Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: brynia
Nie 05 Lis, 2017 23:28
Mocek i Supcio
Autor Wiadomość
zuzk 
DŻUNIOR

Dołączyła: 06 Kwi 2017
Posty: 1611
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 09 Wrz, 2017 17:55   

Mocuś to gremlinoszczurek, w którym wszyscy się zakochują ;- ) A Supcio to prawdziwy elegancik - spójrz na ten wąsik, białą koszulę, skarpetki na przednich łapkach i kolanówki na tylnych : D
 
 
saszka 
Babcia Wierzba
Leniwiec Poldek

Dołączyła: 30 Wrz 2015
Posty: 6882
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 09 Wrz, 2017 18:05   

Mocuś przypomina mi trochę Banshee :) U niej też było podejrzenie wad rozwojowych, bo taka malutka i w ogóle, ale wszystko szczęśliwie jest ok, więc mam nadzieję, że w przypadku Mocusia też będzie.

Co do Supcia - no widzę, widzę i się zachwycam bardzo! :D
_________________
If cats looked like frogs we'd realize what nasty, cruel little bastards they are. Style. That's what people remember.
 
 
Nadira 
Szatan wcielony

Dołączyła: 05 Paź 2013
Posty: 3974
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 09 Wrz, 2017 18:53   

Jak możecie! Mocuś jest przecudownie słodki!!!! I Piękny!!! I taki maciuni i w ogóle, że mogłabym go schrupać :3
 
 
saszka 
Babcia Wierzba
Leniwiec Poldek

Dołączyła: 30 Wrz 2015
Posty: 6882
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 09 Wrz, 2017 20:25   

Jest - jak to się mówi? - niestandardowej urody? :P
_________________
If cats looked like frogs we'd realize what nasty, cruel little bastards they are. Style. That's what people remember.
 
 
zuzk 
DŻUNIOR

Dołączyła: 06 Kwi 2017
Posty: 1611
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 09 Wrz, 2017 20:25   

saszka napisał/a:
Jest - jak to się mówi? - niestandardowej urody? :P


Uroda dla koneserów ;- )
 
 
agula.s 

Dołączyła: 08 Gru 2016
Posty: 378
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 10 Wrz, 2017 08:52   

Ja ram nie wiem o czym Wy mowicie. On jest piekny. I koniec. ::
 
 
Marianna 

Dołączyła: 10 Lut 2017
Posty: 1027
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 10 Wrz, 2017 10:21   

agula.s napisał/a:
Ja ram nie wiem o czym Wy mowicie. On jest piekny. I koniec. ::

Dokładnie tak :love: prześliczny
_________________
Hemingway mawiał: „Posiadanie jednego kota prowadzi do posiadania następnego”, dlatego też z Marianną i Kreską gościliśmy Izaurę i Leonsję, a wcześniej Dramata Niezłomnego oraz Kostka
 
 
zuzk 
DŻUNIOR

Dołączyła: 06 Kwi 2017
Posty: 1611
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 14 Wrz, 2017 15:36   

SuperMocni z przytupem wkroczyli na salony, jak przystało na małych bohaterów ;- )
Są uroczy i przezabawni, biegają ile sił w nogach od pokoju do pokoju, po czym padają nagle i śpią jak zabici. Mocuś jeszcze nieco niezdarny, Supcio za to najodważniejszy z odważnych. Oboje chętnie zasypiają na ludzkich kolanach załączając przy tym, niezwykle głośne, jak na tak małe ciałka traktorki :aniolek: Supcio z dumą prezentuje swój biały brzuszek, nastawiając do miziania, a Mocuś dzięki swoim niewielkim rozmiarom idealnie wpasowuje się w przestrzeń obok szyi, układają do snu na ludzkim barku <3

Ostatnio zmieniony przez zuzk Pią 15 Wrz, 2017 17:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
zuzk 
DŻUNIOR

Dołączyła: 06 Kwi 2017
Posty: 1611
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 15 Wrz, 2017 17:03   

Mocuś to przylepka nie z tej ziemi, zasypia tylko z człowiekiem przy boku, ułoży się dosłwnie wszędzie, na klatce piersiowej, kolanach, czy w kroku, nie ma znaczenia, byle blisko :love:
Jest przezabawny, kiedy w jednej sekundzie nagle pada ze zmęczenia, śmiejemy się, że w tak małym ciałku mieści się niewielka bateryjka i szybko się rozładowuje ;- )




Supcio, ah ten urwis, jeśli istnieje coś takiego jak kocie adhd - to Supcio jest książkowym przykładem, czasami mamy wrażenie, że sam nie ogarnia poziomu swojej energii :D
Mały bohater jest zawsze gotowy by kogoś złapać za ogon :spadam:

Ale kiedy padnie to przybiera pozy równie książkowe :D

No to pjona :bye:
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4701
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 15 Wrz, 2017 20:48   

co za słodycz!!
 
 
zuzk 
DŻUNIOR

Dołączyła: 06 Kwi 2017
Posty: 1611
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 18 Wrz, 2017 19:30   

SuperMocni są fantastyczni :D Mocuś ten gremlinek całym swoim ciałkiem krzyczy "ZAOPIEKUJ SIĘ MNĄ" przez co wzbudza instynkt kocierzyński dosłownie w każdym, kto na niego spojrzy :love: Jest absolutnie rozczulający, wdrapuje się na kolano każdemu kto tylko przysiądzie na kanapie, i włącza traktor już po pierwszym głasku. Supcio urwis za to rozbraja urodą i poziomem energii. Jest zabawny w każdej sytuacji, gdy śpi przybiera niewiarygodne pozy, gdy biega niezdarnie potyka się o własne nogi, potrafi godzinami z pełnym zaangażowaniem machać łapką przy wiszącej zabawce. Typowy dzień wygląda tak: Mocuś mocno śpi a Supcio super rozrabia :aniolek: :diabel:
 
 
Zurha 

Dołączyła: 06 Lip 2017
Posty: 3365
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 18 Wrz, 2017 20:41   

Potwierdzam, chociaż Supcio to ideał rozkosznego kociaka, Mocek wzbudza silną chęć opieki.
 
 
zuzk 
DŻUNIOR

Dołączyła: 06 Kwi 2017
Posty: 1611
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 19 Wrz, 2017 04:57   

Otwieram dziś oczy, przede mną stoi Mocek i oczom nie wierzę, jak on rośnie z każdym dniem, daję słowo, że gdy zasypiałam wczoraj był mniejszy :lol: Dotykam jego futerka a ono choć nadal wyrudziałe stało się bardziej miękkie, PRZEZ JEDNĄ NOC! To niesamowite jak każdy dzień ma znaczenie, bo ja wciąż mam przed oczami obraz tej małej nędzy przez którą ryczałam 3 noce.
 
 
zuzk 
DŻUNIOR

Dołączyła: 06 Kwi 2017
Posty: 1611
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 19 Wrz, 2017 14:13   

Nasz gremlinek kochany :love:


Często pada niespodziewanie w trakcie zabawy, tutaj zanurkował prosto w dziurę :D


Supcia "wyraz twarzy" nas totalnie rozbraja :lol:

No i pozy w trakcie snu :serce:
 
 
Eva 

Wiek: 39
Dołączyła: 23 Wrz 2014
Posty: 9092
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Wto 19 Wrz, 2017 14:18   

Supcio pt. "U talkin' 2 me" :palacz:

Mocek - KO-CHAM :love: :love:
_________________
nie mogę, Kot na mnie leży.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]