Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Niebieska
Pon 02 Gru, 2019 22:31
Stefcia i Bruno
Autor Wiadomość
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Wto 10 Kwi, 2018 12:26   

słodkie są te młodziaki - takie w połowie: już nie kocię, a do doroślaka trochę brakuje...
 
 
Caterina 

Dołączyła: 08 Gru 2013
Posty: 160
Skąd: POZNAŃ OKOLICE
Wysłany: Wto 01 Maj, 2018 11:12   

Stefcia, mały rozrabiak rano uporczywie chce pomagać przy przygotowywaniu śniadania dla pozostałych futrzaków, komenda " na dół" oczywiście znana pannie schodzi z blatu grzecznie, by pochwili ponownie wskoczyć. Chyba zbyt wolno szykuje jedzenie i trzeba mnie ponaglać :oops:

Bruncio, wyrośnie na pewnego siebie w kontaktach z innymi futrzakami kocura. Już teraz nie pozwala sobie wchodzić Veyronowi na głowę :palacz: Jest również coraz bardzie pewny siebie w kontakatch z ludźmi, przychodzi sprawdzić do salonu gdy odwiedzają nas goście.
 
 
Caterina 

Dołączyła: 08 Gru 2013
Posty: 160
Skąd: POZNAŃ OKOLICE
Wysłany: Wto 22 Maj, 2018 18:49   

Bruncio - zaczepia łapką by go pogłaskać, uwielbia przytulanie :lol:

 
 
Caterina 

Dołączyła: 08 Gru 2013
Posty: 160
Skąd: POZNAŃ OKOLICE
Wysłany: Wto 22 Maj, 2018 18:52   

Stecia i jej ulubiony tunel, chowa do niego zabawki :P

 
 
Caterina 

Dołączyła: 08 Gru 2013
Posty: 160
Skąd: POZNAŃ OKOLICE
Wysłany: Sob 26 Maj, 2018 16:30   

Bruncio, odkrł że czesanie to świetna zabawa, nadstawia dupcie i mruczy.
Zaskoczony, że tak szybko jest po wszystki, a on jeszcze by chciał :roll:
 
 
Caterina 

Dołączyła: 08 Gru 2013
Posty: 160
Skąd: POZNAŃ OKOLICE
Wysłany: Nie 27 Maj, 2018 17:58   

Stefcia, dziś poznała nowego tymczasa, kolega nie był zaiteresowany koleżanką, panna niezrażona zajeła się swoimi sprawami. Z uwagi na jej cudowny chrakter mała będzie ambasadorką reszty stada, to ona wprowadzi Marvinka do grupy. Stopniowo będe ją wpuszczać do jego pokoju by zaufał jej.
 
 
Caterina 

Dołączyła: 08 Gru 2013
Posty: 160
Skąd: POZNAŃ OKOLICE
Wysłany: Pią 01 Cze, 2018 09:18   

Dziś został wypuszczony z pokoju Marvin by mógł pozwiedzać dom, Bruncio chodził za nim jak ochroniarz, krok w krok. To raczej nie była ochrona osobista tylko kontrola co to za intruz pałęta się po jego włościach :roll:
Stefka jak to Stefka wyluzowana, rozłożyła się na środku salonu i przyglądała się nowemu.
 
 
Caterina 

Dołączyła: 08 Gru 2013
Posty: 160
Skąd: POZNAŃ OKOLICE
Wysłany: Nie 03 Cze, 2018 11:33   

zrelaksowany Bruncio :)



słodki brzuszek Stefci do całowania :lol:

 
 
Caterina 

Dołączyła: 08 Gru 2013
Posty: 160
Skąd: POZNAŃ OKOLICE
Wysłany: Sob 09 Cze, 2018 06:42   

