrolną. Nic złego nie obserwuję ale trzeba zajrzeć do środka bo dawno nie było przeglądu podwozia. Chłopaki przez tydzien były same z rezydentkami i miały opiekę dochodzaca. Nawet dobrze to zniosły. Tiko zrobił się bardzo chłonny pieszczot. Przychodzi podkłada łepek do miziania i głasków, taki duży słodziak





 
 
katlus 

Wiek: 45
Dołączyła: 24 Wrz 2018
Posty: 196
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 06 Paź, 2021 09:14   

W dniu 30 września chłopaki miały wizytę kontrolną u weterynarza. Wczoraj otrzymałam wyniki więc donoszę, iż chłopaki są zdrowe. Jedyny problem to zęby Tiko które niestety trzbea będzię wyrwać, bo wciąż utrzymuje się stan zapalny. Więc kolejny kierunek dentysta... Chłopaki bardzo się wizytą stresowały i dały temu wyraz podczas samego pobytu w gabinecie.







 
 
katlus 

Wiek: 45
Dołączyła: 24 Wrz 2018
Posty: 196
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 13 Paź, 2021 10:31   

W dniu wczorajszym Tiko miał usunięte pozostałe zęby czyli swoje 4 ostatnie kły. Chłopak po powrocie to obraz nędzy i rozpaczy, ogolone łapeczki okrwawione futerko, pysio...biedulek. Polizał jedzonko gdy już mógł jeść i pił sporo wody. Dziś rano chyba był już żywszy. Wczoraj podczas głaskania podsuwał łepek, dziś kładł się i dawał brzusio do miziania, nawet było nieśmiałe miauknięcie. Mam nadzieję ze szybko wróci do formy.
 
 
katlus 

Wiek: 45
Dołączyła: 24 Wrz 2018
Posty: 196
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 04 Lis, 2021 14:30   

Witam po małej przerwie, Tiko po ekstrakcji dość szybko doszedł do siebie, gdyby nie ogolone łapeczki i brak zębiszonów to nie widać że coś się działo. Gościu urzęduje aż miło. 23 października byliśmy na kontorli i Pani Doktor stwierdziła że wszystko jest ok. Pozostała trójca trochę się na niego boczyła bo jakoś nie za fajnie im pachniał, ale stosunki wróciły do normy. Kiko bez zmian okupuje górne partie szafek, urządza sobie mizianki z Leonsją i łapkoczyny z Izaurą.







 
 
Cotleone 
Don Vito & co

Dołączyła: 11 Maj 2015
Posty: 2738
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 05 Lis, 2021 18:36   

Słodziaki :love: i na zdjęciach takie aniołeczki :wink:
_________________
Mruczenie jest bardzo ważne. Mruczenie wygrywa za każdym razem. (T. Pratchett)
 
 
Migotka 
Migotka

Dołączyła: 01 Wrz 2019
Posty: 1612
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 05 Sty, 2022 10:58   

Co słychać u chłopaków?
 
 
katlus 

Wiek: 45
Dołączyła: 24 Wrz 2018
Posty: 196
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 05 Sty, 2022 11:26   

U chłopaków wszystko w porządku wrzuciłam zdjęcia do otagowania i miałam pisać. Święta i sylwester minął nam spokojnie, chłopaki za bardzo nie przejęły się wystrzałami. Rozsmakowały się w prezentach od Mikołaja. Na gwiązdkę pod choinką znalazły nową kuwetę. Oczywiście atrakcją jest obecnie choinka, jak na razie stoi byle do weekendu. Ogólnie w domu sielanka, miłość między Kiko a Leonsją kwitnie, Tiko zakochał się kolanach i częściej wskakuje na ramiona. Bardzo nie lubi tez jak pracuję w domu. Leżakuje mi wtedy na papierach i laptopie.
Zdjęcia podrzucę jak tylko dostanę info ze są gotowe.
 
 
katlus 

Wiek: 45
Dołączyła: 24 Wrz 2018
Posty: 196
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 09 Sty, 2022 12:58   

 
 
katlus 

Wiek: 45
Dołączyła: 24 Wrz 2018
Posty: 196
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 09 Sty, 2022 13:11   







 
 
katlus 

Wiek: 45
Dołączyła: 24 Wrz 2018
Posty: 196
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 26 Sty, 2022 14:12   

Ach ta zima tak długo się wlecze, chłopaki z utęsknieniem spoglądają przez okno i nie mogą się doczekać wygrzewania ciałka na balkonie. Poza tym apetyt dopisuje więc jedzenie 10, samopoczucie 10, gry i zabawy 10, stosunki między kocie 10, stosunki człowiek-kot +10, więc można powiedzieć niczym w 5* hotelu

nie wstaje do wiosny


zimowe wieczory spędzamy tylko tak



więcej nas matka nie miałam..zabrakło miejsca dla Leośki
 
 
katlus 

Wiek: 45
Dołączyła: 24 Wrz 2018
Posty: 196
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 04 Mar, 2022 08:05   

Witajcie, witajcie dawno nas nie było, co tam u nas? a w porządku, leniuchujemy, ćwiczymy jogę i próbujemy zaprzyjaźnić się z małymi człowiekami. Kiko tylko szczerzy się jak mu człowieki małe chcą zrobić mizianko, tylko chwila i juz łapą macha, ten mój koci niewdzięczny braciszek. Ja lubię wyłożyć brzuszek do góry i czekać aż mnie człowieki pomiziają, nawet te małe. Ostatnio znów polubiłem polegiwanie w umywalce, to jest dopiero dzika przyjemność i popatrzeć przez okno, tyle tam się dzieje ale ciepła nie widać. Kiko tylko laski w głowie w sumie tylko Leonsja bo Izaura to taka niedotykalska, a tak jej miło z oczu patrzy..no cóż kobieta zmienną jest.









 
 
katlus 

Wiek: 45
Dołączyła: 24 Wrz 2018
Posty: 196
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 26 Kwi, 2022 07:27   

dziś film pod tytułem " Ja cię myję a Ty nic" w rolach głównych Kiko dżentelmen i Leonsja niewdzięcznica

 
 
katlus 

Wiek: 45
Dołączyła: 24 Wrz 2018
Posty: 196
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 02 Cze, 2022 13:54   

U chłopaków spokojnie życie płynie. Przypływ ciepła spowodował napływ latających obiektów które można poganiać. Poza tym popołudnia i weekendy spędzają na balkonie. Zdrowie dopisuje i apetyty również, ludzie kolana dostępne więc tak naprawdę oprócz własnego człowieka to niczego nie potrzeba.





 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]