Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: saszka
Sob 11 Sie, 2018 15:41
Cacko
Autor Wiadomość
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Pon 11 Cze, 2018 11:23   Cacko

Cacko jest synkiem Błyskotki - wspominamy tutaj o kotce, gdyż to dzięki niej chłopak znalazł się u nas - na nią polowaliśmy, ale do łapki zapakowali się oboje... Cóż było robić? Miejsc nie ma, nawet na przetrzymanie pokastracyjne, ale wiadomo - kot, który raz się złapie, raczej nie zrobi tego ponownie... I tak kompletny dzikus trafił do nas. Pierwsze "dziwne" objawy jak na dzikiego kota pojawiły się jeszcze w dniu po zabiegu - ale złożyliśmy je na karb narkozy; kiedy jednak drugiego dnia kocurek zaczął kręcić piruety, by go tylko pomiziać - nie mieliśmy wątpliwości najmniejszych, że chłopak jest kompletnie oswojony!!! Zatem pojechaliśmy do firmy, na terenie której koty bytowały, by zasięgnąć języka w ich sprawie... Okazało się, że sytuacja - w miarę dobra - zmienia się o 180 stopni - magazyn, w którym kotom pozwalano przebywać zimą, zostaje wyburzony; dodatkowo dyrekcji nie bardzo podobają się ślady kocich łapek na wypasionych limuzynach... Karmiciele będą przeszczęśliwi, jeśli kocurkowi znajdziemy dom - mówili tak ze łzami w oczach, bo sami nie mogli dać mu domu... I tak Cacuszko znalazł się u nas - i czeka na domek:)*






Cacko na ZDJĘCIACH.

* nie chcieliśmy rozdzielać mamy i synka - ale niestety Błyskotce nie bardzo pasowało już towarzystwo latorośli, co zresztą potwierdzili karmiciele... Zatem oboje szukają domu osobno.
Ostatnio zmieniony przez saszka Sob 11 Sie, 2018 15:42, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
agula.s 

Dołączyła: 08 Gru 2016
Posty: 378
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 11 Cze, 2018 11:54   

Alez cudo.😄Te oczyska...
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4701
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 11 Cze, 2018 12:15   

miałam okazje poznać Cacko w sobotę - on jest taki malutki, drobniutki i taki trochę gremlin ::
 
 
MISIEK 
Misiek

Dołączyła: 17 Kwi 2016
Posty: 2300
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Pon 11 Cze, 2018 13:19   

jakie cudne oczęta...i ja ich nie widziałam ;-(
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 11 Cze, 2018 13:24   

Cacko jest CUDNY :serce: :serce: :serce: :serce:
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4701
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 11 Cze, 2018 13:50   

na tym pierwszym zdjęciu ma oczy kota ze Shreka ::
 
 
zuzk 
DŻUNIOR

Dołączyła: 06 Kwi 2017
Posty: 1611
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 11 Cze, 2018 15:18   

PRAWDZIWE CACKO :)
 
 
Nadira 
Szatan wcielony

Dołączyła: 05 Paź 2013
Posty: 3974
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 12 Cze, 2018 16:49   

No, imię pasuje do niego fantastycznie, jak na mnie pierwszy raz spojrzał i zapytał czy go zabiorę na tymczas to nie mogłam odmówić ;)Cacenty jest u nas od piątku wieczór. Zamknięty w sypialni, słysząc inne koty na zewnatrz, uderzył w śpiewno-błagalne tony i darł się, aż wypuscilismy go na salony. Nasze stado obwąchał i... zaczął gruchać ;)
Moje koty przyjęły to spokojnie choć z należytym dystansem. Na razie są na etapie próbnych zabaw i okazjonalnego syczenia, ale jedzą już wszystkie razem grzecznie w kuchni ;)
 
 
Nadira 
Szatan wcielony

Dołączyła: 05 Paź 2013
Posty: 3974
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 17 Cze, 2018 09:44   

Cacko mnie zaskoczył. Spodziewałam się, że szybko się wpasuje w moje stado - w końcu on miziak, moje towarzyskie... ale nie spodziewałam się, że nastąpi to aż tak szybko ;) Jest u nas nieco ponad tydzień, a już zwiedził wszystkie kąty, bawi się z Silaną w ganianego, mizia do wszystkich gości i zagląda do misek innych kotów, kiedy wspólnie jedzą w kuchni :) Mało jest tak bezkonfliktowych i przebojowych kotów!

