Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: saszka
Nie 05 Cze, 2022 16:06
Farin ['], Rod, Trini ['] i Nena
Autor Wiadomość
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1292
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 25 Lut, 2019 19:32   

Ona jest cała absolutnie do pożarcia. Oczywiście, ja jestem ta zła, za to Duży to numer jeden, pozwólcie, że napiszę to jeszcze raz. :diabel:

Rodzio z kolei nie jest w stanie oddalić się ode mnie na więcej niż pół metra. Siedzę na kanapie, piszę ten post, a Rodziulkowski leży tuż przy mojej nodze. :banan:

Dziś w nocy wszyscy nienażarci mieli szalony plan - obudzić mnie i zmusić do śniadanka wcześniej niż standardowo. Oj, niestety zasnęłam i jedzenie było planowo. :palacz:

Moja poducha.

 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1292
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 03 Mar, 2019 20:28   

W ten weekend miałam mnóstwo czasu dla kociastych - Duży pojechał oglądać ludzi, którzy grają na komputerze, a ja miałam cały weekend na pracę i mizianie największych pieszczochów.

Nenusia przeszła samą siebie - wiadomo, nie ma największej miłości, to można potulić się do tej Dużej, ona wcale nie jest taka zła. :wink:

Nenucha przylgneła do mnie plecami i zapadła w mruczący trans. Niestety nie udało się zrobić zdjęcia - bohaterka uciekła przestraszona tym, że nagle zapaliłam światło :D

A tu Królewna zakopana w prześcieradle. :aniolek:

 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4701
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 03 Mar, 2019 22:41   

come-here napisał/a:
W ten weekend miałam mnóstwo czasu dla kociastych - Duży pojechał oglądać ludzi, którzy grają na komputerze, a ja miałam cały weekend na pracę i mizianie największych pieszczochów.


A Rodzik nie chciał jechać z Dużym? Skoro w domu razem oglądają tych, co grają w gry to jak teraz Duży mógł pojechać sam?!
 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1292
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 04 Mar, 2019 20:59   

Rodzio wolał zostać ze mną - mnie bardziej lubi :P
 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1292
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 10 Mar, 2019 20:28   

Rod zamordował już wszystkie myszki z naszego domu - dziś zaczął podrzucać sobie otwarcie plastikowe otwarcie od soku (bez obaw, nie ma możliwości, aby je pożarł). Piski, krzyki i nawoływanie Nenusi - czy siostra mogłaby opuścić brata w takiej chwili? Oj nie ;)

Kociaści mają również nową metodę budzenia Dużych rano - wchodzą na toaletkę znajdującą się obok łóżka i przeprowadzają nalot - iście bombowy. Dziś Rodzio bardzo intensywnie przeglądał się w lustrze, bowiem strącił stojący na toaletce balsam do ciała. :diabel:

ps. może chciał się nasmarować ? :lol:
 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1292
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 17 Mar, 2019 20:50   

Coduś dał się oczarować naszej niedźwiedziowej pięknisi, popatrzcie sami...



Natomiast Rodzik robi to, co kocha najmocniej - oddaje się konsumpcji :D

Ostatnio zmieniony przez jaggal Nie 17 Mar, 2019 20:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1292
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 24 Mar, 2019 20:08   

Kot w stanie ciekłym - Rodzisław wspaniały...

 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1292
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 31 Mar, 2019 22:56   

Kolejny weekend, kolejne święto - dzień krojenia mięska. Uwinęliśmy się z Dużym w ekspresowym tempie, śmiem twierdzić, że wiecznie głodne bestie również miały w tym swój udział. Oczywiście Rodzisław piękny po napełnieniu brzuszka zaczął bawić się kawałkiem mięsa, który ostatecznie wrzucił na suszarkę z praniem. NO CÓŻ...
 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1292
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 11 Kwi, 2019 19:10   

Kociaste zawsze wiedzą, jak poprawić mi humor. Leżę pod kocem, głowa boli, a Rodziobak (tak, mamy nową ksywkę) twardo obok mnie. Oby być bliżej. Oby nie odsunąć się od człowieka na więcej niż 10 centymetrów. Dodatkowo Rodzio dał dziś mały pokaz nieładnego zachowania - aż rezydentka się wkurzyła i owarczała delikwenta... Nenusia natomiast zakopała się dziś w kanapie tak głęboko, że przestraszona szukałam pannicy dobre 15 minut. Hmm, a jakie było zdziwienie, jak wyleciała z piernatów ;)

Rod - ale jak to nie ma kolacji?

 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1292
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 28 Kwi, 2019 23:03   

Dziś zastanawialiśmy się, gdzie był Rodzik, kiedy rozdawano rozum ;) Stawiamy na to, że na pewno rzucał się na jakieś mięsko. Siedzę sobie, siedzę, a Rodziobak wskakuje na taborecik i zaczyna się wydzierać. Czyżby muszka? No nic nie widać... Podsadzam Jegomościa, aż tu nagle ... Rodzio myślał, że gwoździk, na którym wisi kalendarz to robaczek. I jak tu Rodziolka nie kochać?
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4701
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 29 Kwi, 2019 06:58   

come-here napisał/a:
Dziś zastanawialiśmy się, gdzie był Rodzik, kiedy rozdawano rozum ;) Stawiamy na to, że na pewno rzucał się na jakieś mięsko. Siedzę sobie, siedzę, a Rodziobak wskakuje na taborecik i zaczyna się wydzierać. Czyżby muszka? No nic nie widać... Podsadzam Jegomościa, aż tu nagle ... Rodzio myślał, że gwoździk, na którym wisi kalendarz to robaczek. I jak tu Rodziolka nie kochać?


słodki brządc ::
 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1292
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 01 Maj, 2019 19:41   

Nieco urwisowaty, ale to ten rodzaj urwisa, który kocham najbardziej! :diabel:
 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1292
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 05 Maj, 2019 21:33   

Nena, czyli Jej puchatość ostatnio bardzo się wystraszyła. Kto to widział, żeby jacyś kurierzy dzwonili domofonem i przychodzili z paczkami ... Pannica udała się na swoje standardowe miejsce obserwacji (za biurko) i czekała, aż obcy odejdą spod drzwi. Dodatkowo Duzi wymyślili sobie, że z okazji święta Dużej zamówią sobie pizzę - no i znowu ten domofon. To jakieś dziwne wynalazki, a Nenula najbardziej lubi spać przytulona do brzucha Dużego - czyżby tam było najbardziej miękko? :diabel:
 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1292
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 12 Maj, 2019 18:57   

"No ale o co Ci chodzi, poznosiliście jakieś kartony, w dodatku mają jakiś taki fajny wkład. Przepraszam, czy już naprawdę nigdzie nie mogę wejść???????"




"Oki. Tu też jest wygodnie" ;)

 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1292
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 19 Maj, 2019 20:12   

Po każdym wyjeździe kociaki nie odstępują nas na krok. Rodzio generalnie niechętnie opuszcza moje kolana, po chwili biegania zaczyna się pisk oraz nawoływanie - "Człowieku, teraz się tulimy".

Oprócz miziania jest jeszcze nowa atrakcja - robot sprzątający. Po latach spędzania ogromnej ilości czasu na normalnym odkurzaniu (a przecież można go było spożytkować na głaskanie, tak?" Duzi sprawili sobie ułatwiacz życia. Rodzik też go niezmiernie polubił, po włączeniu melduje się tuż obok.

Drzemka?

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]