Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: saszka
Nie 05 Cze, 2022 16:06
Farin ['], Rod, Trini ['] i Nena
Autor Wiadomość
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 09 Sie, 2020 19:24   

Bidulka.
A wiadomo, co było przyczyną?
Jakiś stres, czy coś innego?

Trzymam kciuki za powrót do zdrowia!
 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1292
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 11 Sie, 2020 22:19   

Nie wiemy do końca... Pannica dostaje również delikatne uspokajacze. Teraz chuchamy i dmuchamy jeszcze bardziej :)
 
 
Misia 
PRAWO / złoty wolo

Dołączyła: 04 Lut 2019
Posty: 586
Skąd: Rydzyna
Wysłany: Sob 10 Paź, 2020 13:37   

Jak się miewają Rod i Nena?
 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1292
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 18 Paź, 2020 12:55   

Witamy po długiej przerwie!!! Te ludzie to czasem po prostu nie myślą o tym, że tutaj tyle osób czeka na wieści od najpiękniejszych czarnych kotków na świecie.

Nenusia była na wizycie u nefrologa - wszystkie problemy zdrowotne biorą się niestety ze stresu, bo badania wyszły całkiem nieźle. Zmieniliśmy nawet detergent do mycia kuwet na bardzo delikatny, królewna nawet dostała obróżkę feromonową, ale kiepsko się w niej czuła. Stosujemy suplementy wspierające układ moczowy i specjalną karmę. Ostatnio wszystko jest w porządku, co barrrrrrrrrdzo nas cieszy. :banan:

A Rodzio jak to Rodzio - poluje na myszki, kocha człowieka ponad wszystko i jest najbardziej ciekawskim kotem na świecie. :diabel:
 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1292
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 09 Lis, 2020 20:56   

Brakuje mi dobrego dymka do tego zdjęcia ;) Czy Tobiś jednoznacznie pokazuje, że jest głodny? :)




A teraz wszyscy czekają na posiłek, biedne koteczki :diabel:

 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1292
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 17 Lis, 2020 20:13   

A tak wygłodniałe kociaki wyglądają z innej perspektywy :D i bądź tu mądry i daj każdemu po równo :D



A Rodzio, nasz chłopaczek-uszaczek potrafi ustawić się w każdej sytuacji. Tutaj po raz kolejny przejął moją poduszkę pod nogi.



Worek po żwirku? Bez problemu może służyć jako legowisko.

 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1292
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 22 Lis, 2020 22:13   

Witam serdecznie, czy Jolanta jest w domu? :)



Nie ma? To ja poleżę i poczekam. :palacz:

 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1292
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 07 Gru, 2020 22:59   

Kto się stęsknił za pięknotami?



 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1292
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 20 Gru, 2020 13:14   

Jak to pracujesz? Co to znaczy? A kto będzie głaskał kota?



Do boju!

 
 
Cotleone 
Don Vito & co

Dołączyła: 11 Maj 2015
Posty: 2732
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 20 Gru, 2020 20:03   

Padam :lol: Czołgista wymiata.
_________________
Mruczenie jest bardzo ważne. Mruczenie wygrywa za każdym razem. (T. Pratchett)
 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1292
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 04 Sty, 2021 20:08   

Ach, ten nasz czołgista skradł serce niejednej kocicy ;-) Przyznam szczerze, że koty korzystają z czołgu, jak im się zachce, za to zwykły karton niezmiennie robi furorę. No cóż już taki koci świat.

Rodzio i Nena nie chcieli z nami rozmawiać w Wigilię, chyba uznali, że nie jesteśmy wystarczająco dobrymi kompanami do rozmowy.

Ze względu na panującą aurę lubię sobie siedzieć pod kocem. Kocem zaś jest niezwykle często zainteresowany nasz uszasty przystojniak, w takim układzie mam dwa koce - jeden zwykły i jeden Rodzikowy. A spróbuj się człowieku poruszyć!
 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1292
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 11 Sty, 2021 23:08   

Rodzik tak się najeździł tym czołgiem, że aż się zasmarkał. Bidulek zaczął troszkę gorzej oddychać, smarka, także wkroczyłam z działaniem. Częstsze inhalacje zdecydowanie pomogły, właśnie skończyłam kolejną. Od razu widać, że Uszak ma się lepiej. Może na przykład poznać po tym, że przypadkowe cmoknięcie w okolicach szafki z jedzeniem spowodowało, że Rodzik zmaterializował się w ciągu ułamka sekundy. Czy to przypadek? Wszyscy wiemy, że nie. :aniolek:
 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1292
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 28 Sty, 2021 21:46   

A co to za piękny plażowicz?



Czy tylko ja jestem zakochana w tych uszach? :aniolek:

 
 
Nasta 
Nasta

Dołączyła: 17 Gru 2020
Posty: 99
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 31 Sty, 2021 11:40   

Musisz uważać co mówisz, bo z pewnością z takimi uszkami wszystko super słyszy! :D
 
 
come-here 

Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 1292
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 22 Lut, 2021 21:24   

Ależ oczywiście, że wszystko słyszy - zwłaszcza jeśli ktoś w domu otwiera puszkę albo (ohohoho!) kroi mięso. Wtedy Rodzisław Wielki Pierwszy mknie z prędkością światła.

Zadziwiające jest to, jak Rodzio wyczuwa, kiedy mam spadek formy fizycznej. W takie dni zawsze zasypia tuż obok mnie i uspokaja miarowym oddechem. Prawdziwy koci pielęgniarz. :aniolek:

Za to Nenka nie ustaje w wymyślaniu nowych form wymuszania przysmaków. Z racji tego, że pracuję z domu, zawsze kiedy nadchodzi pora posiłku, nieustraszona wojowniczka rusza do walki - oj, zaciekłości niejeden mógłby się od Nenusi uczyć. :diabel:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]