Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jaggal
Sob 10 Lis, 2018 12:29
Szachrajka, Bajzel i Granda
Autor Wiadomość
Niebieska 
Niebieska

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Paź 2017
Posty: 7385
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 25 Cze, 2018 16:00   

Granda mogłaby jeść bez końca :) Pierwsza startuje do miseczki i ostatnia od niej odchodzi :) Ostatnio dostała swoją prywatną miseczkę, bo z łakomstwa zaczęła odganiać rodzeństwo od tej wspólnej i biedny Bajzelek poczuł, ze musi wykradać kawałki karmy i uciekać z nimi kawałek dalej, żeby czasem siostra nie pożarła jego porcji razem z nim samym :D

 
 
Niebieska 
Niebieska

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Paź 2017
Posty: 7385
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 28 Cze, 2018 22:27   

Dzisiaj kociaki zaliczyły pierwsze szczepienie ;) Najciekawszym punktem tej wycieczki okazała się mucha co chwilę lądująca na transporterze :) W gabinecie również bez większych dramatów. Dzielna Szachrajka omiauczała złowrogo panią dokor, kiedy ta obsługiwała Bajzelka. Później Bajzelek miauczał na ratunek Szachrajce. Kochany dwupak :love:

 
 
kat 

Dołączyła: 18 Mar 2013
Posty: 15132
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 28 Cze, 2018 22:39   

Ale słodziaki :)
 
 
Niebieska 
Niebieska

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Paź 2017
Posty: 7385
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 28 Cze, 2018 22:46   



Bajzel i Szachrajka - Zawsze razem kiedy dzieje się coś przerażającego. Nie wiem na ile dokładnie widzą tymi swoimi małymi, zdziwionymi ślepkami, ale telewizor, to jakiś potwór dla nich... a ludzie w telewizorze są straszliwie straszni :D
 
 
Niebieska 
Niebieska

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Paź 2017
Posty: 7385
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 29 Cze, 2018 23:09   

Kociaki rosną w błyskawicznym tempie, każde ma już około kilograma i pomału nabierają kocich kształtów. Energi maja mnóstwo, a wraz ze wzrostem wagi wzrosła tez ich siła. Aktualnie są na etapie sprawdzania jak daleko można posunąć się w zabawie, żeby nie zrobić sobie krzywdy na wzajem. To bardzo ważny etap socjalizacji dla małego kotka, dlatego każdy kociak ze swoim rodzeństwem powinien spędzić minimum 12 tygodni zanim będzie można pomyśleć o adopcji :aniolek:

A tu filmik ukazujący kompletny brak kociej gracji i zwinności :)

 
 
Niebieska 
Niebieska

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Paź 2017
Posty: 7385
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 01 Lip, 2018 20:07   

Małe kotki są grzeczne... tylko kiedy śpią :)


Maluchy opanowały drapak, wspinają się szybko, ale schodzą powolutku. A kiedy chciałyby zejść szybko ale nie umieją to miauczą na pomoc (najgłośniejszy miauczek to Bajzel). Trochę brakuje mi rąk do głaskania, a kociaki wymagają bardzo dużo uwagi. Rąk do sprzątania kuwet też brakuje, ostatnio mam wrażenie, że nie robię nic innego poza sprzątaniem kup. Nie wiem jaka jest norma robienia kup, ale zaczynam się zastanawiać czy nie została tu przekroczona... no bo bez przesady... to tylko 3 kotki, a ja odczuwam to tak jakby było ich z 15.
 
 
Morri 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 17285
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 02 Lip, 2018 00:42   

jakie słodziaki :serce:
_________________
"(...)Nie jesteś jednak tak bezwolny, A choćbyś był jak kamień polny, Lawina bieg od tego zmienia, Po jakich toczy się kamieniach."
 
 
Neda 

Dołączyła: 05 Wrz 2016
Posty: 3061
Skąd: Suchy Las
Wysłany: Pon 02 Lip, 2018 17:12   

JAKIE KOLOSY!!!! :D :shock: :love:
 
 
saszka 
Babcia Wierzba
Leniwiec Poldek

Dołączyła: 30 Wrz 2015
Posty: 6898
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 02 Lip, 2018 17:44   

Są wspaniałe :love:
_________________
If cats looked like frogs we'd realize what nasty, cruel little bastards they are. Style. That's what people remember.
 
 
Niebieska 
Niebieska

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Paź 2017
Posty: 7385
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 07 Lip, 2018 22:44   

Kociaczki chyba w końcu zauważyły, że nie jestem tylko otwieraczem do puszek, ale i mam przyjemne właściwości miziające ;) Coraz częściej podchodzą do mnie tylko po to by zostać pogłaskane i przytulone. Najpóźniej doceniła to Szachrajcia. Już się nawet zmartwiłam, że może robię coś nie tak i zaczęłam zasięgać porad jak tu małą przekonać do siebie bardziej... i kiedy tylko się pożaliłam mała zaczęła do mnie przychodzić sama :hura: magia

Na zdjęciu Granada, ona pierwsza, kilka dni temu, przyszła ze mną pospać ;)

 
 
Marianna 

Dołączyła: 10 Lut 2017
Posty: 1027
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 08 Lip, 2018 16:34   

Takie maluchy są przesłodkie :love:
_________________
Hemingway mawiał: „Posiadanie jednego kota prowadzi do posiadania następnego”, dlatego też z Marianną i Kreską gościliśmy Izaurę i Leonsję, a wcześniej Dramata Niezłomnego oraz Kostka
 
 
Niebieska 
Niebieska

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Paź 2017
Posty: 7385
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 09 Lip, 2018 22:36   

Granda odkryła nową wspaniała zabawkę ;) Ogon! Nie ma to jak polowanie na ogony :D Brata, siostry lub swój własny :P

 
 
Niebieska 
Niebieska

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Paź 2017
Posty: 7385
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 09 Lip, 2018 22:49   

Oto Bajzel, król na wysokości, władca pokoju i przedpokoju, ten pierwszy z kotów co wlazł na drzwi balkonowe i się popłakał zanim wykombinował jak zejść. Ehh... mało zawału nie dostałam jak go usłyszałam. A później on zlazł i wlazł tam jeszcze kilka razy.. a za nim Granda..
Czego te łobuzy nie wymyślą... Z oczu spuścić ich nie można ani na sekundę!

 
 
Neda 

Dołączyła: 05 Wrz 2016
Posty: 3061
Skąd: Suchy Las
Wysłany: Wto 10 Lip, 2018 09:11   

Kto by pomyślał, że mały cycek i maminsynek taki odważny się okaże. :D
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4701
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 10 Lip, 2018 09:35   

o matko matko, jak on tam wlazł ?!

ps. podoba mi się kolor ściany :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]