Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jaggal
Czw 30 Gru, 2021 21:41
Klapsztula
Autor Wiadomość
Chitos 

Dołączyła: 05 Cze 2015
Posty: 3127
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 04 Maj, 2019 16:20   

Ciocia nie wie na jakim świecie żyje... :(

Już śpieszy z wiadomościami o pannie.
Klapsztula... kot niesprawiający problemu, kot który kocha spać. Kot który niby mówi człowiekowi nie... ale nam już mówi bardzo tak! Piszę NAM bo i MI i MĘŻOWI przed którym rok uciekła i pacała go. Dzisiaj nawet pozwoliła się przytulić, choć z dźwiękami niezadowolenia ale nie pacnęła :) Uwielbia z nami spać, ma swoje stałe miejsce przy boku jak się zapomni i pokaże jej palcem miejsce przy moim boku od razu przychodzi i mruczy w niebogłosy. Uwielbiam ją. Chciałabym, aby znalazła tak kochający tak cierpliwy dom jaki ma u nas! Bo ona zasługuje. Mimo, że urodą nie grzeszy ale serce ma wielkie. Nawet przechodzi mi przez myśl by może Klapsztulka była towarzyszką Tonki... zostałaby w rodzinie. Ale to są tylko myśli... Chciałabym bardzo by była szczęśliwa... ale skoro jest tu szczęśliwa... eh... niech ludzie żałują, że jej nie chcą poznać! Wiem schowałaby się, była by ze strachu sparaliżowana. ale jakby zaufała to by spała przy boku! Ona nie potrzebuje dużo, potrzebuje człowieka i miski i miejsca na łóżku.
 
 
Chitos 

Dołączyła: 05 Cze 2015
Posty: 3127
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 04 Maj, 2019 16:21   

Ostatnio zmieniony przez saszka Nie 05 Maj, 2019 13:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Chitos 

Dołączyła: 05 Cze 2015
Posty: 3127
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 04 Maj, 2019 16:24   

 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Nie 05 Maj, 2019 13:47   

KLAPSZTULA NIE GRZESZY URODĄ???? :patyk:
 
 
Chitos 

Dołączyła: 05 Cze 2015
Posty: 3127
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 05 Maj, 2019 14:18   

kotekmamrotek napisał/a:
KLAPSZTULA NIE GRZESZY URODĄ???? :patyk:

Olu dla mnie ona jest piękna! Ale każdy kto przychodzi do nas to reaguje 'o matko!' może to dlatego, że ona ma wzrok wystraszony.
 
 
tajga 

Wiek: 42
Dołączyła: 02 Paź 2016
Posty: 352
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 05 Maj, 2019 23:48   

kotekmamrotek napisał/a:
KLAPSZTULA NIE GRZESZY URODĄ???? :patyk:


To samo pomyślałam :lol:
Jest piękna przecież :D
 
 
Chitos 

Dołączyła: 05 Cze 2015
Posty: 3127
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 13 Maj, 2019 21:25   

A tutaj dla udowodnienia jaka Pulka Pupulka jest piękna kilka zdjęć :)

Tu zdjęcie pt. " A ty niby mówisz, że ja mam za dużo kocich kształtów, a popatrz jaką linie osy mam jak się wyciągnę :: :: "



A tu zdjęcie: "No cicotka dalej rób szybciej te zdjęcia bo ile można wytrzymać w tej pozie na wciągniętym burzuchu"



Każdy wie, że Klapsztula Pupula co bardzo fotogeniczny kot:



No dobra już starczy tych zdjęć :) ;P




A tak ogólnie chce sprostować, że ona dla mnie jest cudowna!!! Pusia jest dla mnie piękna! To inni się nie znają!

edit saszka: proszę zmniejszać zdjęcia!
Ostatnio zmieniony przez saszka Pon 13 Maj, 2019 21:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Chitos 

Dołączyła: 05 Cze 2015
Posty: 3127
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 13 Maj, 2019 21:33   

Ciocia prosi o łopatologiczne wyjaśnienia jak krowie na rowie jak :D :D :D:D:D
 
 
Chitos 

Dołączyła: 05 Cze 2015
Posty: 3127
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 26 Maj, 2019 19:29   

Stwierdziłyśmy z Pupulką, że koniec grania z niedostępnej strachliwej kotki. Bo ile można? No własnie ile można? Według Klapsztuli długo. Ale mam dobrą wiadomość te rzeczy idą już w niepamięć. Ona daje się głaskać obcym osobą. Ba! nawet mruczy! ot ci Panna :)
 
