Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: saszka
Sob 22 Cze, 2019 09:11
Aniela
Autor Wiadomość
fk 

Dołączyła: 22 Kwi 2018
Posty: 102
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 18 Sie, 2018 14:08   

Wciąż największy relaks jest wtedy, kiedy jestem daleko i nie przemieszczam się. Anielcia nadal ma problem z przełamaniem strachu przede mną i często kiedy się zbliżam, na wszelki wypadek, zmienia miejsce na to bardziej bezpieczne. Ale robimy małe kroczki do przodu. Dziewczyna nie chowa się już po szafach. Bez problemu je, kiedy stoję lub kucam obok, mogę nawet wyjść z kuchni w tym czasie (zawsze musiała wybiec pierwsza przede mną :) ) A i zdarzają się chwile, że zajmuje miejsce na tej samej kanapie na której siedzę :) No i zawsze wychodzi przywitać gości :D

 
 
fk 

Dołączyła: 22 Kwi 2018
Posty: 102
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 18 Sie, 2018 14:10   

A co bardzo ważne mamy nową zabawkę - wędka została zaakceptowana. A właściwie bardziej iż zaakceptowana, to aktualnie ukochany sprzęt :D

 
 
fk 

Dołączyła: 22 Kwi 2018
Posty: 102
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 26 Sie, 2018 21:21   

A tak wygląda drzemka po wędkowaniu :D

 
 
fk 

Dołączyła: 22 Kwi 2018
Posty: 102
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 26 Sie, 2018 21:31   

Aniecia ze strachu 'lubiła' posyczeć. Zdałam sobie ostatnio sprawę, że dawno nie słyszałam tego dźwięku, którym wcześniej porozumiewała się ze mną kilka razy dziennie ;) .
Wylegującą się obok na kanapie kotkę łatwo dorwać na głaski. Zbliżająca się ręka wciąż budzi strach: duże źrenice i położone uszka, ale efektów dźwiękowych już brak :) Tzn pojawiają się za chwilę, ale w postaci mruczenia:D Miziana Aniela potrafi długo i intensywnie mruczeć z otwartym pyszczkiem, co skutkuje jej totalnym zachrypnięciem. Głos ucieka i po takiej sesji wydaje komiczne dźwięki, kiedy próbuje miauczeć :)
 
 
Neda 

Dołączyła: 05 Wrz 2016
Posty: 3061
Skąd: Suchy Las
Wysłany: Pon 27 Sie, 2018 09:25   

fk napisał/a:
Miziana Aniela potrafi długo i intensywnie mruczeć z otwartym pyszczkiem, co skutkuje jej totalnym zachrypnięciem. Głos ucieka i po takiej sesji wydaje komiczne dźwięki, kiedy próbuje miauczeć :)


Nagraj to, plisss! :lol: :lol:
 
 
fk 

Dołączyła: 22 Kwi 2018
Posty: 102
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 22 Wrz, 2018 18:14   

Nie było nas tutaj chwilę, ale zapewniamy, że towarzyszyły nam cały czas spowodowane tym, wyrzuty sumienia :) Mnie nie usprawiedliwia nic (bo nawał pracy to banał), Anielcię usprawiedliwia to, że nie próżnowała, bo mamy wielki krok do przodu. Dziewczyna odsłoniła jeszcze bardziej swoją prawdziwą naturę miziaka. Spędza dnie na kanapie pozwalając mi do siebie dołączyć a i kladzie się obok, kiedy mi uda się przysiąść na chwilę. Dzięki temu mamy kilkukrotne w ciągu dnia porcje miziania, których kotka kompletnie nie ma ochoty przerywać. Zmieniły się także odległości w czasie głasków. Anielcia przylega ciałem do człowieka - głaskacza, czego wcześniej bardzo się bała. Jakby tego było mało, kotka pozwala się głaskać gościom :D



i teraz już niestety nie wiemy czy zabawa wciąż najlepsza, czy mizianie...
 
 
fk 

Dołączyła: 22 Kwi 2018
Posty: 102
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 22 Wrz, 2018 18:16   

Postaram się Nedo cosik nagrać :)
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 23 Wrz, 2018 10:47   

Ale super wieści :)
 
 
fk 

Dołączyła: 22 Kwi 2018
Posty: 102
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 13 Paź, 2018 19:06   

Już nie mamy tak, że Anielcia pozwala się głaskać. Kotka głośnym miauczeniem domaga się głasków. Człowiek na kanapie, to głaskacz, także w opinii kota powinien robić to, co do niego należy. Jeśli miauczenie się pomaga zaczyna się fizyczna perswazja: baranki, ocieranie kocim ciałkiem, owijanie głaskacza ogonem... Dziewczyna stała się nadpieszczochem :D

 
 
fk 

Dołączyła: 22 Kwi 2018
Posty: 102
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 20 Paź, 2018 19:04   

Jeśli chodzi o budowę kota, to mogę powiedzieć, że ma on przede wszystkim brzuch, bo tą część ciała aktualnie oglądam najczęściej ;)
Anielcia chyba nadrabia wszystkie miesiące życia spędzone z dala od ręki człowieka...

dotykaj, dotykaj, nie przestawaj :D
 
 
fk 

Dołączyła: 22 Kwi 2018
Posty: 102
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 28 Paź, 2018 16:38   

uff, jak dobrze, że niedziela. Niedziela to fany dzień, kot może liczyć na więcej uwagi a to znaczy więcej głasków i zabawy. Co do soboty Aniela ma bardziej ambiwalentne odczucia, bo z jednej strony więcej człowieka w domu a z drugiej strony w soboty wychodzi z szafy potwór, który z rykiem poluje na kota.
Odkurzacz to największy wróg a ja cieszę się, że zostałam w tej kategorii zdetronizowana ;)

 
 
Neda 

Dołączyła: 05 Wrz 2016
Posty: 3061
Skąd: Suchy Las
Wysłany: Pon 29 Paź, 2018 20:50   

Piękna! :)
 
 
fk 

Dołączyła: 22 Kwi 2018
Posty: 102
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 04 Lis, 2018 15:42   

Neda napisał/a:
Piękna! :)


Zdecydowanie! :) Na dodatek Dziewczyna bardzo o siebie dba i starannie pielęgnuje. A i chętnie korzysta z usług fryzjera (czesanie futerka połączone z relaksacyjnym masażem brzuszka ;) ) i kosmetyczki (manicure, pedicure ;) )
 
 
fk 

Dołączyła: 22 Kwi 2018
Posty: 102
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 04 Lis, 2018 16:15   

Z serii śpiący kot...







Aniela nie wpycha się do łóżka. Uznaje, że nie ma potrzeb, ponieważ ma własne miejsce do spania. Wybiera kanapę, rzecz jasna, w końcu m.in. do tego celu mebel został stworzony.
 
 
wiedźma 

Wiek: 41
Dołączyła: 17 Gru 2015
Posty: 3394
Skąd: Biskupice
Wysłany: Pon 05 Lis, 2018 09:07   

fk napisał/a:
Neda napisał/a:
Piękna! :)


Zdecydowanie! :) Na dodatek Dziewczyna bardzo o siebie dba i starannie pielęgnuje. A i chętnie korzysta z usług fryzjera (czesanie futerka połączone z relaksacyjnym masażem brzuszka ;) ) i kosmetyczki (manicure, pedicure ;) )


:shock:

Tak bez kocyka, pogoni i strat na zaufaniu? ::
_________________
"Ludzi można z grubsza podzielić na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los."
Oscar Wilde
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]