Fundacja 'Koci Pazur' Strona Główna Fundacja 'Koci Pazur'
Fundacyjne forum kociarzy z Poznania

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Niebieska
Pon 11 Lip, 2022 13:51
Bogdan i Bogna
Autor Wiadomość
wiedźma 

Wiek: 41
Dołączyła: 17 Gru 2015
Posty: 3394
Skąd: Biskupice
Wysłany: Wto 29 Sty, 2019 19:14   

W budce drapaka! Oko się świeci na pierwszym zdjęciu :)
_________________
"Ludzi można z grubsza podzielić na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los."
Oscar Wilde
 
 
Neda 

Dołączyła: 05 Wrz 2016
Posty: 3061
Skąd: Suchy Las
Wysłany: Wto 12 Lut, 2019 17:22   

Bogdan nie baba, prostszy w obsłudze. A i do zdjęć ładnie pozuje. :)
Ach, te szarpniete uszko i zamglone oczko. :love:







RESZTA ZDJĘĆ PIĘKNEGO BOGDANA JEST W JEGO RODZINNYM ALBUMIE.
 
 
pandka 

Dołączyła: 24 Lis 2018
Posty: 70
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 17 Lut, 2019 22:25   

Ta mina mówi jasno: "wcale nie miziasz mnie tak często jakbyś mogła!"
 
 
Niebieska 
Niebieska

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Paź 2017
Posty: 7376
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 21 Lut, 2019 19:20   

Bono wyszedł, Czaruś sklatkowany... czy teraz Bogdan obejmie rządy w pokoju fivków?
Póki co rozłożył się na bocianim gnieździe drapaka, z tej wysokości obserwuje całe pomieszczenie i wszystko ma pod kontrolą :)

 
 
Mo Nika 

Wiek: 28
Dołączyła: 20 Paź 2018
Posty: 73
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 23 Lut, 2019 21:32   

Bogdan uwielbia stópki a może bardziej buty, sznurowadła? W każdym razie nieźle się przy tym bawi :lol: :lol:

 
 
wiedźma 

Wiek: 41
Dołączyła: 17 Gru 2015
Posty: 3394
Skąd: Biskupice
Wysłany: Czw 28 Lut, 2019 23:20   

Ostatnio też miałam zaszczyt pomiziqć to nieziemsko aksamitne futerko. A przy okazji krótkiej zabawy zauważyłam u Bogdana coś, z czym jeszcze nigdy się nie spotkałam. On ma czarne pazury!!! :shock:



_________________
"Ludzi można z grubsza podzielić na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los."
Oscar Wilde
 
 
Niebieska 
Niebieska

Wiek: 34
Dołączyła: 13 Paź 2017
Posty: 7376
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 18 Mar, 2019 22:59   

W sobotę popołudniu zgarnęłam Bognę na DT :)
Jeden z większych żarłoków, okrąglutka kuleczka, która w szpitaliku musiała przejść na dietę odmówiła jedzenia :( Podawaliśmy jej wszystko co możliwe do kilku miseczek, mając nadzieję, że może się skusi jak pójdziemy spać, albo jak wyjdziemy z domu... ale niestety kotka tak się zestresowała przeprowadzką, że postanowiła nie jeść i ogólnie nie ruszać się i udawać, że jej nie ma :( Jedyne ślady jej istnienia to siusiu w kuwecie i nocne nawoływanie, które cichnie jak tylko wstanę z łóżka. Dziś popołudniu minęły dwie doby bez jedzenia, więc musieliśmy Bogienkę nakarmić RC Liquid Recovery ze strzykawki - Na szczęście poszło nam całkiem nieźle i kotka współpracowała ładnie połykając jogurcik. No może troszkę mnie osyczała i obuczała, ale to tylko na początku ;)
Bilans: zero zadrapań, palce mam całe, więcej liquidu w kocie niż na kocie, stado obrażone bo nic im się nie skapnęło :P


 
 
Teffina 

Wiek: 32
Dołączyła: 27 Maj 2018
Posty: 153
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 21 Mar, 2019 23:42   

Ta mina na zdjęciu: "Człowiek, zapamiętam ci to..." ;) Trzymam kciuki za oswajanie tej pięknej tri :) :serce: i za jej apetyt ;)
 
 
Neda 

Dołączyła: 05 Wrz 2016
Posty: 3061
Skąd: Suchy Las
Wysłany: Czw 28 Mar, 2019 16:30   

Bogdan, zawodnik wagi piórkowej, czyli koguciej, z brygady FIV. Zawsze gotowy do walki. :)

 
 
Teffina 

Wiek: 32
Dołączyła: 27 Maj 2018
Posty: 153
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 20 Kwi, 2019 21:22   

