Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Eli
Autor Wiadomość
saszka 
Babcia Wierzba
Leniwiec Poldek

Dołączyła: 30 Wrz 2015
Posty: 6882
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 30 Lip, 2018 11:55   

A co Eli jadła dotychczas? Może wystarczy ograniczenie porcji (np. oszukując na objętości poprzez dodawanie wody, by brzuszek czuł się pełen)?
_________________
If cats looked like frogs we'd realize what nasty, cruel little bastards they are. Style. That's what people remember.
 
 
Ada 

Dołączyła: 17 Gru 2014
Posty: 203
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 02 Sie, 2018 11:58   

Ona je mięcho surowe bo uwielbia i mimo braku wielu zębów radzi sobie świetnie :) A mokre je Mac's a tam tylko 5,6 % tłuszczu
_________________
ada
 
 
Ada 

Dołączyła: 17 Gru 2014
Posty: 203
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 29 Sie, 2018 17:25   

Elunia byla na kontroli u pani doktor. Znowu ma tez bebzol duży. Miała USG i RTG i wszystko ok. Eliś jest poprostu obżartuchem strasznym. Fakt - zje swoją porcję a potem wyjada moim kotom... Mało tego. Ostatnio dorwała się do zapakowanego chleba chrupkiego, rozwalila opakowanie i wygryzła narożniki chleba. Wczesniej wykradła mi biszkopta i tez trochę obgryzła. A raz ukradła mi z talerza kapustę kiszoną podsmażaną i zjadła z apetytem !
I jak tu takiemu smakoszowi wydzielać żarcie ? :)
Ale żeby nie bylo tak wesoło, niestety nawraca zapalenie dziąseł i konieczne będzie usunięcie pozostałych 2 trzonowców. Za to z przodu ząbki i kły Eli ma jak modelka :)

Upały wszystkie koty u mnie znosiły żle i chłodziły się na mokrym ręczniku - a tak Eli :)



Jest przesłodka, jak się ochłodziło to wlazi pod kołdrę i śpi ze mną :)

_________________
ada
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17269
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 29 Sie, 2018 23:29   

Domagamy się więcej Eli :serce:
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
saszka 
Babcia Wierzba
Leniwiec Poldek

Dołączyła: 30 Wrz 2015
Posty: 6882
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 02 Paź, 2018 07:28   

Morri napisał/a:
Domagamy się więcej Eli :serce:


Zdecydowanie ;>
_________________
If cats looked like frogs we'd realize what nasty, cruel little bastards they are. Style. That's what people remember.
 
 
Ada 

Dołączyła: 17 Gru 2014
Posty: 203
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 03 Paź, 2018 17:57   

Elusia miala w piątek usunięte reszte trzonowców :( mam nadzieje, że to na stałe zatrzyma nawracające zapalenia dziąseł. Zabieg zniosła świetnie i oczywiście rozwalone dziąsła po zabiegu zupełnie jej nie przeszkadzały w jedzeniu. Obżartucha :)

Miała tez wizyte przedadpcyjną na której jak to ma w zwyczaju nie zaprezentowała sie wcale. Wlazła na szafe i sobie obserwowała sytuacje. Szkoda bo fajni ludzie przyszli. Przyszły domek może ją poznać chba tylko przez to forum...

Bo to słodkie i wielce zabawowe kocie :)

https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be
_________________
ada
 
 
Ada 

Dołączyła: 17 Gru 2014
Posty: 203
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 17 Paź, 2018 10:07   

Elunia się pochorowała i na razie nie wiemy na co :(

Przestała jeść w niedziele a to u niej coś niespotykanego, była osowiała i nie chciał się bawić.

Wczorej byłam z nią u wetki. Temp. 39,7 stopni, spięty brzuszek. Dostała kroplówkę i leki. Dzisiaj będą wyniki. Ale już widać poprawę bo zjadła śniadanko.

W sobotę mieliśmy w domu przygodę, nie wiem czy miała wpływ na zdrowie Eli.
Wyobraźcie sobie, ze moja rezydentka przyniosła mi do łózka martwą ryjówke ! Mieszkamy na 2 piętrze wiec chyba weszła po murze. Nie wiem, które z kotów upolowało tę ryjówkę bo nie było mnie wówczas w domu. Może Eli ?
_________________
ada
 
 
Ada 

Dołączyła: 17 Gru 2014
Posty: 203
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 21 Paź, 2018 21:04   

U Elusi duzo lepiej, przebadana krew i ocz, zrobione USG i nic bardzo niepokojącego nie bylo. Od wtorku do piątku codziennie u weta. Kroplówki. Pomógł antybiotyk choc nadal nie wiem co jej tak naprawde było ...

Tutaj fotka u weta. Była bardzo dzielna w czasie badań, nawet pobieranie moczu z pęcherza zniosła ze spokojem.



A tutaj filmik jak opiekuńcza jest Eli i dba o futerko rezydentki :)

https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be
_________________
ada
 
 
Ada 

Dołączyła: 17 Gru 2014
Posty: 203
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 24 Paź, 2018 19:32   

Koteczka już zdrowa i znowu dokazuje z Maciusiem :) Znowu też żre jak koń ......
_________________
ada
 
 
Ada 

Dołączyła: 17 Gru 2014
Posty: 203
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 12 Lis, 2018 21:22   

Gonitwy z Małym Maciusiem sprawiją, że brzuszek Eli nie jest już taki duży. Wzrusza mnie jej opiekuńczość z jaką traktuje młodego. Stale uważa, że jest niedokładnie umyty i z czułością myje mu futerko. Ale są tez chwile zapasów i krzyki. Po gonitwach wszystko między nimi dalej jest ok :)

Nieraz tak siedzi i patrzy z góry na mnie... o co jej chodzi ? :roll:

_________________
ada
 
 
Ada 

Dołączyła: 17 Gru 2014
Posty: 203
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 09 Gru, 2018 20:07   

Eluśka, cudna filigranowa koteczka z pomocą małolata Małego Maciusia straciła swój brzuchol ! Nie ma to jak młody przyjaciel ::

Teraz jest szlankowna, pełna wigoru i zawsze ma co robic bo młody wymaga stalej atencji, opieki i czułości :)

Maciuś mimo,że większy od niej traktuje ją jak mamusie czyli z należnym szacunkiem choć czasem jak nastolatek bywa zlośliwy i napastliwy. Elunia znosi to z doswiadczeniem dojrzalej mamy choc nigdy mamą nie była !

Cudnie jest ich obserwować.
_________________
ada
 
 
Ada 

Dołączyła: 17 Gru 2014
Posty: 203
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 17 Gru, 2018 17:03   

LOVE :)

https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be
_________________
ada
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 17 Gru, 2018 17:05   

Jakie słodkie! :)
 
 
Ada 

Dołączyła: 17 Gru 2014
Posty: 203
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 20 Gru, 2018 03:42   

Hmmmm, dlugo wierzylam ze jej nie będzie......

ale Eli mi jednak uswiadomila, że przylazla wrrrr

_________________
ada
 
 
saszka 
Babcia Wierzba
Leniwiec Poldek

Dołączyła: 30 Wrz 2015
Posty: 6882
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 25 Sty, 2019 12:40   

Co u Eli? :)
_________________
If cats looked like frogs we'd realize what nasty, cruel little bastards they are. Style. That's what people remember.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]