Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jaggal
Nie 13 Gru, 2020 13:16
Bambosz
Autor Wiadomość
Neda 

Dołączyła: 05 Wrz 2016
Posty: 3061
Skąd: Suchy Las
Wysłany: Sro 03 Kwi, 2019 08:07   

Daria napisał/a:
Ostatnio Bambi nawet dał się wyczesać, teraz jest pół kota mniejszy :)To już jest odważy kawaler i jak można się było tego spodziewać wyrosło z niego kawał miziaka :)


Nawet nie wiesz, jak się cieszę, że jest u was :serce:
 
 
Bastianka 

Dołączyła: 31 Lip 2016
Posty: 1075
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 03 Kwi, 2019 10:24   

Neda napisał/a:
Daria napisał/a:
Ostatnio Bambi nawet dał się wyczesać, teraz jest pół kota mniejszy :)To już jest odważy kawaler i jak można się było tego spodziewać wyrosło z niego kawał miziaka :)


Nawet nie wiesz, jak się cieszę, że jest u was :serce:


I to jest tak, kiedy nie używa się nicka... :: Albo nick jest imieniem, które ktoś inny ma.

Forumowa Daria to nie ja...

Bastianka to ja... :wink: U nas jest Bambosz. Postaram się dzisiaj zdać relację.
 
 
Niebieska 
Niebieska

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Paź 2017
Posty: 7376
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 03 Kwi, 2019 10:46   

I jak tam Bambi? Wszamał coś? :)
 
 
Neda 

Dołączyła: 05 Wrz 2016
Posty: 3061
Skąd: Suchy Las
Wysłany: Sro 03 Kwi, 2019 13:26   

Bastianka napisał/a:
Neda napisał/a:
Daria napisał/a:
Ostatnio Bambi nawet dał się wyczesać, teraz jest pół kota mniejszy :)To już jest odważy kawaler i jak można się było tego spodziewać wyrosło z niego kawał miziaka :)


Nawet nie wiesz, jak się cieszę, że jest u was :serce:


I to jest tak, kiedy nie używa się nicka... :: Albo nick jest imieniem, które ktoś inny ma.

Forumowa Daria to nie ja...

Bastianka to ja... :wink: U nas jest Bambosz. Postaram się dzisiaj zdać relację.


Hahahaha. Sorry, drogie Darie. :wink: No dokładnie, i jak się zna część ekipy z imienia i potem wszystko się miesza. Jak szukam kogoś na telefonie, to zawsze najpierw minuta namysłu - zapisałam po imieniu czy po nicku. :hm: :jezyk:

Ja tez czekam na wieści od Bambosza. :)
 
 
Barman76 
Barman76

Dołączył: 26 Paź 2016
Posty: 531
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 06 Kwi, 2019 20:34   

Bambosz powoli aklimatyzuje się w nowym miejscu. Przez pierwsze dni chował się pod wanną i nie chciał jeść. Jedzenie przyjmował tylko z ręki i podczas miziania. Po kilku dniach zaczął chować się również pod szafą lub kanapą. Daje się miziać, wykłada się na plecki ale tylko w swoich kryjówkach, co wymaga ekwilibrystyki. Niestety Bamboszek nie nawiązuje relacji z innymi kocimi mieszkańcami. Wydaje się być mocno wystraszony i zestresowany nowym otoczeniem.
_________________
Jestem normalny. Kocham Koty.
 
 
Chitos 

Dołączyła: 05 Cze 2015
Posty: 3127
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 06 Kwi, 2019 21:08   

Może brakuje mu Czarka :) ale chłopak da radę :)
 
 
Bastianka 

Dołączyła: 31 Lip 2016
Posty: 1075
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 07 Kwi, 2019 20:55   

Chitos napisał/a:
Może brakuje mu Czarka :)


Obawiam się, że może tak być... To, co najbardziej mnie niepokoi, to nocne tęskne nawoływania. Chodzi wtedy niespokojny po domu i miauczy zawodząco...
Nie interesuje się też innymi futrami. Taki trochę autystyczny jest..
Homer z Rumiankiem zareagowali na nowego domownika obojętnie/ w miarę pozytywnie. Fifka na Bambosza burczy lub syczy, gdy według niej znajdzie się zbyt blisko. Choć on nie podchodzi celowo do niej... Myślałam, że z jej strony będzie o wiele lepiej, ale tragedii nie ma.

Bambosz ma warunki, żeby zbliżyć się do kociastych, ale to chyba nie jego klimat..

Może obróżka pomoże. Feromony w kontakcie już są od poniedziałku.
 
 
Neda 

Dołączyła: 05 Wrz 2016
Posty: 3061
Skąd: Suchy Las
Wysłany: Pon 08 Kwi, 2019 08:57   

Ja myślę, że on potrzebuje przede wszystkim czasu. Nawet w biurze z ukrycia zaczął wychodzić najpóźniej, bo po Czarku, a przecież to Czarek był dzikusem, a Bambosz miziulkem w klatce. On jest bardzo łagodny, ale przez to też bardzo płochliwy.
 