Bogdan, jak już wcześniej było wspominane uwielbia aktywną zabawę z człowiekiem. Ale to nie jedyna sportowa pasja tego atlety - jest jeszcze wspinaczka wyczynowa - on pokazuje, że nie ma w biurze wysokości nie do zdobycia :) reszta fivków woli bardziej przyziemne rozrywki (micha z żarciem), a samo polowanie raczej takiej bez odrywania od ziemi (Oczywiście idzie to w boczki... ;) ) Ale nie Bogdan! On jest zawsze gotowy na wysiłek fizyczny - oczywiście wiadomo - wspinaczka też jest fajna, ale taki najbardziej gotowy to jest na latające piórko na wędce z własnym człowiekiem w pakiecie :) Zobaczcie jaki to przekochany, przystojny, młody kocurek - może ktoś chciałby zostać jego trenerem personalnym? Na pewno nie będzie jęczał, że już nie ma siły ;)


"Człowiek, jestem gotowy na trening! Dam z siebie 200%! I kochać Cię będę też na 200%"
 
 
Neda 

Dołączyła: 05 Wrz 2016
Posty: 3061
Skąd: Suchy Las
Wysłany: Wto 23 Kwi, 2019 15:00   

Na ostatnim wygląda jak bohater filmu si-fi, który w oku ma tajną broń i strzela z niego laserem :D
 
 
kotekmamrotek 
kotekmamrotek

Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2014
Posty: 13579
Skąd: Luboń
Wysłany: Czw 02 Maj, 2019 13:26   

Neda napisał/a:
Na ostatnim wygląda jak bohater filmu si-fi, który w oku ma tajną broń i strzela z niego laserem :D

padłam ::
 
 
Teffina 

Wiek: 32
Dołączyła: 27 Maj 2018
Posty: 153
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 05 Maj, 2019 16:21   

Bogna i jej oczy... takie słodziutkie, wielkie, piękne oczy... Niestety na widok człowieka ciągle dosyć niepewne :(

Ale potrafi się w nich zapalić ogień determinacji łowieckiej (czy flesz aparatu? o.O). Podczas prób upuszczenia nadmiaru energii Teodozji poprzez zabawę (cóż wiadomo: zmęczenie Tedki = syzyfowe prace) Bognie w klatce obok również udziela się duch polowania :O

Głaski są ciągle niedozwolone, ale zabawa to już dla Bogny pozytywne skojarzenie z człowiekiem :)

Patyk z piórkami włożyłam jej pod legowicho, to juz w ogóle ją zaabsorbowało :D
 
 
Teffina 

Wiek: 32
Dołączyła: 27 Maj 2018
Posty: 153
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 05 Maj, 2019 18:53   

Bogdan, oprócz tego, że jest przekochany dla ludzi wspiera także swojego kumpla-ganstera Czarusia . Nieśmiały Czaruś źle znosi obecność 2 dominujących kotów ( Bono i Lęborek ) i wycofuje się. I tu z pomocą pojawia się Bogdan :) Kocur uwielbia ludzkie głaski, ale z Czarusiem zawsze się podzieli. Kiedy głaszczę jednego, drugi również podchodzi (Bogdan szybko, Czaruś nieśmiało) i za chwilę 2 węgle leżą u moich stóp :D Przy czym Boguś rozczula jeszcze tym, że kiedy tak leżą stycznie głaskane, dodatkowo obdarowuje Czarusia własnymi łasami. Tak jakby oprócz ludzkich rąk chciał mu jeszcze od siebie przekazać pozytywną energię :) Taki to przekochany kot :aniolek:
 
 
Teffina 

Wiek: 32
Dołączyła: 27 Maj 2018
Posty: 153
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 19 Maj, 2019 16:43   

Wchodzę do Kwatery Głównej gangsterów - na klatce w kuwecie leży Czaruś :) A za nim kto się chowa? Bogdan :D Te 2 kawałki węgla (jeden bardziej smukły, drugi bardziej hmmm... kaloryczny? o.O) nie tylko lubią wspólne głaski, ale nie pogardzą też swym towarzystwem podczas drzemeczki ^^ Co 2 źrodła ciepła to nie jedno... Może ktoś się skusi na taki dwupak? ;)


Z kolei w szpitaliku takie 2 drzemiące damy:
Bogna :aniolek: ...

... i Teodozja :aniolek: / :diabel:

Przydałby im się wspólny dom, gdzie Bogna mogłaby czuć się pewnie w obecności mamy, a z kolei Teodozja miała przestrzeń niezbędną dla energicznego kota o dominującym charakterze... Być może wtedy mogłyby też spać wtulone w siebie?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
x
"Strona internetowa oraz forum Fundacji dla Zwierząt Koci Pazur" wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies w celach statystycznych. [więcej informacji]