Jak wiecie nasza uczora dwójka ma do towarzystwa jeszcze jednego tymczasa.
By zintegrować stado, wszyscy razem bawiliśmy się piłeczką, tzn ja rzucałam piłęczke w różne strony, a towarzystwo za nią biegało nie wiem kto z nas miał lepszą zabawe przy tym :lol:
Stefka z Marvinem biegały jak szalone, które pierwsze złapie piłke, Bruncio mały leniuszek leżał i tylko wyciągal łapiki gdy piłeczka kulała sę obok niego, mały cwaniak
:jezyk:

Nasze wspólne poranki zaczynają się od przytulania, włączają wówczas traktorki i mruczą na przemian :D
Apetyty im dopisują, Bruncio pochałania wszystko co dostanie do jedzenia, Stefcia z uwagi na usuwanie ząbków woli jeść mokrą karmę, suchą musi połykać w całoscii bo maleństwo nie ma czym pogryść :niestety:
Więć jeśli szukać dwóch cudownych kociaków, które rano będą sprawiały że twój dzień będzie się zaczynał od przytulania i miziania dwóch przylepów, lubisz jeść śniadanie w dobrym towarzystwie, a po pracy będą cię witały dwa pogodne futrzaki to pomyśl o tym cudownym rodzeństwu, które czeka może właśnie na ciebie :D
 
 
Caterina 

Dołączyła: 08 Gru 2013
Posty: 160
Skąd: POZNAŃ OKOLICE
Wysłany: Nie 10 Cze, 2018 10:24   

Stefcia, mała pchiełka wszędzie jej pełno, położyłam karton na drapaku by przez chwilę nie pomagała mi w porządkowaniu zawartości, ale cóż dama ma inne zdanie na ten temat



zdziwiona mina Bruncia, znów mam pozować do zdjęć ? :roll:



Wszystkie tymczaski razem:
Stecia siedzi w drapaku, Marvinek usadowił się pośrodku, a Bruncio ma leżakowanie :lol:

 
 
Caterina 

Dołączyła: 08 Gru 2013
Posty: 160
Skąd: POZNAŃ OKOLICE
Wysłany: Pią 15 Cze, 2018 17:05   

Stefcia uwielbia być blisko człowieka, potrzebuje jego bliskości i pieszczot.
Zawszej jest gdzieś w pobliżu by móc się poprzytulać.
Tutaj prowadzi obserwacje terenu z kanapy :cool:

 
 
Caterina 

Dołączyła: 08 Gru 2013
Posty: 160
Skąd: POZNAŃ OKOLICE
Wysłany: Pią 15 Cze, 2018 17:10   

Bruncio, spogląda na bawiące się koty, ze schodów ma lepszy punkt obserwacyjny :P

 
 
Caterina 

Dołączyła: 08 Gru 2013
Posty: 160
Skąd: POZNAŃ OKOLICE
Wysłany: Pią 15 Cze, 2018 18:53   

Bruncio nie przepadał za braniem na ręce lub trzymaniem go na kolanach.
Sukcesywnie razem nad tym pracowaliśmy, małymi kroczkami i ...... mamy efekty mały wzięty na ręce i posadzony na kolanach położył się na nich :heya2:
 
 
Caterina 

Dołączyła: 08 Gru 2013
Posty: 160
Skąd: POZNAŃ OKOLICE
Wysłany: Pią 22 Cze, 2018 15:42   

Wczoraj Stefcia była na kontroli, mała jest zdrowa, jest bardzo filigranowa i martwiłam się czy z nią wszystko dobrze. Apety jej dopisuje, ale wolno przybiera na wadze.
 
 
Caterina 

Dołączyła: 08 Gru 2013
Posty: 160
Skąd: POZNAŃ OKOLICE
Wysłany: Pon 25 Cze, 2018 17:45   

Na weekend przyjechała moja siostrzenica, mała była szczęśliwa, że będzie mogła poprzebywać w towarzystwie kociaktów, pogłaskać je i wycałować. Bruno porankami tak domagał się jej atencji, iż po trzech dniach, dziecko miało dość :roll: Stefka przybiegała przytulić się na chwile i śmigała dalej załatwieć swoje sprawy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]