Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: saszka
Czw 23 Maj, 2019 21:18
Fugu
Autor Wiadomość
Neda 

Dołączyła: 05 Wrz 2016
Posty: 3061
Skąd: Suchy Las
Wysłany: Pią 29 Mar, 2019 23:46   

Wygląda jakby była pełnym życia kociakiem. Normalnie druga młodość. :serce:
 
 
Romkat 

Dołączyła: 19 Mar 2019
Posty: 16
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 31 Mar, 2019 21:25   

Od piątku wieczór nasze dziewczęta poznają się przez uchylone drzwi, ze strony naszej rezydencji syk i warczenie, ale nie ma agresji, wycofuje się potem pod stół. Fugolina pierwszy dzień też sykneła(brawo za odwagę!!!), teraz raczej się najeży i wycofuje. Caly czas kontynuujemy wymianę pomieszczeniami Pań, a dzisiaj Fuguś zwiedziła piętro mieszkania i przez kwadrans nie mogłam jej odszukać...co się okazało odpoczywała w szufladzie pod łóżkiem gdzie Gieniula będąc kociakiem najchętniej spała..I nadal ma tam posłanko. Jesteśmy dobrej myśli :-)
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 31 Mar, 2019 22:02   

Trzymam kciuki cały czas :ok:
 
 
jaggal 

Dołączyła: 13 Cze 2015
Posty: 5507
Skąd: Poznań, Winogrady
Wysłany: Nie 31 Mar, 2019 22:05   

trzymamy kciuki za dalsze sukcesy! :)
_________________
A kim to jesteś, rzekł dumny lord, że muszę ci się kłaniać?
Jedynie kotem innej maści, takiego jestem zdania!
W płaszczu czerwonym albo złotym, lew zawsze ma pazury
Lecz moje równie ostre są i sięgną twojej skóry.
 
 
Romkat 

Dołączyła: 19 Mar 2019
Posty: 16
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 06 Kwi, 2019 18:30   

Dzisiaj minęły dwa tygodnie odkąd Fugolina dołączyła do naszej rodziny :banan: Socjalizacja dziewczyn z dnia na dzień jest coraz lepsza, skracają dystans. Gienia nawet zapomina syczeć jak Fugu coraz bliżej podbiega. Dzisiaj spędziły 5h sam na sam :shock: dom nadal stoi :shock:

Poniedziałek- pierwsze chwile razem:


Sobota- kolejne śniadanie razem:
 
 
Zurha 

Dołączyła: 06 Lip 2017
Posty: 3365
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 06 Kwi, 2019 20:52   

Super! Pięnie prowadzona socjalizacja, robi wrażenie.

Dziewczęta przesłodkie :aniolek:
 
 
Romkat 

Dołączyła: 19 Mar 2019
Posty: 16
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 10 Kwi, 2019 22:37   

Dziewczęta coraz lepiej, chociaż wspólnych zabaw jeszcze brak. Syki praktycznie sie skończyły.
Fugu zachlysnęła się przestrzenią i biega po piętrach całe popołudnie plus noc...dodatkowo w nocy najchętniej po nas skacze..
A nad ranem( lub jak kto woli w środku nocy) zaczyna serenady wyspiewywac....
Może macie doświadczenie/ pomysły jak opóźnić lekko śpiewy żeby nie zaczynały się wcześniej niż o 7? :shock:
 
 
Zurha 

Dołączyła: 06 Lip 2017
Posty: 3365
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 10 Kwi, 2019 22:44   

Kiedy dostaje ostatni posiłek? U mnie co prawda nie było problemu ze śpiewaniem, ale kocurro wstawał o 3:30 i trzaskał szafkami ;) Zaczęlam dawać mu ostatni mały posiłek bezpośrednio przed pójściem spać i pomogło - powolutku przestawił się na tryb nieco późniejszego pobudkowania.
 
