Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Eli
Autor Wiadomość
cuda.wianki 

Dołączyła: 21 Lis 2023
Posty: 22
Skąd: Poznań Grunwald
Wysłany: Nie 21 Sty, 2024 22:09   



Eli to - na razie - nieśmiały i spokojny kotek. Póki co, po dwóch tygodniach w domu tymczasowym, woli przebywać w bezpiecznej odległości od człowieka, ale smaczki i wędka zdają się solidną kartą przetargową. Akceptuje głaski choć bez większego entuzjazmu. Czekamy na rozwinięcie akcji:)
_________________
Lena
 
 
miyazawa 

Dołączyła: 29 Cze 2017
Posty: 1026
Skąd: .......
Wysłany: Pon 22 Sty, 2024 00:57   

Kochane z niej burasiątko 😻 Przeprowadzka dla niej i dla Maciusia była ogromną zmianą, więc minie jeszcze trochę czasu nim oboje poczują się w 100% pewnie. Cierpliwość, czas i przez żołądek do serduszka 🤞
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 22 Sty, 2024 20:40   

Tak, Eli to bardzo wrażliwa koteczka :(
A jak z jedzeniem i kuweta? Wszystko ok na tym polu?
 
 
miyazawa 

Dołączyła: 29 Cze 2017
Posty: 1026
Skąd: .......
Wysłany: Wto 23 Sty, 2024 20:57   

Si, one obydwa to łasuchy więc z jedzeniem i kuwetkowaniem na szczęście nie ma problemu.
 
 
saszka 
Babcia Wierzba
Leniwiec Poldek

Dołączyła: 30 Wrz 2015
Posty: 6900
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 24 Sty, 2024 23:36   

Jak miło móc pytać i otrzymywać odpowiedzi :aniolek:
Trzymam kciuki za futerka oraz zmiany na lepsze!
_________________
If cats looked like frogs we'd realize what nasty, cruel little bastards they are. Style. That's what people remember.
 
 
Ada 

Dołączyła: 17 Gru 2014
Posty: 204
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 26 Sty, 2024 19:22   

Jeżeli po tak krótkim czasie daje się głaskać to jest super! Ona jest bardzo delikatna i potrzebuje czasu. Cieszę się że chętnie się bawi i je.
_________________
ada
 
 
cuda.wianki 

Dołączyła: 21 Lis 2023
Posty: 22
Skąd: Poznań Grunwald
Wysłany: Sob 03 Lut, 2024 20:21   

Eli zrobiła ogromne postępy w ciągu ostatnich dwóch tygodni ;) jest bardzo ciekawska i chętna do zabawy, wykazując przy tym instynkt prawdziwego łowcy. Gdy poluje na latające piórko to na śmierć i życie - a potem najchętniej by je zjadła. Prawdziwy przełom nastąpił podczas próby przekupienia smaczkiem - Eli nie tylko pozwoliła się dotknąć, ale do tego zaczęła mruczeć! Od tamtej pory głaski są stałym rytuałem dnia :)
_________________
Lena
 
 
cuda.wianki 

Dołączyła: 21 Lis 2023
Posty: 22
Skąd: Poznań Grunwald
Wysłany: Nie 04 Lut, 2024 14:40   

_________________
Lena
 
 
cuda.wianki 

Dołączyła: 21 Lis 2023
Posty: 22
Skąd: Poznań Grunwald
Wysłany: Nie 04 Lut, 2024 14:48   

_________________
Lena
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 08 Lut, 2024 02:32   

Super! 😍😍😍
Nie spodziewałam się, że Eli tak szybko odnajdzie się w nowym miejscu. Chyba dobre fluidy panują w mieszkaniu ❤
A jak u niej kwestie zdrowotne?
Też była u weta, czy na razie jeszcze nie?)
 
 
cuda.wianki 

Dołączyła: 21 Lis 2023
Posty: 22
Skąd: Poznań Grunwald
Wysłany: Pią 23 Lut, 2024 22:05   

