Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: saszka
Nie 06 Paź, 2019 21:31
Moyo
Autor Wiadomość
Niebieska 
Niebieska

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Paź 2017
Posty: 7376
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 03 Kwi, 2018 20:53   Moyo

Moyo jest młoda kotka, schwytaną podczas pierwszej łapanki na ul. Golęcińskiej. Jak większość stada miała trafić do nas tylko na sterylizację, ale niepewna sytuacja bytujących tam kotów zmusiła nas do zatrzymania jej. Moyo od początku wydawała nam się najodważniejszą kotką, a przynajmniej najbardziej łakomą :) Kiedy tylko wolontariusze odwiedzają ją w szpitaliku pierwsza wychyla się z budki i ponagla napełnianie miseczek. Podczas konsumpcji, wybrańcy mogą ją pogłaskać. Prześliczna Moyo z noskiem w kształcie serduszka ma swój charakterek, ale liczymy na miła współpracę.
Moyo, znaczy serce. Czy znajdzie się ktoś, kto zechce podarować jej swoje?




Więcej Moyo na ZDJĘCIACH i FILMACH.
Ostatnio zmieniony przez saszka Nie 06 Paź, 2019 21:31, w całości zmieniany 6 razy  
 
 
Neda 

Dołączyła: 05 Wrz 2016
Posty: 3061
Skąd: Suchy Las
Wysłany: Sro 04 Kwi, 2018 10:06   

Moyo na początku uciekała, gdy człowiek przychodził na dyżur, ale teraz już dzielnie siedzi w swojej budce na stole i przygląda mu się. :)

Razem z koleżanką Atomówką wykradłyby jedzenie każdemu kotu, który dostaje pełna miskę szybciej niż one. :roll: :twisted:
 
 
Niebieska 
Niebieska

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Paź 2017
Posty: 7376
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 05 Kwi, 2018 17:14   

Tak Moyo czeka na swoja kolej, kiedy wolontariuszki przychodzą do szpitalika:

Ostatnio zmieniony przez saszka Sro 18 Kwi, 2018 10:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Niebieska 
Niebieska

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Paź 2017
Posty: 7376
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 08 Kwi, 2018 19:08   

Dziś przez chwilę się zmartwiłam... Moyo zamiast czatować na jedzonko siedziała w budce... Napełniłam jej miseczkę, a ona taka niezainteresowana... Wiecie, kiedy taki żarłok nie kwapi się by podejść do pełnej miseczki, może oznaczać problemy, ale myślę sobie "trudno, zgłodniejesz to przyjdziesz, jeszcze chwile tu będę, muszę zająć się innymi kotami". No i się zajmowałam. W tym czasie ta spryciara obeszła mnie za plecami i władowała się do Atomówki i zagląda do jej miseczki!
O nie, nie! Moja Droga, tak robić nie będziemy! Rozdzieliłam panienki na chwile w swoich klatkach i podziwiałam jak pałaszują. To dobrze, kiedy kot ma apetyt :)

A tu Moyo w swoim nowym ulubionym miejscu
Ostatnio zmieniony przez saszka Sro 18 Kwi, 2018 10:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Promykowo 

Dołączył: 09 Mar 2017
Posty: 160
Skąd: Wiry
Wysłany: Pon 30 Kwi, 2018 13:07   



_________________
Joanna, Damian & Gwiazdka i Murzynek

Gościliśmy: Korneliusza
 
 
Neda 

Dołączyła: 05 Wrz 2016
Posty: 3061
Skąd: Suchy Las
Wysłany: Pon 30 Kwi, 2018 13:14   

Piękna! I w tej ciemnicy, takie foty! Jesteście wielcy. :love:
 
 
Niebieska 
Niebieska

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Paź 2017
Posty: 7376
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 30 Kwi, 2018 14:54   

A teraz opowiadajcie! Jak udało wam się ją przekonać do tej sesji zdjęciowej na kolanach ?! :) Mi się w ogóle dotknąć nie pozwala :(
 
 
Eva 

Wiek: 39
Dołączyła: 23 Wrz 2014
Posty: 9092
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Pon 30 Kwi, 2018 15:20   

Powiedzmy, że niezbyt pytaliśmy ją o zdanie... ;)
#ciociakochawszystkiekotki #nawetjeslikotkiniezbytchca
::
_________________
nie mogę, Kot na mnie leży.
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 30 Kwi, 2018 21:52   

:D :D :D
 
 
Niebieska 
Niebieska

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Paź 2017
Posty: 7376
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 04 Maj, 2018 23:34   

Moyo często staje przed trudnymi wyborami. Podejść do pełnej miseczki i narazić się na próby głasków czy zaczekać, aż wolontariuszka opuści lokal. Najczęściej jednak wygrywa wrodzone łakomstwo ;) Spójrzcie no, wygląda na wygłodniałą? Bo jeść to ona mogłaby bez końca :D

 
 
Niebieska 
Niebieska

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Paź 2017
Posty: 7376
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 13 Maj, 2018 13:45   

Ciężki żywot kota na diecie. Moyo i jej koleżanka Atomówka niezbyt dobrze wypadają jeśli chodzi o sprawy kuwetowe. Chcąc wyeliminować nietolerancje pokarmowe, dziewczyny przeszły na dietę i teraz dostają tylko sucha karmę. Niespecjalnie im się to podoba. Na początku ogłosiły strajk głodowy. Nie, nie, to nie możliwe żeby te żarłoki przestały jeść całkowicie, ale ograniczały się do wszamania tylko połowy kamy z miseczek. Szybko zorientowały się, że nic tym nie osiągną, więc obmyśliły nowy plan. Teraz jak zorganizowana szajka przestępcza biegają od klatki do klatki i próbują dosięgnąć łapą pełnych miseczek zarezerwowanych dla lokatorów klatek, rzucając nam od czasu do czasu spojrzenia pełne wyrzutów...
 
 
Niebieska 
Niebieska

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Paź 2017
Posty: 7376
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 13 Maj, 2018 13:47   

 
 
Niebieska 
Niebieska

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Paź 2017
Posty: 7376
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 18 Maj, 2018 19:15   

Loża szyderców z SB
Co się tak wolontariusz powoli krząta? Szybciej te miseczki napełniać! Kotki czekają! Czekały całą dobę! Same :(
 
 
Niebieska 
Niebieska

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Paź 2017
Posty: 7376
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 25 Maj, 2018 17:21   

U Moyo w kuwecie wciąż niezbyt ładnie. Już wiemy już, że nie o dietę chodzi. Urobek zbieramy do badania i niecierpliwie czekamy na wyniki.
 
 
Niebieska 
Niebieska

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Paź 2017
Posty: 7376
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 18 Cze, 2018 20:41   

Moyo trochę się nudzi... ludzie przychodzą i wychodzą... Czasem ktoś podejdzie i spróbuje pogłaskać, wtedy Moyo mobilizuje się do wstania i chyca poza zasięg ręki. No chyba, ze chodzi o jedzenie.. z jedzenia nie zrezygnuje i wtedy ewentualnie pozwoli się dotknąć... Przydałby się ktoś, kto spędzałby z Moyo więcej czasu i pokazał jej jak to jest być kotem czyimś. Kotem chcianym i kotem kochanym.

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]