Tak się wylegujemy:


A tak pomagał mi w pracy w czwartek, kiedy pracowałam z domu:


Jak na dzieciaka przystało, jest mega ciekawski i towarzyski - jak zaczynam robić coś, czego jeszcze nie widział (np zmywam albo wstawiam pranie - wszystko jest ciekawe), to natychmiast się obok mnie pojawia i zagląda :D
 
 
Nadira 
Szatan wcielony

Dołączyła: 05 Paź 2013
Posty: 3974
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 11 Lip, 2018 15:36   

Cacko to psota nad psotami... Nie ma dnia, żeby gdzieś nie wlazł, czegoś nie zrzucił (przez czysty przypadek, oczywiście, on się tylko tak rozpędza), komuś nie pacnął... ;) Młodzieńcza energia go rozpiera.
Całe szczęście, że z braku rówieśników, może na zmianę zaczepiać pięć innych, dorosłych kotów ;)
Chwilowo najwięcej przyjaźni ma z Silanką. Nawet przyłapałam ich ostatnio na wzajemnym myciu się, ale jak tylko złapałam za aparat...
No wiecie. Nic z tego nie wyszło ;)
 
 
Nadira 
Szatan wcielony

Dołączyła: 05 Paź 2013
Posty: 3974
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 07 Sie, 2018 19:19   

Cacko. Ledwo zagrzał miejsca w swoim dT i już... podbił serca ludzi, którzy postanowili otoczyć go opieką tak na zawsze :)
W tej chwili planujemy przeprowadzkę, szykujemy plecaczek, wysyłamy ręcznie pacane liściki do przyszłej Koleżanki, Grandy (ponieważ Cacenty nie wyprowadza się sam, o nie!)

Tymczasem młody paskud rozczula mnie do granic, bo odkrył w sobie namiętnego amanta i codziennie rano budzi mnie czułymi całuskami swoim mokrym nosem ;)

...oj, będę tęsknić...
 
 
Nadira 
Szatan wcielony

Dołączyła: 05 Paź 2013
Posty: 3974
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 09 Sie, 2018 21:03   

Patrzajcie, jakie cudo:


"Nie wiem, o co Ci chodzi, ja tylko lubię kapcie."
 
 
Neda 

Dołączyła: 05 Wrz 2016
Posty: 3061
Skąd: Suchy Las
Wysłany: Pią 10 Sie, 2018 08:14   

z kapciem..... brum, brum, jedziemy do DS :lol: :lol: :lol:
 
 
misiosoft 
The Pasiuczers

Dołączyła: 24 Lut 2013
Posty: 4701
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 10 Sie, 2018 09:36   

Neda napisał/a:
z kapciem..... brum, brum, jedziemy do DS :lol: :lol: :lol:


Kapeć jedzie ze mną ::
 
 
kikin 

Dołączyła: 12 Gru 2013
Posty: 7938
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 10 Sie, 2018 13:40   

:love: :love: :love:
_________________
Moje Tymczaski kochane :love: Lilianka, Della, Dakota, Alaska, Carlos, Santana, Sherlock, Watson, Koko, Bertil, Penelopa, Ebba, Alabama, Nebraska, Dastan, Tristan, Grafit, Kismet, Buffon, Bonucci, Okaka, Zaza, Tymek, Melisa, Fiesta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]