Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: saszka
Pon 01 Lip, 2019 21:13
Błażej i Blałka
Autor Wiadomość
MonikaW 
dom tymczasowy

Wiek: 46
Dołączyła: 25 Lis 2016
Posty: 712
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Nie 13 Sty, 2019 12:12   

Dzisiaj do harców młodzieży dołączył się Błażej co mnie nie dziwi, ale jak próbowałam złapać choć trochę snu i nie zwracać uwagi na hałasy to Błażej widocznie w formie zachęty do przywitania nowego dnia przebiegł przeze mnie (ciężki jest chyba zacznę go odchudzać :D ) , a później łapał mi nogę pod kocem :D Nawet się wzruszyłam, że mój pupilek taki zaczepny.

A Blałeczka to dzisiaj harcowała z ....rezydentem :)
_________________
Monika Włodarczak
 
 
MonikaW 
dom tymczasowy

Wiek: 46
Dołączyła: 25 Lis 2016
Posty: 712
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Wto 22 Sty, 2019 22:18   

kilka zdjęć i filmów, niestety nie ma na nich Blałki bo dama je, korzysta z kuwety i całe dnie wyleguje się w sypialni pod kaloryferem, ale zapowiedziałam , że kolejne sesje zdjęciowe dotyczyć będą tylko niej więc modelka się szykuje, ja i aparat również

leniwa niedziela



Błażej wieczorową porą



Błażej i chwilowe parcie na szkło



Błażej daje się już głaskać po łapkach



Błażej coraz bliżej rezydentki, gaszę światło, później przychodzę bo czegoś zapomniałam , a tam takie widoki





Błażejek w wersji chill









strach zaglądać do szafy :lol:







_________________
Monika Włodarczak
 
 
MonikaW 
dom tymczasowy

Wiek: 46
Dołączyła: 25 Lis 2016
Posty: 712
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Nie 03 Lut, 2019 09:16   

Blałeczka to najsłodsze stworzenie pod słońcem :niesamowicie spokojna, wyciszona, nie wadzi nikomu , miziasta do kwadratu, całe dnie spędza w sypialni pod kaloryferem w związku z tym dorobiła się kocyka w tym miejscu , aby nie było twardo.

Błażej nabrał ochoty na ...... przywództwo stada codziennie zaczepia rezydenta. Na chwilę obecną po pierwszym warknięciu odpuszcza, ale skoro zima to czas zmniejszonej aktywności to boję się wiosny. :D
_________________
Monika Włodarczak
 
 
MonikaW 
dom tymczasowy

Wiek: 46
Dołączyła: 25 Lis 2016
Posty: 712
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Nie 10 Lut, 2019 13:16   

Nasz Błażejek ostatnio zrobił mi niespodziankę ponieważ daje się chwycić pod pachami i poddaje się głaskom, a do tego coraz częściej podchodzi do męża i noski z nim robi.

Blałka ostatnio zalicza szkolenie z wylegiwania się na kolanach idzie nam coraz lepiej.
_________________
Monika Włodarczak
 
 
MonikaW 
dom tymczasowy

Wiek: 46
Dołączyła: 25 Lis 2016
Posty: 712
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Pon 18 Lut, 2019 20:53   

Blałka w związku ze zbliżającą się wiosną pojawia się coraz częściej w pobliżu stada. Dzisiaj wylegiwała się na stole w pokoju. Błażej obrał sobie rezydenta jako idola i zawsze kładzie się obok niego. Nie odstrasza to Kafki, która i tak przytula się do Błażeja czyli wszystko po staremu. Błażej zyskał statut naczelnego sprzątacza i to na niego należy bardzo uważać bo zbiera śmieci i później go ganiamy próbując mu kolejne "zdobycze" zabierać. Nieważne, że całe pudło zabawek jest w pokoju , mamy piszczące, szeleszczące, grające i te bez bajerów. Moja szpatułka drewniana, kawałek folii , pilniczek lub też zakładka są tym co tygrys lubi najbardziej.
_________________
Monika Włodarczak
 
 
MonikaW 
dom tymczasowy

Wiek: 46
Dołączyła: 25 Lis 2016
Posty: 712
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Sro 27 Lut, 2019 17:03   

królowa jest jedna









Blałka i "Gra o tron" czyli szkolenie jak przejąć władzę w stadzie



















_________________
Monika Włodarczak
 
 
MonikaW 
dom tymczasowy

Wiek: 46
Dołączyła: 25 Lis 2016
Posty: 712
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Nie 10 Mar, 2019 17:04   

Z Błażejkiem w dniu wczorajszym byliśmy w relacjach słodko-gorzkich. Rozpoczęło się gorzko od próby zwinięcia wędliny z kanapki, która właśnie jadłam i trzymałam w ręce. Obroniłam co moje, ale kawaler chodził cały dzień obrażony. Przeszło mu dopiero wieczorem i do tego stopnia , że podczas głaskania pokazał mi cały brzuch i zażądał miziania. Przytulał mi się do reki i obejmował łapkami. Byłam zaskoczona siłą uczuć :D
_________________
Monika Włodarczak
 
 
Neda 

Dołączyła: 05 Wrz 2016
Posty: 3061
Skąd: Suchy Las
Wysłany: Pon 11 Mar, 2019 16:01   