 
Niebieska 
Niebieska

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Paź 2017
Posty: 7385
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 10 Kwi, 2019 22:48   

Dobrze przeczytać takie wieści :) Najwidoczniej Fugu jest zadowolona i szczęśliwa w nowym miejscu :aniolek:
Koty mają taki rytm, że muszą trochę pobuszować o świcie, ale uczą się tez rytmu człowieka :) My zazwyczaj wstajemy o 8 i wtedy jest kocie śniadanie i nasze koty o tym wiedzą... kiedyś zaskoczyłam moje stado i wstałam przed 6 z powodu wyjazdu... były tak zaskoczone, że tylko patrzyły półprzymkniętymi ślepkami i nawet nie raczyły się podnieść, nie dowierzały w to co się działo :D
 
 
Neda 

Dołączyła: 05 Wrz 2016
Posty: 3061
Skąd: Suchy Las
Wysłany: Czw 11 Kwi, 2019 09:28   

Zurha napisał/a:
Kiedy dostaje ostatni posiłek? U mnie co prawda nie było problemu ze śpiewaniem, ale kocurro wstawał o 3:30 i trzaskał szafkami ;) Zaczęlam dawać mu ostatni mały posiłek bezpośrednio przed pójściem spać i pomogło - powolutku przestawił się na tryb nieco późniejszego pobudkowania.


O! Twój też budzi metodą "na meble"! :lol: :lol:
U nas podobnie - im później damy jeść, tym dłużej wytrzyma (choć nie zawsze :wink: .)
 
 
Romkat 

Dołączyła: 19 Mar 2019
Posty: 16
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 11 Kwi, 2019 16:32   

Ostatni posiłek jest ok 20-21. W sumie to żadna z Pań nie zjada wszystkiego od razu...Gienia z przyzwyczajenia, Fugu dojada w nocy. Nie jest też z nimi tak, że po jedzeniu śpią... Fugu podjada coś i biega dalej, bawi się, znowu coś zje, pobiega dookoła i tak na okrągło :P
Wulkan energii...A chciałam ją trochę poddtuczyc.
.hihi
 
 
Domcziii 
Dominika

Wiek: 27
Dołączyła: 19 Gru 2018
Posty: 397
Skąd: Mosina
Wysłany: Pon 15 Kwi, 2019 16:42   

Fugu chyba tak łatwo nie podtłuczyć, próbowaliśmy i jadła ładnie, ale no chyba panna ma predyspozycje do smukłej sylwetki, inne kotki mogą pozazdrościć :lol:

U nas ostatni posiłek był o... 17/18. Ale to dlatego, że śniadanie było 4/5 :lol: więc może nie była w stanie zaskakiwać nas swym śpiewem vo wstawaliśmy przed nią :D
Sprawia wrażenie szczęśliwej w moim odczuciu ::
 
 
Romkat 

Dołączyła: 19 Mar 2019
Posty: 16
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 16 Kwi, 2019 21:30   

Ach to teraz wszystko jasne skąd ta pora na "śpiew" :roll: ale o północy jeszcze biega i skacze po nas....
 
 
Romkat 

Dołączyła: 19 Mar 2019
Posty: 16
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 25 Kwi, 2019 12:16   

Nadeszła piękna wiosna i nasza dama wygryzła rezydentkę z miejscówki w wieży z widokiem :wink: jej urok rekomensuje nam nocne śpiewy...raz mniej, raz więcej słyszalne...
Poza tym to mały dzikus i na mizianko można liczyć jedynie od rana, po południu to już tylko biegi, ew mozna spróbować metodą na jedzonko :diabel:
układy między damami są poprawne, zaczęły się nawet gonić :: trykają sie noskami, ale jeszcze nie ma wspólnej siesty na kanapie. W samą Wielkanoc zaskoczylam obie wstając o 5:30, każda spała na `swoim` pietrze.

 
 
Romkat 

Dołączyła: 19 Mar 2019
Posty: 16
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 25 Kwi, 2019 12:23   

a dla fanów wdzięku królewny Fugu filmik `Pogromca myszy II`

tak tak ta słodka kocia istota próbuje kąsać w zabawie swoimi kłami wilkołaka...hihi :P

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]