 
Chitos 

Dołączyła: 05 Cze 2015
Posty: 3127
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 13 Cze, 2019 20:29   

Nasza kochana Klapsztula Pupula no tak gorąco jest. I jak jest gorąco to kota jest niezadowolona i szuka cienia w mieszkaniu, dlatego ciocia i wujek mieszkają w ciemni. Bo rolety mają zakryte cały dzień, co kotą się bardzo podoba, oprócz rezydentce Monce:)
Ale uwaga Pusia jest bardzo wygodnym kotem. Ona się nie położy na samym prześcieradle na łóżku w nocy ona musi na kołdrze. A jak ciocia chce spać bez kołdry to kota zaczyna się kłaść na mnie. Ostatnio się zastanawiam czy to jest jakaś aluzja? Że niby ja jestem miękka? Czas zacząć zastanawiać się nad jakąś ostrą dietą dla siebie :D
 
 
Chitos 

Dołączyła: 05 Cze 2015
Posty: 3127
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 08 Lip, 2019 20:53   

Uwaga Klapsztula ma nowe hobby.

Chyba zachciała być fit kocicą.

Zaczynała od kocich pompek:



Ale szybko się znudziła:



I stwierdziła, że znalazła zajęcie na całe życie, pool dance. O tak. dobrze słyszycie. Wirujący seks i te sprawy. Przyznam, że nawet całkiem dobrze jej idzie. A o to dowody:



Pamiętajcie wszystkie kocury, nasza Pupulka jest do wzięcia :)




PS Czy ciocia Marta chociaż raz dobrze zdjęcia wstawiła?
 
 
saszka 
Babcia Wierzba
Leniwiec Poldek

Dołączyła: 30 Wrz 2015
Posty: 6882
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 08 Lip, 2019 22:21   

Chitos napisał/a:
PS Czy ciocia Marta chociaż raz dobrze zdjęcia wstawiła?


Tak! :serce:
Pozdro dla fit-kocicy ;)
_________________
If cats looked like frogs we'd realize what nasty, cruel little bastards they are. Style. That's what people remember.
 
 
Chitos 

Dołączyła: 05 Cze 2015
Posty: 3127
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 13 Sie, 2019 14:01   

Niestety nie mamy dobrych wieści jeśli chodzi o Klapszule. Nasz koci rezydent i Klapsztula bardzo mocno się nie lubią. Kocur jest zaborczy i nie daje spokoju Pusi... A Pusia... niestety już 4 razy załatwiła się pod siebie... dlatego założyliśmy Kapsztuli obróżkę wyciszającą a nasz kocur też jest na wyciszaczach. Jest trochę lepiej. Wiadomo, że jedna obróżka nie wystarczy.. ale mam nadzieję, że znajdą się ludzie dobrej woli i podarują Klapsztuli kolejne obróżki.
Klapsztula to naprawdę delikatna kotka. Wiemy, że boi się jeśli jest za dużo ludzi w mieszkaniu, od razu ucieka, chowa się w kąt i trzęsie ze strachu... A dla nas jest to cudowna koteczka. Przytula się kizia mizia...


 
 
saszka 
Babcia Wierzba
Leniwiec Poldek

Dołączyła: 30 Wrz 2015
Posty: 6882
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 26 Wrz, 2019 18:57   

Jakaś poprawa u Pupulki? :(
_________________
If cats looked like frogs we'd realize what nasty, cruel little bastards they are. Style. That's what people remember.
 
 
Chitos 

Dołączyła: 05 Cze 2015
Posty: 3127
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 26 Wrz, 2019 20:00   

Przepraszamy za nie pisanie. Wróciłam do pracy i żyje w innej czasoprzestrzeni ;)

A co u Pupulki... Powiem, tak jak tylko może schodzi z drogi Gasparowi. Obydwoje się "obróżkują". Ale są momenty, że trzeba interweniować i odganiać Gaspara od Klapsztuli..
W niedziele mieliśmy gościa - moją Mamę i uwaga Pusia dała się wygłaskać bez położonych uszu i trzęsienia dupką. A nawet włączyła traktorek i podniosła kuperek ku górze :)

A relacje między nami. Kochamy się. Tulimy się na własnych zasadach, tfu Klapsztulowych zasadach :) Czyli w nocy przy boku robimy mruczando :) Bo noc bez Klapsztuli przy boku to sen stracony :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]