 
Barman76 
Barman76

Dołączył: 26 Paź 2016
Posty: 531
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 14 Kwi, 2019 21:02   

Bambosz robi drobne postępy. Co prawda nadal nie wiemy jak wyłącza się budzik drzemiący w Nim ustawiony na 4 rano :) , ale kawaler coraz częściej wychyla nos z kryjówek. Co rano i pod wieczór pokazuje się naszym oczom i zwiedza mieszkanie. Zaliczył nawet bliski kontakt z Fifką w postaci noski noski, bez syczenia i warczenia. Co prawda nadal wiemy kiedy wychodzi spod wanny w nocy, gdyż po domu w nocnej ciszy niesie się warczenie pitbulla, to Fifka daje znać, że Bambosz zwiedza chałupę :) .
_________________
Jestem normalny. Kocham Koty.
 
 
saszka 
Babcia Wierzba
Leniwiec Poldek

Dołączyła: 30 Wrz 2015
Posty: 6882
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 19 Maj, 2019 10:42   

Postępy coraz większe? :)
_________________
If cats looked like frogs we'd realize what nasty, cruel little bastards they are. Style. That's what people remember.
 
 
Barman76 
Barman76

Dołączył: 26 Paź 2016
Posty: 531
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 02 Cze, 2019 21:38   

Pewnie jesteście ciekawi co u Bambosza :) . Kocurek już oswoił się prawie całkowicie. Sypia w łóżku, daje się miziać, bawi się z rezydentami, gada do człowieków. Zwiedza coraz to wyższe partie mebli i sprzętów. Apetyt mu dopisuje w takim stopniu, że wyjada innym kocurkom z misek. Bambosz jest kotem bardzo ciekawskim. Interesuje go wszystko co się dzieje. Najbardziej ciekawi go to, co człowiek ma na talerzu. Musi sam sprawdzić co to jest, wspinając się na stół lub fotel. ::
_________________
Jestem normalny. Kocham Koty.
 
 
Barman76 
Barman76

Dołączył: 26 Paź 2016
Posty: 531
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 11 Lip, 2019 19:33   

Bambosz doczekał się towarzystwa ze szpitalika. Dołączył do niego Bogdan. Jak na razie koleżka jest trochę nieśmiały, bo spędza przeważnie czas pod łóżkiem. Ale Bambosz już powolutku wyciąga Go do zabaw. Już nie miauczy w nocy, nauczył się, że wtedy można spokojnie spać :) . Apetyt czarnemu księciulkowi dopisuje aż nadto, rozgląda się tylko, komu z miski coś można podebrać i korzysta z nieuwagi kocich i nie tylko towarzyszy aby coś skubnąć, bo jak wiadomo, kradzione nie tuczy ::
_________________
Jestem normalny. Kocham Koty.
 
 
jaggal 

Dołączyła: 13 Cze 2015
Posty: 5507
Skąd: Poznań, Winogrady
Wysłany: Czw 11 Lip, 2019 19:49   

Bogdan taki nieśmiały? aż trudno uwierzyć ;) no ale, niech się Bambosz stara kumpla rozruszać!
_________________
A kim to jesteś, rzekł dumny lord, że muszę ci się kłaniać?
Jedynie kotem innej maści, takiego jestem zdania!
W płaszczu czerwonym albo złotym, lew zawsze ma pazury
Lecz moje równie ostre są i sięgną twojej skóry.
 
 
Barman76 
Barman76

Dołączył: 26 Paź 2016
Posty: 531
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 11 Sie, 2019 20:19   

Bambosz rozruszał czarnego kumpla :) . Okazało się, że Bambosz, zwany Boniem pieszczotliwie, jest bardziej nieśmiały. Daje się mniej głaskać i ucieka przed dotykiem, moim :) . Ale apetyty mu dopisuje i podczas nakładania do misek potrafi ocierać się o nogi, domagając się jedzenia. Przed Boniem wyjazd do weta i pobranie krwi. Na szczęście, wydaje się on okazem zdrowia, ale nadszedł czas na kontrolne badania, a Boniu się na tyle zadomowił, że możemy ze spokojem go złapać i zawieźć na badania. :) pewnie się potem kocina na nas obrazi, ale cóż, oby tylko strat w ludziach nie było :D
_________________
Jestem normalny. Kocham Koty.
 
 
saszka 
Babcia Wierzba
Leniwiec Poldek

Dołączyła: 30 Wrz 2015
Posty: 6882
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 24 Wrz, 2019 16:21   

Fotki, fotki prosimy! ::
_________________
If cats looked like frogs we'd realize what nasty, cruel little bastards they are. Style. That's what people remember.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]