Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jaggal
Sob 15 Maj, 2021 09:44
Kafka i Pifko
Autor Wiadomość
MonikaW 
dom tymczasowy

Wiek: 46
Dołączyła: 25 Lis 2016
Posty: 712
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Nie 29 Wrz, 2019 18:13   

Awansowałam!! Można powiedzieć, iż jestem kimś w rodzaju kumpeli Kafki. Mogę ją całować po głowie i uszkach, głaskać, głaskać po łapkach i słuchać jej mruczenia.

Pifko natomiast zrobił się odważny w towarzystwie Papilota, którego darzy dużą atencją i zrobił się z uciekiniera zaczepiającym.
_________________
Monika Włodarczak
 
 
MonikaW 
dom tymczasowy

Wiek: 46
Dołączyła: 25 Lis 2016
Posty: 712
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Pią 11 Paź, 2019 19:03   

Po naszym powrocie z krótkiego urlopu Pifko dość szybko pozwolił sobie na kontakt ,podejrzewam bardzo duży udział w tym wydarzeniu naszej rozpakowanej walizki, która cieszyła się sporym zainteresowaniem.

Kafka natomiast trzymała mnie na dystans do dnia następnego i później łaskawie pozwoliła na spóźnione przywitanie.

Poza tym kociaki nadal grandzą, nadal domagają się głośno jedzenia (Kafka głównie krzyczy), nadal stacjonują głównie na drapaku. Przed wyjazdem natomiast miało miejsce bardzo ważne dla mnie wydarzenie ponieważ pewien piękny, niedzielny poranek uczynili jeszcze piękniejszym. Jak się obudziłam to ze zdumienia przecierałam oczy obok mnie na kołderce słodko się wylegiwali właśnie Kafka i Pifko i to w towarzystwie pozostałych kotów, pierwszy raz spali obok człowieka. Czuję się wyróżniona!!
_________________
Monika Włodarczak
 
 
MonikaW 
dom tymczasowy

Wiek: 46
Dołączyła: 25 Lis 2016
Posty: 712
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Sro 16 Paź, 2019 19:39   

Nasze rodzeństwo trochę się odseparowało od stada i przebywa głównie w swoim towarzystwie. Zdecydowanie nabrali wielkopańskich upodobań i są przeze mnie nazywani Lady Kafka i Lord Pifko. Nawet chcąc ich pogłaskać pytam grzecznie czy mogę :D Mogę Kafkę też mogę wymiziać i stópki ucałować. Taaa....
_________________
Monika Włodarczak
 
 
MonikaW 
dom tymczasowy

Wiek: 46
Dołączyła: 25 Lis 2016
Posty: 712
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Pią 01 Lis, 2019 10:31   

U rodzeństwa constans nadal w swoim towarzystwie. Niestety Papilot znów się ożywił i zbyt żywiołowo próbuje namówić Kafkę do harców na co sama zainteresowana niestety reaguje nerwowo , ale mam nadzieję, że nowa kumpela, którą Papilot darzy pewnym zainteresowaniem rozładuje zbyt skumulowane emocje i Kafka odetchnie ze spokojem. Pifko natomiast zrobił się bardzo żywiołowy na przekór aurze za oknem , czekam na zimowe wyciszenie bo to wulkan nie do ogarnięcia , jak mu zwracam uwagę na nieodpowiednie zachowanie to tylko łypie na mnie tym swoim wiecznie zdziwionym spojrzeniem.
_________________
Monika Włodarczak
 
 
MonikaW 
dom tymczasowy

Wiek: 46
Dołączyła: 25 Lis 2016
Posty: 712
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Wto 05 Lis, 2019 14:38   



relaks ala Pifko


to trzeba było uwiecznić!!!!













_________________
Monika Włodarczak
 
 
MonikaW 
dom tymczasowy

Wiek: 46
Dołączyła: 25 Lis 2016
Posty: 712
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Nie 17 Lis, 2019 17:01   

Kafka nam się trochę sfochowała ostatnio i wychodzi z niej dama. Fuka na towarzystwo szczególnie rodzaju męskiego czyli na duet dwóch energetyków (Papilot +Pifko). Widzę, że Kafcia wbrew swojemu imieniu na jesień wpada raczej w nastrój leżankowy .

Pifko natomiast miał ostatnio ze mną rozmowę wychowawczą celem uświadomienia , iż bezkrytyczne branie przykładu z Papilota nie przystoi młodemu dżentelmenowi. W Pifku także obudziła się dusza informatyka i należy uważać na otwartego laptopa. Dzisiaj chciałam sobie posprzątać przy dźwiękach muzyki, nastawiłam playlistę i chwilę później zmagałam się z przestawionym widokiem z równoległego na prostokątny.
_________________
Monika Włodarczak
 
 
MonikaW 
dom tymczasowy

Wiek: 46
Dołączyła: 25 Lis 2016
Posty: 712
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Nie 24 Lis, 2019 20:37   

Mój osobisty sukces Kafka chyba mnie lubi, sama podchodzi do głasków jeszcze niezbyt pewnie , ale pracujemy nad tym . Dzisiaj podniosłam Pifko i przytuliłam mój pupil nie zdecydował się czy bardziej się boi czy jednak w sumie to nawet fajne jest.

Poza tym Pifko pod wpływem Papilota nabrał zdecydowanej pewności siebie i podrywa kobitki hurtowo , z sukcesami włącznie z moją skromną osobą , ale moje serce to on już ma od dawna.









