Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: saszka
Czw 23 Maj, 2019 20:18
Fugu
Autor Wiadomość
Niebieska 
Niebieska

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Paź 2017
Posty: 7376
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 27 Lut, 2019 21:16   

Ona psoci jak mały kociaczek :)
 
 
Domcziii 
Dominika

Wiek: 27
Dołączyła: 19 Gru 2018
Posty: 397
Skąd: Mosina
Wysłany: Czw 28 Lut, 2019 21:41   

Uwaga, uwaga :cisza:

Oficjalnie ogłaszam, iż Fugu zdobywa drugie miejsce w byciu kotem zabawowym :!:
Przegoniła Sreberko w dziennej ilości zabaw z sama ze sobą, z człowiekiem i z najmłodszym rezydentem. A do jego poziomu ma naprawdę niedaleko...





 
 
Domcziii 
Dominika

Wiek: 27
Dołączyła: 19 Gru 2018
Posty: 397
Skąd: Mosina
Wysłany: Nie 03 Mar, 2019 20:56   



Gdzie mi się wyrywasz brudasie???

Fugu jest zdecydowanie prokocia :love:



I taka pozytywna :lol:



Kiedy zabawka wpadła pod lodówkę...
 
 
Domcziii 
Dominika

Wiek: 27
Dołączyła: 19 Gru 2018
Posty: 397
Skąd: Mosina
Wysłany: Pią 08 Mar, 2019 22:26   

- Wuuuuujek? Halooooo, wiem, że tam jesteś. Otwieraj.
Mówię, otwieraj te drzwi. Słyszysz? Halo?! Otwieraj.



- Zostaw mnie, nie chcę się bawić, odpoczywam. No zostaw mówię.
Tak ciocia, głaszcz, miziaj i weź go ode mnie.
Za 5 min się pobawimy.

 
 
Cynamon 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 3401
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 09 Mar, 2019 04:11   

Śliczna koteczka :serce:
 
 
Domcziii 
Dominika

Wiek: 27
Dołączyła: 19 Gru 2018
Posty: 397
Skąd: Mosina
Wysłany: Nie 10 Mar, 2019 11:47   



rozkoszny koteczek :love:
 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 10 Mar, 2019 22:48   

Fugu jest całkiem odważna :)
Bawiła się z całkiem obcymi ludźmi i dała się tez pogłaskać :)
I nie bunkrowała się :)
 
 
Domcziii 
Dominika

Wiek: 27
Dołączyła: 19 Gru 2018
Posty: 397
Skąd: Mosina
Wysłany: Wto 12 Mar, 2019 18:01   

Widać, że Fugu czuje się pewna siebie i nabiera odwagi. Nie wiem co jeszcze może się stać co doda jej kolejnego plusa do jej cudownej, kociej osobowości. Fugu już sobie nie pozwala kraść jedzonka, upomni złodzieja łapką (oczywiście bez agresji i pazurków bo Fugu to jeden z najłagodniejszych kotów jakie znam), a przy zabawie w łapanie przysmaków śmiało wyprzedza rezydentów (tak, nawet Srebro) by zdobyć to co jej się należy.

A łoże naszego najmłodszego, na które jako jedyny wchodził jak widać również jest okupowane przez Fugu ;) w końcu Fugu sama wie, jak to jest stracić swoje kocie miejsce... :lol:

 
 
Domcziii 
Dominika

Wiek: 27
Dołączyła: 19 Gru 2018
Posty: 397
Skąd: Mosina
Wysłany: Sob 16 Mar, 2019 22:17   

Fugu cały czas rozkwita, ciągle nabywa pozytywnych cech. Pamiętam Fugu jeszcze jako kotkę, która bała się nagłych hałasów, kiedy ktoś kichnął czy coś spadło na podłogę. A było to zaledwie baaaardzo niedawno. Teraz Fugu spokojnie żyje swoim kocim życiem wśród ludzi i różnorodnych dźwięków życia domowego typu miksery, spadające na podłogę rzeczy, kichanie i inne takie.

Nie tylko pod tym względem Fugu okazała odwagę. Zdobyła przyjaźń królowej domu - Sreberka. Pamiętam jeszcze jak Srebro syczała na Fugu, a teraz...



Zawsze nam było szkoda Fugu podczas nakładania karmy, bo wtedy Srebro staje się demonem głodu :diabel: i wygania wszystkie koty dookoła domagające się jeść, bo przecież tylko jej się należy i ona jest najważniejsza :roll: I trącała tą swoją łapką, a Fugu taka speszona się poddawała. A teraz? Śmiać się chciało, gdy widziałam jak Fugu oddaje Srebru i również ją paca łapką po mordce. Oczywiście wszystko jest bez podtekstu agresywnego, kocie zabawy :lol:

Pierwsza, która tak odważnie stawia się królowej :shock: Jestem z niej dumna :tan:

 
 
Niebieska 
Niebieska

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Paź 2017
Posty: 7376
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 16 Mar, 2019 22:19   

Kot idealny :)
 
 
Domcziii 
Dominika

Wiek: 27
Dołączyła: 19 Gru 2018
Posty: 397
Skąd: Mosina
Wysłany: Wto 19 Mar, 2019 17:16   

Wracam sobie do domu, dzień dobry koteczki, o Fugu. Wezmę sobie na ręce. W przeciwieństwie do początków wzięcie jej jest... Normalne. Po prostu bezproblemowe :wink:
Fugu ostatnio dłużej dawała się trzymać na rękach, ale dzisiaj oparła mordkę na ramieniu i tak sobie KRÓTKO, niestety krótko była gdyż speszył ją dźwięk otwieranych drzwi - nie wyślizgnęła się, po prostu główka w górę, uszka niczym radary i co się dzieje. A potem sruuu na podłogę.