MonikaW napisał/a:
Z Błażejkiem w dniu wczorajszym byliśmy w relacjach słodko-gorzkich. Rozpoczęło się gorzko od próby zwinięcia wędliny z kanapki, która właśnie jadłam i trzymałam w ręce. Obroniłam co moje, ale kawaler chodził cały dzień obrażony. Przeszło mu dopiero wieczorem i do tego stopnia , że podczas głaskania pokazał mi cały brzuch i zażądał miziania. Przytulał mi się do reki i obejmował łapkami. Byłam zaskoczona siłą uczuć :D


Może jednak nadal liczył na tę szynkę. :lol: :lol: :lol:
 
 
MonikaW 
dom tymczasowy

Wiek: 46
Dołączyła: 25 Lis 2016
Posty: 712
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Pią 22 Mar, 2019 17:28   

No i stało się Błażej ostatnio zwinął kawałek parówki młodemu człowiekowi. Oczywiście nie zdążyłam zareagować ponieważ młody człowiek się nie przyznał i zauważyłam dopiero ostatni etap konsumpcji.

Blałka ćwiczy formę na bracie. Znaczy się przygotowania do wiosny trwają. Codziennie wygrywa, Błazej pomimo sporych gabarytów nie ma szans. Blałka ma wrodzony talent do sztuk walki.
_________________
Monika Włodarczak
 
 
MonikaW 
dom tymczasowy

Wiek: 46
Dołączyła: 25 Lis 2016
Posty: 712
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Wto 09 Kwi, 2019 16:47   

Post w stylu obserwacyjny - zabawa wędką Blałke trzeba zachęcać , ale daje się porwać w wir zabawy za to Błażej ....na wolności żadnej zdobyczy nie odpuściłby. Tygrys jak się patrzy!
_________________
Monika Włodarczak
 
 
MonikaW 
dom tymczasowy

Wiek: 46
Dołączyła: 25 Lis 2016
Posty: 712
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Sro 10 Kwi, 2019 12:25   



zabawy z Błażejem cykl zdjęć

















'helloł wszystkim"





moja Ci ona





zapraszamy do gry



_________________
Monika Włodarczak
 
 
MonikaW 
dom tymczasowy

Wiek: 46
Dołączyła: 25 Lis 2016
Posty: 712
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Pią 19 Kwi, 2019 18:38   

Dzisiaj podczas głaskania Błażejka (jak zwykle na podłodze )zastosowałam element zaskoczenia ,chwyciłam kawalera pod paszki, usadziłam sobie na kolanach i w końcu mogłam go wytulić i wycałować za wszystkie czasy!!!!! Błasiu traumy nie ma z tego powodu , nawet sobie pomrukiwał, biega i szaleje jak zwykle :D
_________________
Monika Włodarczak
 
 
MonikaW 
dom tymczasowy

Wiek: 46
Dołączyła: 25 Lis 2016
Posty: 712
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Wto 30 Kwi, 2019 19:34   

Blałka i również po części Błażej mają nowego, fajnego kumpla , do którego zapałali sympatią od pierwszego powąchania czyli..... furminator. Blałka jak tylko widzi, że idę czesać koty to sama się nadstawia, Błażej potrzebuje jeszcze trochę czasu, ale nie ucieka w panice.
Błażej pewnie w związku z wiosenną (oby!!) aurą nie tylko nie odmawia wyczesywania sierści, ale tez również odważniej kroczy przez świat i codziennie delikatnie podjudza rezydenta. Widzę, że w ten sposób próbuje zaimponować rezydentce , z którą sobie często poleguje na rozetach , niestety panna jeszcze nie jest w nastroju wiosennym.
Dzisiaj sadziłam kwiaty na balkonie, największy bawidamek , a mój pupil Błażej wykazywał umiarkowane zainteresowanie, ale później wyraził oczywiście swoje zdanie i gust architekta zieleni balkonowej w postaci wywalenia połowy ziemi z pelargonii. W popłochu ratowałam kwiatki. Na szczęście uratowałam. Blałka za to , a konkretnie jej widok jak się wyleguje wśród zieleni jest wart każdego trudu.
_________________
Monika Włodarczak
 
 
MonikaW 
dom tymczasowy

Wiek: 46
Dołączyła: 25 Lis 2016
Posty: 712
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Sro 29 Maj, 2019 09:08   

Błażejki ostatnio mieli gości! Jeszcze nie chcemy nic zapeszać, ale bardzo prawdopodobne , że na horyzoncie w niedługim czasie przeprowadzka. W związku z powyższym wczoraj udaliśmy się do weta, Błażej przez cały dzień później dochodził do siebie, a podczas prób umieszczenia w transporterze zmieszały się w nim tygrys i zając w jednym, za to podczas wizyty był idealnym pacjentem. A Blałeczka jak to Blałeczka jak zwykle słodka i bezproblemowa.
_________________
Monika Włodarczak
 
 
MonikaW 
dom tymczasowy

Wiek: 46
Dołączyła: 25 Lis 2016
Posty: 712
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Sro 29 Maj, 2019 09:16   

Król w pieleszach, pierwszy raz położył się obok mnie


to czarne po prawej to rezydent





















Błażej na kolankach







Błażej i rezydent



Błażej na kolankach przepraszam za lokowanie produktu

_________________
Monika Włodarczak
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]