_________________
Monika Włodarczak
 
 
MonikaW 
dom tymczasowy

Wiek: 46
Dołączyła: 25 Lis 2016
Posty: 712
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Nie 15 Gru, 2019 09:53   

No i stało się mamy kolejny, zimowy rrrromans. Pifko pozazdrościł Papilotowi i jako zdolny uczeń prowadza się, grandzi i śpi z Kokilką. Zdjęcia w toku.

Poza tym maluchy zostały obdarowane paczką mikołajkową i testują z werwą godną lepszej sprawy wszystkie zabawki, jedzonka też się domagają ponieważ Pifko ostatnio też zaczął wokalizować w sprawie jedzenia.
_________________
Monika Włodarczak
 
 
MonikaW 
dom tymczasowy

Wiek: 46
Dołączyła: 25 Lis 2016
Posty: 712
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Pią 27 Gru, 2019 12:32   

Zarówno Kafka jak i Pifko coraz bardziej człowiekowi. Błażej, który wcześniej był ich idolem raczej w tej kwestii nie był zbyt pomocny , a teraz wzorują się na Papilocie i Kokilce i efekty wszystkich zaskakują.

Dzisiaj zdałam sobie sprawę , że na stadko tymczasów w liczbie pięć kociastych mamy trzy panie na literę Ka:Kafka, Kokilka,Kreska oraz dwóch panów na literę P :Papilot, Pifko :D

Kokilka /Pifko'



Kafka /Kokilka :D i do tego Kafka na łóżku









znów Kokilka/Pifko





Kafka i ...... uwaga rezydent



jak widać sytuacja relacji między kociastymi zmienia się dynamicznie, dawno porzuciłam próby ogarnięcia kto z kim
_________________
Monika Włodarczak
 
 
MonikaW 
dom tymczasowy

Wiek: 46
Dołączyła: 25 Lis 2016
Posty: 712
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Pią 27 Gru, 2019 12:35   

zapomniałam jeszcze dwa filmiki bo my się miziamy codziennie



_________________
Monika Włodarczak
 
 
MonikaW 
dom tymczasowy

Wiek: 46
Dołączyła: 25 Lis 2016
Posty: 712
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Sro 22 Sty, 2020 19:48   

Jesteśmy obecnie na etapie - przejmujemy mieszkanie. Widok rodzeństwa na kanapach, pościeli i innych sprzętach niż drapak to norma nawet w naszej obecności. Kafka z rezygnacją , ale przyjęła do wiadomości, że głaskanie codziennie to norma i nie odpuszczam :D
Oprócz tego są to dwie kule energetyczne i same nabierając energii obdarzają nią pozostałe koty więc jest głośno i z przytupem, a poza tym rezydent pokazał jak odbijać się łapami od ścian i ochoczo go naśladują.

Pifko wiecznie zdziwiony, tu bo się obudził



Kafka i książka o ......kawie :D



z kumpelą Kreską





Kreska i Pifko nowa para, a Papilot obserwuje z uwagą







Kafka w wersji chill

_________________
Monika Włodarczak
 
 
MonikaW 
dom tymczasowy

Wiek: 46
Dołączyła: 25 Lis 2016
Posty: 712
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Sob 08 Lut, 2020 18:20   

Uwaga nastąpiły pewne pozytywne zmiany, w których istnienie nie wierzyłam. Jak przychodzę i koty kręcą się wokół mnie aby je zbiorowo i indywidualnie przywitać to powitanie muszę rozpocząć od ... Kafki - tak nam się dziewczyna otworzyła.

Pifko natomiast już nie zwiewa jak szaleniec na widok mojej skromnej osoby wchodzącej do pokoju tylko grzecznie czeka na buziaczki.
_________________
Monika Włodarczak
 
 
MonikaW 
dom tymczasowy

Wiek: 46
Dołączyła: 25 Lis 2016
Posty: 712
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Sob 22 Lut, 2020 17:00   

Idąc dalej tropem analogii pomiędzy literaturą, a kociastymi Kafka i Pifko to rrromans XIX wieczny. Piękna, subtelna dama czyli Kafka trochę płochliwa, nieśmiała, ale z pazurem. No i uroczy dżentelmen z wiecznie zdziwionym spojrzeniem czyli Pifko bardzo subtelny w okazywaniu uczuć , troszkę zamknięty w sobie, tajemniczy i szanujący damy.
_________________
Monika Włodarczak
 
 
MonikaW 
dom tymczasowy

Wiek: 46
Dołączyła: 25 Lis 2016
Posty: 712
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Nie 15 Mar, 2020 18:10   

Pifko mój pupil , moja malutka miłość - doczekałam się chwili kiedy ten młody dżentelmen wokalizuje na mój widok - na razie wokalizacja odbywa się podczas mojej obecności w kuchni kiedy chce aby nasypać mu suchej karmy, ale jestem pełna nadziei :)

Kafka natomiast to taka przylepka moja , nie mam najmniejszego problemu w wycałowaniu i wygłaskaniu tej kociej piękności.
_________________
Monika Włodarczak
 
 
MonikaW 
dom tymczasowy

Wiek: 46
Dołączyła: 25 Lis 2016
Posty: 712
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Pią 27 Mar, 2020 18:55   

















_________________
Monika Włodarczak
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]