Cieszę się, że Fugu nadal postępuje, szczególnie, że czekają ją w najbliższym czasie nowe perspektywy... :wink:





Do tego mała z niej modeleczka :serce:
 
 
Domcziii 
Dominika

Wiek: 27
Dołączyła: 19 Gru 2018
Posty: 397
Skąd: Mosina
Wysłany: Pią 22 Mar, 2019 21:08   



- Ciociu, ciociu...! A czy ja też kiedyś będę mieć taki swój dom na zawsze jak Tosław i Srebro? Swoich ludzi? Ktoś będzie mieć mnie w ramce jak ty Tosława i Srebro?
- Wygląda na to Fugu, że tak.

Pakujemy ulubioną myszkę Fugu i jutro z samego rana koteczka jedzie do nowego domu. Póki co domu tymczasowego, ale z perspektywą na swój własny dom na zawsze, swoich ludzi i miano rezydentki.
Fugu jest pierwszym moim kotem na DT i kotem, którego los zadecydował o tym, że podjęłam decyzję o zostaniu domem tymczasowym. W pewnym sensie Fugu pomogła kotom.
Od początku nie sprawiała problemów, mogłabym rzec - idealna, nic tylko kochać! Naprawdę zasłużyła na swój domek. Czekają na nią osoby gotowe pokochać koteczka, a co najlepsze - Fugu nie będzie jedynaczką, czeka na nią inna koteczka. Jeśli dziewczyny się zaakceptują i polubią, Fugu zyska miano prawdziwej rezydentki i już spokojnie do końca swych kocich dni będzie mieć swoje miejsce na ziemi. Dlatego trzymajmy wszyscy mocno kciuki za Fugu i jej zaadoptowanie się w nowym domu i aby koteczki się polubiły! :kwiatek:



Bądź szczęśliwa Fugu :love:
 
 
KrisButton 

Dołączył: 18 Lis 2014
Posty: 3643
Skąd: Luboń
Wysłany: Pią 22 Mar, 2019 21:45   

I ze szczęścia można ryczeć, choć to dla facetów ponoć wstyd, ale jak nie wzruszyć się po takich słowach. Z serca życzę, żeby kotki polubiły się, a przynajmniej zaakceptowały, żeby Fugu mogła mieć swój własny dom, żeby Jej życie trwało w szczęściu (takim jakim daliście Wy Jej). Będzie Wam ciężko, bo każde rozstanie jest trudne i boli, ale takie rozstanie, gdy wie się, że będzie tylko dobrze, szybko przestanie boleć i będziecie cieszyć się :serce: :serce: :serce:
_________________
Istnieją dwa sposoby ucieczki od prozy życia: muzyka i koty.
Synuś, Dziczek,Maksima,Gacuś i Kajtuś P w moim sercu i pamięci, na zawsze.
 
 
Kama 

Dołączyła: 25 Lip 2017
Posty: 153
Skąd: Koziegłowy
Wysłany: Nie 24 Mar, 2019 17:14   

Wspaniała wiadomość!!
Oby się udało, bo dla jej krótkiego życia, to już wystarczająco dużo nieoczekiwanych przeprowadzek...
Trzymam kciuki
 
 
Romkat 

Dołączyła: 19 Mar 2019
Posty: 16
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 25 Mar, 2019 21:19   

Tutaj nowa ciocia Fugu :-) :lol: Na wstępie dziękuję z całego serca Cioci Dominice za wspaniałe wychowanie koteczki i przygotowanie jej do nowego domu. Po trzech dniach u nas Fugu oddaje nam całą siebie, to chodząca miłość, barankuje, ociera się, tańczy wokół nas, kocha człowieka bardziej niż jedzonko :-) i już przestaje jej wystarczać własny pokój...ciekawość jest silniejsza niż strach. Drugiego dnia tj nie dalej jak wczoraj zdobywała salon,a dzisiaj wypuszczona pod nieobecność rezydentki bawiła się jak kociak. W tym czasie nasza Gienia zwiedzała pokój Fugu. Narazie pełna izolacja. Jaśnie Pani rezydent zastanawia się zapewne co to za zwierzę tam trzymamy...Ku naszej radości dziewczyny nie reagują na siebie wrogo, nie ma syku czy warczenia przy drzwiach, raczej zainteresowanie ze strony rezydentki i z pewną dozą nieśmiałości wkracza ona do pokoju Fugu. Mamy gorącą nadzieję, że jak już dziewczyny się spotkają(co chyba nastąpi szybciej niż mysleliśmy, bo Fugu z ciekawością zagląda co też jest za drzwiami) polubią się i jedna drugą nauczy kilku rzeczy. :aniolek:
Ostatnio zmieniony przez jaggal Wto 26 Mar, 2019 18:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]