Po chwilowej rozłące, Eli powraca z kolejnymi sukcesami - dziś po raz pierwszy sama przyszła po głaski! Niestety ma problemy z pogrubioną ścianą jelit, w związku z czym jest na kuracji, a za 3 tyg czeka ja kolejna wizyta u lekarza. Mimo to widzę, że jest zdecydowanie bardziej zrelaksowana. Mruczy, gdy się ją głaszcze i wtula głowę w rękę :)
_________________
Lena
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 02 Mar, 2024 19:34   

Dużo zdrówka dla Eli! Trzymam kciuki za nią!
 
 
Ada 

Dołączyła: 17 Gru 2014
Posty: 204
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 05 Mar, 2024 19:02   

Tak ona właśnie tak okazuje wdzięczność, wtykając główkę w dłoń. Bardzo mnie cieszy, że tak pięknie się w nowym domku odnalazła i to jest dla mnie najważniejsze. Mi osobiście jest trochę przykro, że nowy dom mimo moich próśb w wiadomościach prywatnych nie odpisuje. Cóż może taki los byłych domów tymczasowych. Ale to dla mnie smutne bo tyle lat byłam domem dla Eli i Maciusia
_________________
ada
 
 
saszka 
Babcia Wierzba
Leniwiec Poldek

Dołączyła: 30 Wrz 2015
Posty: 6900
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 06 Mar, 2024 19:13   

Ado, zrozumiałym jest, że jako dawny dom tymczasowy interesujesz się losem swoich byłych podopiecznych. To jest ok. Wysyłanie wiadomości prywatnych do nowego DT również jest ok. Co nie jest ok, to pisanie na forum komentarzy strofujących za brak odpowiedzi.

Jak być może pamiętasz, wolontariusze zobowiązani są do prowadzenia wątku kota i aktualizowania go raz na dwa tygodnie. Wątek jest otwarty i można w nim zadawać pytania. Podobnie jak pod postami na FB czy Insta. Odpisywanie na osobne PW nie jest obowiązkiem DT i wynika tylko i wyłącznie z jego dobrej woli. Nasi wolontariusze są mocno obciążeni zadaniami, więc wymaganie od nich dodatkowego zaangażowania i robienie publicznie uwag, kiedy nie mogą/nie chcą spełnić czyichś prywatnych oczekiwań, nie jest w porządku.

Mając na względzie, jak często osoby działające wolontariacko spotykają się z roszczeniową postawą, zmuszaniem do aktywności ponad siły i szantażem emocjonalnym w przypadku stawiania granic, Twój wpis odbieram jako naruszenie tychże granic. Proszę, byś więcej nie pisała w podobnym tonie oraz uszanowała prywatności DT cuda.wianki.

Jeśli nie zastosujesz się do mojej prośby, będę zmuszona wyłączyć Ci możliwość wysyłania wiadomości prywatnych, a dalej - zablokować konto.

Oczywiście serdecznie Cię zachęcam do śledzenia wątków Eli i Małego Maciusia oraz podpytywania o nich, ale bez wywierania presji na aktualnym DT.
_________________
If cats looked like frogs we'd realize what nasty, cruel little bastards they are. Style. That's what people remember.
 
 
cuda.wianki 

Dołączyła: 21 Lis 2023
Posty: 22
Skąd: Poznań Grunwald
Wysłany: Pią 15 Mar, 2024 21:14   

Eli była wczoraj u weterynarza! Przerażenie było gigantyczne, ale zniosła wszystko bardzo dzielnie:) Niestety są podejrzenia problemów z jelitami, Eli dostała nowe leki i za miesiąc kolejna wizyta.
Otwiera się coraz bardziej i bardziej, nawet zaczęła sama przychodzić do łóżka po głaski:) Chętnie wchodzi pod kołdrę, kładzie się przytulona obok mnie i zasypia.
_________________
Lena
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]